• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak přestup zlatíčka :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
9. čer 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
sem tu říkáte nový začátek :grinning:
9. čer 2009 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz
tak se hlásím :grinning:
gojgy spí hany ide do dupy a volala segra at ji jdu helfnout to asi nedám s malou :grinning:
9. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
luci to asi tezko ale malá je hodná, no jo ale kdzy jak na svinu budes potrebovat tak bude vyvádet v kočárku... :unamused:
9. čer 2009 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz
no právě cinknu sofce esli nepovozí......
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
já jaksi nemuzu jdem na ty narozky jirka prijede kolem 14.30 pak jdu pro ondru tak se nezlob.. ale nemuzu :confused:
9. čer 2009 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz
jiři v poho símtě tys mě ani nenapadla...nevim jak bys vozila 2 děti :grinning: v poho sifik je ve škole má vyplý tel. takže asi ništ
9. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
šikulky moje :dizzy_face:

My si zdřímli s Aďulkou do 12:30 :sweat_smile: ohřála jsem Romeovi jídlo a chtěla jít ven, ale začal slejvák s buřinou, tak prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Romea se nedá koukat, jak se furt válí a hovno dělá :rolling_eyes: (je mu už dobře podotýkám) a jen si furt stěžuje, že je mu zima...kdyby radši zvednul tu prdel a šel něco dělat, to ne :angry: holky mě tak sere :angry:
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Markét tak se ne něj usmívej
9. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
No hoj! čék si schrupne a už máme nové téma :confused: :grinning:
tož tak se taky hlásím :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
to se nekdo má taky bych si schrupla,ale mladoch uz je vyspaný.. jdu se poamlu chystat do skolky.. a pak za babi :grinning:
9. čer 2009 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
jo naše detičky mají rýmu, Ondra mensi ale kubikovi docela teče z nosu..me taky a jirka nám tu smrká uz 2 den :grinning:

market vydrz prtka vydrž :wink:
9. čer 2009 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz
Jiří já odsávám Pavle už od pátku a dneska už je to lepší. Ale jinak masakr.
Když neodsávám hlen tak houkám bublifuk. Ještě že, dole jsem v pořádku a plním mm přání normál :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
9. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
9. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
9. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Hoj berušky! Dnes mi celý den nejel net :angry:
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
hoja na novém :grinning:

u nás taky sopel masakrový :angry: a tak se to nějak drží i kolem krku, že děckám zamrzá hlas, Anička už je dobroš, malý furt soplí, ale holky, on se naučil smrkat líp než Anička, je to borec ve smrkání :grinning:

já nechala děti u našich a teď si lehnu, jsem KO, fakt to ještě není ono a potřebuju si i odpočinout a od včerejška na mě asi leze to co na děti, ale snad se udržím, dám si vitamínky :wink:

Lucidku a jak se lítá?
9. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Renatko, já zas tak moc nelétám. Včera jsem byla na kožním a u mudry na kontrole.Dnes odpočívám neb mě svědí ksicht a zítra se jdu rozloučit do práce.

A co ty? Už je ti líp?
9. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
už je to lepší, ale právě začínám kýchat a svědí mě frgula, tak jsem chytla od dětiček sopel, to mám radost až na kost :angry: :grinning: nu což, budu vitamínkovat, stříkat do nosa a frkat, pak to určitě chytne tatínek a snad bude už Anička, která to chytla jako první ještě dost imunní a nechytí to od něj znova :sweat_smile:
9. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
a teď už jdu hají, ať si trochu odpočinu :wink:
9. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Marti, ono už se po těch 3týdnech (2 z toho mu bylo špatně) ani nedá moc usmívat, když se mi okamžitě zvedne tlak, jakmile ho tam vidím se válet :rolling_eyes: a to podotýkám, že vstane jen na záchod a nebo na cigáro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni drž se beruško :wink:
9. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Holky mě chytly záda,že jsme s enemohla hnout,teď už to jen bolí.Bolí to u ledvin,tak snad to není od nich!!

My jse zdraví jak buci naštěstí(ťuk ťuk ťuk)
9. čer 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
Kači, tak snad to nebudou ledviny :astonished:

holky, malý se sám poprvé krmí a docela mu to jde :grinning: no, ale fakt jen docela, asi by se až tak nenajedl :wink:
9. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Makrét je to těžké, ale zaměstnej ho Adámkem. At má pořád práci. Musí jsi spolu hrát a ne jenom sedět u pc a třást se zimou.
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
uf uf to je den
segra špiní tož jedou do špitlu, potřebuje pomoct v cukrošce a já nevím jak......teda sehnat si na 4h hlídání...fakt je chudák ulítaná za celý den no pokecám s hanym, táta dostal práci aůe ptořebuje love na měsíčník......zase nemá jídlo.... mám toho hlavu v pejru....
9. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Luci nechtěj po tobě moc
9. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
jako já chci pomoct ségře at se neulítá.......je mi jí líto...těhule a toto :angry:
9. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci to je fakt síla, u vás je taky furt "veselo" :frowning2:
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
no ted se toho nakupilo a mám ještě rychlou......takže snad to nějak skloubim
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.