• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme od srpna 2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Já taky půjdu musim uklidit prádlo z balkonu a zachvilku přijde hladový manžel z tréninku ta mu něco rychlého připravim :wink: tak zatim pa :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@mafix to pojď zní strašně :sweat_smile: se omlouvám
3. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Ať to zní jak chce, ukecala jsi mě, taky se na chvíli loučím :grinning: Mějte se fajn.
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
mafix:oni se stávají často,jen je často berem automaticky a někdy je ani nevnímáme...
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
běžte běžte,já tu budu čučet do prázdného monitoru :grinning: a nebo ne,půjdu dělat taky něco užitečného :grinning:
3. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lera1 já tu budu s tebou
3. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
Holky já tu zachvilku taky budu.Prádlo už je hotový a opéct brambory to mám zachvilku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
jééé,tak to jsem ráda,mužíček kouká na něco akčního a na to já dneska vůůůbec nemám náladu :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lera1 a proto jsem tady :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ten můj ještě nedorazil,asi zase něco důležitýho rozebírají v kabině při pivu :slight_smile: chlapi
3. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
:grinning: a pak že jsou holky drbny!!!! :grinning:
3. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ten můj když někam jdeme tak před tím tráví i víc času u zdrcadla než já :grinning:
3. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Já dnes o svým mužíčkovi ani nevím. V práci dostal nový mobil, tak se rozhodl, že na něm do pátku rozjede navigaci, teda to je ticho :grinning:
3. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
3. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@mafix jo to mi připomína toho mého :grinning: :grinning: ten když se do něčeho zažere tak se od toho nehne dokud to není hotový,akorád teď mě pořád u všeho potřebuje a abych mu poradila a jak to má udělat a jak by to vypadalo lép pak si to stejně udělá po svém a když to nevyjde tak jde zase předělávat.Zsčíná z něj být kutil akorá vždy vše milionkrát měří a to mi leze na nervy.Já to poměřim jednou a pak jdu na věc s nim je to na dlouhý lokty :grinning:
3. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@nikuse ty jo nás, nás čeká předělávání obýváku a rušení jedný kuchyňky,jen nevím co místo tý kuchyňky udělat
u nás ve městě snad zase hoří to je smrad venku
3. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
niku: :grinning: to je jak u nás :grinning:
zrovna jsem jukla na yoube com a koukej frajerka v 11 je hustá...jen mě tak napadlo,když jsme se včera bavili o těch našich dcerách baletkaách :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=Swe7bhhfyfA&feature=related
3. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
Nikuse: je prostě důslednej, no :slight_smile: ten můj se v tom radši vrtá sám a když přispěju s velmi cennou radou, tak mi to odkývá, a pak stejně vidím, že to dělá jinak :grinning: Holky, ještě jeden dnešní zážitek musím napsat: dnes u nás byli na návštěvě naši s bráchou, pak už odešli, asi za půl hodiny mi volá brácha, že taťka se sdržel s našim sousedem a vykládají, taťka že jim řekl, že je doběhne, jenže jen taťka měl klíče od baráku, brácha s mamkou už asi půl hodiny čekali před barákem, mamka se už málem počurala, tak volali mě, ať jim ho pošlu - výstižné, jaký jsou chlapi drbny :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ty jo to ti nezávidim :confounded: my teď kompletně zařizovali celý byt,no ale já tu ikeu celou sestrojovala sama protože manža má teď přípravu takže nemá čas a když už ho má tak je utahanej jako koťě takže třeba s gaučem a postelí pomohl jinak jsem si mákla :wink: no ale aspoň jsem se nenudila
3. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@mafix ty bláho já být mamkou tak se počůrám :grinning:
3. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@nikuse jenže sranda je, že to je o tom, vytrhat parkety, který jsou na asfaltu :frowning2: to zase bude všude :rolling_eyes:
3. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Myska: sice bude všude bordel, ale budete to tam pak mít krásný :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@mafix já vím ale mě stačila ložnice a bordel všude
ježíš to je ale venku smrad, ono fakt asi zase někde hoří :rolling_eyes: dneska tu hořely pneumatiky fůj teda včera hořely
3. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
nepořádek mám v živé paměti, na jaře jsme se stěhovali, tak než jsme se nastěhovali, tak jsme byteček opravovali, naštěstí jsme zůstali ve starým bytě, než se to opravilo, tak jsme v tom nemuseli žít. Pokud budete opravovat jeden pokoj, tak zkus co nejvíc utěsnit dveře, dát tam prostěradla, nebo folie, třeba to pomůže aspon trošku
3. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lera1 :grinning: :grinning: :grinning: malá točí líp jak já :grinning: :grinning: :grinning: Na to že jí je 11 má pěkný projev :wink: Ale nebudeš mi věřit.Teď jak jsem byla tady v Essenu na konkurzu tak to je mazec ty holky tam.Tam jsem se cítila fakt jako loser :sweat_smile: Tam byla holka její min. na špičkách piruety bylo 7 a max.9-10 :astonished: já stála a jen čuměla.Fakt síla tak teď se ani nedivim že mě nevzali ale ubohý je že mi řekli že našli jinou holku,to bych radši uvítala kdyby mi řekli že jsem katastrofa :slight_smile:
Mysko tak to bude pěkná fuška.Zrovna malování a podlahy to je největší bordel :unamused:
3. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@mafix během září budeme dělat obývák :grinning:
3. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Aha, tak to jsem vyčerpala všechny uklidňující argumenty :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@lera1 @nikuse když jsem se hlásila na balet, tak mě řekl, že mám moc širokou pánev.....tak mě nevzali
3. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@mafix :grinning: si manža dát vytrhat parkety to mu nezávidím blé
3. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj, můžu se taky přidat? S manželem jsme se brali loni v srpnu. Když jsem na gyndě nahlašovala změnu příjmení, hned mě paní doktorka začla instruovat, jak mám začít brát kyselinu listovou ještě dřív než budu chtít otěhotnět. Říkám jí, času ještě dost. No a teď jsme se rozhodli pro mimčo, sice jsme si říkali, že až v říjnu po dovolené (celé září budeme na dovolené, trošku opožděná svatební cesta, no), ale zas čím dřív začnem, tím dřív se zadaří :grinning:. Takže jsem v červnu začala brát kyselinu listovou a začátkem července vysadila prášky ... a uvidí se.
3. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.