• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Já se naštěstí už nic učit nemusím. Vysoká mě tak znechutila, že už jsem ráda, že se učit nemusím. Jazyky tiše závidím, to vždycky byl u mě boj. To jsem uměla spočítat cokoli z matiky, ale jazyky jsem do hlavy nedostala :(
3. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@nikuse určitě to bude v pohodě a psychika je svinstvo :slight_smile: a určitě se nevrátí :wink:
3. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@mafix a co máš za vš?
3. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@myska84 ono je to docela podobný teda až na tu výslovnost.Ale teď jsem ve fázi kdy se mi to plete takže s kamarádkou z mallorci si píšu anglicko německy :grinning: .Ale určitě to špatné není.Kolika jazyky mluvíš tolikrát si člověkem :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Nikuse: jsi jako já, když je smutno, jdu nakupovat :slight_smile: Ale je pravda, že není rozumný se trápit tím, že se může vrátit. Pořád říkám, že co má být to bude a člověk to nezmění...
3. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@nikuse já bych si taky s někým psala anglicky ale není s kým :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
Já jsem ale holky taky blbá na jazyky ale umi to okecat :wink: ty jo vš tak to si dobrá.Já bych taky chtěla ale dálkově :unamused: Jenomže to bude asi trochu problém bavila by mě psychologie a ta je hodně těžká
3. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Myska: mám všb v ostravě.
Nikuse: tak to jsem asi zvíře, protože jazyk neumím téměř žádný :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@mafix jj taky si to myslím a proto jsem se špatný věci a hnusný a nevím co ještě naučila přijít prostě tak jak jsou a zjistila jsem, že mi je daleko líp - to zní jak nějaká sekta :grinning: ale není
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@nikuse hihi já teď lezu do 3. na vošce a je to sranda :grinning: .... ale někdy lezu po 4 :confounded:
3. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Vysoká je hodně o haluzi. Někdy můžeš umět všechno a stejně tě vyrazej, jindy tam jdeš, z 30ti otázek umíš 5 a vytáhneš si jednu z těch pěti. Ale říkám, poslední rok jsem byla už tak znechucená a otrávená, že jsem se musela hodně snažit, abych to nevzdala. Psychologie asi těžká fakt bude. Já mám povolání, kde jazyk nepotřebuju, takže to málo, co jsem uměla, jsem nejspíš zapomněla a donuť se učit něco, když to zrovna nepotřebuješ...
3. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@mafix a obor? :slight_smile: jsem zvědavá, že?
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
No já si pobrečela v ten den,koupila ty boty a byla v phodě to jen manža miplakal na rameno že mu nesmim umřít.V tu chvíli mě tak rozesmíl že jsem to pak brala úplně v pohodě :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Myska: jeden náš učit říkal, když tě vyrazí ze dveří, vrať se oknem :grinning: Nezapomen, slovo zkouška je od toho, aby se to zkoušelo ;)
3. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@mafix manža taky dělal vš a když šel do posledního ročníku tak odešel kvůli házené no blázen tak teď si chce taky udělat nějakou
3. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@nikuse asi nejdůležitější je, že se máš o koho opřít
@mafix proto chodím nejradši na 2. termín :grinning:
teda holky,člověk si odskočí pogratulovat s manželem k babičce a aby se pak bál,že vás do půlnoci nestihne dočíst :grinning:
takže pozor!Koukám,že zatim jsem nejen NEJstarší(29),ale i NEJvetší(173) :grinning: a k tomu věku,i já se pochlubim,že mě tipujou o dost míň,loni mě v den mých 28narozenin řidič v autobuse prodává lístek a ptá se"Poloviční?" :grinning: mě fakt rozštípal :grinning:
a ještě k těm kočárkům,já jsem taky pověrčivá a nekoukala jsem nějak podrobně,jen mě zajímalo,jestli se tyrkysové vyráběj a jo,takže tím má prohlídka končí :grinning:
autor
Nikuse: teda kdyby mi brečel ještě manžel ,tak to neustojím...
Myska: odkud že jsi, abych se nedozvěděla, že jsme spolu studovaly :slight_smile: vystudovala jsem finance, ale dělám účetní.
autor
Lera1: ahoj, teda ta poloviční mě dostala :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lera1 přišla si včas,holky to tu mastí jako karty takže o pár hodin později a dočítala by si to ještě ráno :grinning:
3. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lera1 a vzala sis tu poloviční :grinning: ?
já se přestěovala ke stolu tak jdu něco dělat, ale asi to dopadne jak včera :grinning:
@mafix já jsem nestudovala tuhle školu :slight_smile: já studuju až teď dálkově :slight_smile: jinak jsem z jihlavy
3. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Myska: takže ses fakt odhodlala něco dělat? Obdivuju, já se snažím už hodinu a ne a ne a nejdeto :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
Já už se taky přemístila,ale na gauč a učim se němčinu z televize :grinning: Budete se divit ,ale takhle sem se hodně naučila a i se u toho nenudim :wink:
3. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@mafix tak ne že musím, ale mám zálusk na státnice z aj dřív než je budu mít ve škole :slight_smile: , abych se tomu vyhla a měla státnice lehčí jestli to půjde
3. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@nikuse tak právě lektora mi dá takhle nahrávky abych poslouchala a dostala to co nejlíp do uší
3. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@myska84 ty jo to tě obdivuju.Já kdybych musela tak se nenaučim nic,já to musim dělat dobrovolně pak mě to teprve baví
3. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Teda holky, vy jste pilný, až se stydím, tak že bych taky šla? :slight_smile: Při poslechu se prý vážně naučíš nejvíc, dostaneš to do uší.
3. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@nikuse tak neřekla bych že musím kdybych musela tak mě to asi zabije já to dělám že to chci, ale je fakt, že kvůli škole i musím .... no je to asi divný ale prostě chci :grinning:
@mafix pojď :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
Nikčo,souhlasim naprosto s tím,že psychika dělá zázraky.Mojí mamče museli udělat operaci spodku a ten malej hajzl tam byl taky(nádor),ale mamča si po operaci řekla"Jsem naprosto zdravá"a opravdu tomu uvěřila i se podle toho chovala a holky je tomu přes 10let a moje mamča je v pořádku!!!(ťuk ťuk ťuk)a to jsem se nedávno od našeho gynďáka dozvěděla(je to doktor nad zlato!),že je mamča jeho malej osobní zázrak,že původní prognozy byly moooc špatný.Takže NIKDY nepřestat věřit! :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
Lera: ráda čtu takové zprávy. Někdy se opravdu stávají zázraky (naštěstí).
3. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.