• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hojte sem off lidi nebylo, jen jsem to celé vytřela a padla za vlast.....a bylo mi smutno po gojgy....ale chcou zas ale to už ne..za ty prachy mi to fakt nestojí radši budu kočárkovat :wink:
hany je na chatě zítra před noční dorazí, tak snad to zvládne a bude klid a já se i vyspim :grinning:
11. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Hoja...jdu se jen rozloučit :slight_smile: u nás už to taky spinká. Odpoledne jsme prospali 2,5hod :sweat_smile: ale stejně se mi chce spinkat, tak jdu :slight_smile: Romča byl dneska na tom sonu břicha, tak prosím všichni držte palečky :pensive: výsledky se dozvíme příští pátek, on je z toho strašně vystresovanej, navíc jedna známá má teď zjištěnou rakovinu a rozlezlý metastáze až do kyčlí, tak to mu moc nepřidalo a jen ho to víc vystresovalo :confounded: :frowning2: Já si nic špatnýho nepřipouštím, tak snad to bude v pohodě :slight_smile:

Reni, malej měl teď 10,65kg a 76cm :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jo a dobrou noc :dizzy_face: :wink:
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
marky budu držet pěsti co to dá nebuj :wink:
už jdu s hafanem a do duchen.....brou
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
čau gojgadlo vstávalo ve 4.45 :angry: :angry: :angry:
jako fakt hrůza....a to špla spát o půl 8 :sweat_smile:
no jo no...asi vstává na šichtu :grinning:
12. čer 2009 v 06:26  • Odpověz
autor
Hola :slight_smile: Tu je hnusná zima a patrně bude lejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsme chtěli jít s mládětem h ned ráno ven...musím nakoupit. No stejně asi půjdeme, ale nebude to procházka, nýbrž sockou tam a zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vstával před chvílí, ale noc opět nic moc...na včerejšek ho možná trochu potrápil ten květák (on ho nikdy moc nemusel :sweat_smile:) a dneska asi párky, ty ho taky zlobí. Takže jsem dneska na dietce a uvidíme, jestli se vyspím :grinning: jo a když už mě nebudil malej, tak velkej neskutečně chrápal :rolling_eyes: on nikdy nechrápal!! :confused: ale teď, jak hovno dělá, tak je utahanej z toho nic nedělání a já to odnáším v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ale jen 2x a jsem pryč :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
12. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
marky o chrápání mi nemluv hans řeže jak pila a nejvíc když maká na chatě nebo je fakt off, to chrápe a ještě neleží......sem zvědavá až bude mít gojgy pokojík jak to budu zvládat
12. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Luci Romča taky dřív chrápal, jen když byl hodně utahanej, což moc nebejval a já měla klid, ale teď, jak se jen válí, tak je utahanej z toho nicnedělání a pak to takhle dopadá :angry:
12. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
neboj už se zase vyspíš hans je na chatě tak tu hraje bedna a já tak brzo datluju, asi dám i prát :grinning: došly mi trička na doma huráá máme v čem vytírat zem :grinning:
12. čer 2009 v 06:47  • Odpověz
autor
No těším se, jak se vyspím u našich :dizzy_face: taky budu moct pustit hned televizi a Romeovi tu zůstane dlooouhý seznam věcí, co laskavě udělá :angry: aby se jen neválel...normálně on nejde ani k počítači!!!! mám z něj fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prala jsem včera...koupila jsem malýmu ten pack bodýček, tak jsem to hned hodila do prádla

mimochodem...v tom Nextu nemají jen Next, ale i Adams a ještě něco a hlavně....na malý dítka toho moc nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš až tak 3-10 let :unamused: a i na dospělý a hlavně jak je to tam malinký, tak toho tam ani moc nemají...ten pack byl poslední a ještě s modrýma bodynama :dizzy_face: :sweat_smile: a velikost 12-18m tak mi to vyšlo (jak kdyby tam na mě čekaly) a jinak jen samostatný bodýčka...ptala jsem se, jestli ještě budou ty packy, tak paní nevěděla, ale stejně mají krátký rukáv :slight_smile:
12. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
HAojky holky,

tak i my už jsme vzhůru.Já do 5 co vztával Tom do práce amalý od 6 :slight_smile:

Jinak se chystám něco nakoupit jak budou slevy,tak doufám,že budou třeba i v Brně v dětkém NExtu :dizzy_face: Ufidíme co dke koupíme
12. čer 2009 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já ještě musím sehnat nějaký pláťáčky (kalhoty) na teplý počasí a zatím stačí...má toho dost :slight_smile:

a pak teda ještě ty botky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Botky už máme,ale ymslím,že ke konci léta budeme kupovat další.Jsme mu nechtěla kupovat o moc větší.
12. čer 2009 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz
j marky dík aspon za optání tak objednám až dojde zimní kolekce.....díkec
já botky mám ale musím koupit sandálky klasiku...má ty s papučkovou podrážkou, v tom se pařit celé léto nemůže
12. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
My máme ty sandálky co sjem tu posílala.Jsem z nich nadšená:Nejsou nějak úplně moc otevřené,ale větrají a mají krásné měkou stélku.
12. čer 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz
A z toho obchodu byli rychlí,jsem to objednala v pondělí a ve středu sjem je měla doma.A je to v Ostravě Luci :wink:
12. čer 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz
kde? hod odkaz
12. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
No sandálky máme, ale chce to pořádný botky na trajdání...ale zase s dírkama, aby mu to větralo, páč se mu hned potí nožička :stuck_out_tongue_closed_eyes: no obejdeme to a snad najdeme :slight_smile:

Byla jsem si odložit, pak jsem se hned zkulturnila a jdeme na ten nákup...pak zaplatit povinné ručení :stuck_out_tongue_closed_eyes: (podotýkám, že jsem ho platila před 3měsícema a s tím autem se jelo jednou :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pořád nevím, co budeme jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
jakto že platíte tak často? my jednou ročně, to povinné ručení
dneska seru na plačo...stejně je lektorka na pikaču a v úterý máme tu stzarou super lektorku, dneska se honit nebudu taky prší a musím do vany mám hlavu jak na polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
čtvrtletně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
http://www.detskeboticky.cz/

v pravo je e-shop :wink:

my máme konkrétně tyhle

http://botky.hostservis.cz/letni-obuv/fare-567401-modra.htm

Hlavně tam mají botky s certifikátem Žirafa :wink:
12. čer 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Koukám na ty velikosti a nám by nevyhovovaly :sweat_smile: máme 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A hlavně chci botky koupit osobně a vyzkoušet mu je :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
MArky,tam mají všechny velikosti,jen teda jiné boty. :wink: A zadarmo ti je vymění,ti vrátí o poštovné co do toho dáš :wink:
12. čer 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz
My máme 18tky a to je mu to ještě větší :grinning:
12. čer 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
jj osobně je lepší..očuchat omakat a tak.....já to mám kusek kdyby něco
12. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
No to je mi jasné, že nemají boty vel.18-22-24 ale já bych určo první botky na netu nekoupila...musí mu sedět perfektně, jinak se mu hned od začátkui ničí nožička a to bych si nelajzla :zipper_mouth: ale to jen můj názor :wink:
12. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
JE to lepší,jen já nevím dke byhc to sháněla.V Deichmanu měli s tím SLonem jen veliké a od Bati neci,chtěla jsem s tímhle certifikátem a jsem moc spokojená :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
paní mi v obchodě odložila sandálky s tím překrytím prstů a stanovací do obvodu mmt ukážu je
12. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Já právě proto koupila na netu,aby byli kvalitní.NEvím kde byhc je u nás sháněla :wink:
12. čer 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.