• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@myska84 Já to taky nikomu kromě vám a mamce neřekla a ani nechci.Je to takový hezký tajemství mezi těma dvouma lidma a pak když to oznamuješ rodině tak jsou alespoň překvapeni :wink:
3. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@nikuse jenže u nás to "očekávaj"
@mafix tak tohle se mi dlouho nestalo :grinning: a sranda je, že manžel taky nevypadá na 29 :grinning: takže vypadáme jak dva zobani
3. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@myska84 a teď aspoň víš proč mě to tak žere že mě pořád poučují a nad mojí segrou se ani nepozastaví.Možná proto že jí pořád tahají z nějaké bryndy :unamused:
3. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Nikuse: ségry mi je líto, držím pěsti, ať to zvládne. Mě taky vyhovovalo, že manžel už byl vybouřený, uklidněný.
3. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@nikuse když to vezmu, když ségra dlužila peníze, naši ji je dali, když dlužila znovu, opět ji je dali.......a když jsem oznámila, že se budu vdávat, tak mi naši řekli, že nemaj peníze a že mi nic nepřispějou, ale až se bude vdávat ségra, tak se vsadím, že ji peníze daj
3. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@mafix ten můj na to že je mu 30 tak byl takový blázínek.Lítal s klukama,ale zase ne za holkama.A od tý doby co je se mnou tak se hrozně uklidnil.Nikam nejde kolikrát ho musim vykopat z bytu ať si jde povyrazit s týmem na pivko a nebo si jdeme na véču a nebo na jedno pivko spolu.Ale teď už jsme spíš doma já peču koláče a on si hraje na počáku logické hry :grinning: No zatí segra nezdrhla tak jí to doufám vydrží,ale je mi docela za ní smutno i když je to malý zmetek :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Já už si kolikrát představovala, jak to řekneme jednou našim. Mám vymyšlené různé varianty. Když se podaří brzo, tak jak to řekneme na mamčiny narozeniny, když to chvilku potrvá, jak to bude vánoční dáreček. No blbnu :slight_smile: No, každý říká, že ženská stárne rychleji než chlap, takže se nám jednou bude hodit, že vypadáme mladší, ale teď to beru jako obrovskou nevýhodu :(
3. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@myska84 u nás to bylo to samé.Ale Pavel má peněz dost a já jsem si za ten půl rok našetrila až až takže jsem po našich nic nechtěla,ale stejně nám dali,ale je fakt že díky tomu že poplatili věci po segře tak míň.Ale já bych si stejně víc od nich nevzala,nesnášim lež a výčitky tak bych pak nechtěla poslouchat kolik jsem je stála kdyby nedej bože jsme se jednou s manžou rozváděli :grinning: ne nerozvedeme ale nidky nevíš náhoda je vůl
3. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@nikuse tak to je jak u nás :grinning: kolikrát ho vyhazuju aby si šel se sousedama sednout do hospody nebo jdeme i spolu a ségra držím pěsti :frowning2: je to hrozný
@mafix já to jako nevýhodu beru ve chvíli kdy jedu se smarada v mhd a mám batoh na zádech, protože si dovolí docela dost :grinning: ale svoji výšku zase zneužívám k tomu, že se vyloženě vetřu všude :grinning:
3. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
My, když jsme začali plánovat svatbu, tak jsme se taky dohodli, že peníze od rodičů nechceme, že když si vyděláváme sami, tak nic nechceme, ale naši si to rozmluvit nedali a hodně nám přišpěli, jsou zlatíčka.
3. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@mafix já si to představuju každý den asi tak třikrát za minutu :grinning: Buď ráda že vypadáte mladší,aspoň ušetříte na botoxu :wink: Holky musíme věřit tomu,že se to povede tenhle měsíc podívejte na jablu,přišla do diskuze a asi za 2dny oznámila že je těhu,berme si z ní příklad :grinning:
3. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
Myska84: a navíc....co je malý, to je milý...:slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@nikuse a proto to zítra pojistíme :grinning:
3. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@mafix no jasný
3. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Já moc nečekám, že by to dopadlo v srpnu. Jak jsem psala na začátku diskuze, ještě beru HA a vysadím až po dovolené. Takže než se celý tělo zpamatuje z toho, že po 9 letech mu něco chybí, tak to asi potrvá. Ale na druhou stranu - poslední víkend jedeme s manžílkem na romantický víkend, bylo by krásný si od tamtud přivést nějakou památku (třeba v bříšku), ale to by byl asi fakt zázrak - na zázraky jsem vždycky věřila :slight_smile: Vám budu držet pěsti, aby toto téma přineslo štěstí a ten srpen byl osudový
3. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@myska84 já mám 163cm a manžel 2metry takže když vezmeme našeho hafíka,já batoh na záda a jdeme na tůru do lesa tak vypadam jako jeho dcera :grinning: Ale manža mi pořád říka ,že malé holky jsou nejhežčí :wink: jenomže vedle něj je skoro každá malá :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@mafix zázraky se dějou :slight_smile:
@nikuse jé tak to je krásný :grinning:
bych se měla jít učit aj :grinning: ale mě s vámi tak krásně povídá :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
Já mám 164 cm, takže taky žádnej obr. Máme výhodu, malá ženská může mít malýho i velkýho chlapa. Když je ženská obr, tak musí mít jen obra a tím se výběr dost zúžuje :grinning:
3. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@mafix já měla 5let tabletky a teď dva roky nuvaring tp je takový kroužek nasaklý hormonama.Vysadila jsem asi před týdnem no ale aby to nebylo málo tak mi asi v říjnu minulého roku našli asi půl-cm velký nídor na vaječníku,který asi po 2měsících zmizel.Prý to bylo z homonů tak jen doufá,že to taky nebude mít nějaký v liv.No ale štěstí že zmizel jinak by mi museli vzít levý vaječník :confused:
3. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Myska: ani nemluv, vedle pc mi stydne večeře, ale od psaní se nemůžu vůbec odlepit :slight_smile: toto začíná, počkej, až tu budeme několik týdnů... :grinning:
3. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
tak to já jsem z vás obrině :grinning: měřím cca 158 :grinning:
@myska84 no a já němčinu,ale taky se mi od vás nechce jít.Jééé to budou mít holky co číst až jsem přijdou :slight_smile:
@mafix to dopadne jak na beremku :grinning: a v práci sem chodit nemůžu :frowning2:
my budeme muset udělat nějaký srazík :grinning: :grinning: :grinning: Ale mezi obry abychom se našly :wink:
3. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@nikuse :grinning: jé tak německy bych taky chtěla umět, ale to bych asi už nedala :frowning2:
autor
Nikuse: ještě že zmizel. Bych byla asi k smrti vyděšená...ale to ty asi taky.
@myska84 no anglicky se domluvim,neříkám že perfektně ale jde to.No ale žiju v německu a oni jsou hrozní nacionalisti a pokud chci jinou práci než tančit tak se budu muset naučit lépnež teď.Teď bych chtěla mít tu výhodu jako můj manžel,ten umí snad všemy jazyky
3. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Taky nemůžu v práci psát, takže si to teď vynahrazuju. Holky si teda vážně počtou. JJ, mohly bychom udělat nějakou školní akci, když já s Myskou vypadáme jako školačky. Nikuse, ty by jsi mohla být dospělý dozor :grinning:
Myska: Ani jsem nepostřehla odkud jsi?
3. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@nikuse jsme byli s manželem na český svatbece v č. krumlově a s rusákama jsme se bavili anglicky, teda já a jen takový ty fráze :slight_smile:, ale potěšilo mě, že se aspoň trošku domluvím, manžel neumí žádnej jazyk, ale ta nemčina k zahození není :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@mafix no paní doktorka řekla že se může vrátit.Ale já si mylim,že tyhle věci jsou taky hodně o psychice :wink: Přeci nebudu doma ležet a brečet že mám asi raka :sweat_smile: no ta jsem v práci makala víc než jindy hned po vyšetření jsem si koupila dvoje boty a řekla jsem si že tu mrchu ze sebe dostanu.Ona teda říkala že je možnost otěhotnění stejná jako když máš dva vaječníky no ale nevim nevim :unamused: .Ale potvora je pryč :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.