• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jdu na další pokus uspat mladýho...nípe se tu, béká, tak snad už zabere, mám docela hlad :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
No sna d něco najdeš v dnešní době to je mazec brigády skoro nejsou, hrůza táta je zase bez práce ukončili výrobu po 8mi šichtách...je to bída
jdu na to žehledno
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ne Luci, já jen pokukuju, ale zatím to moc neřeším, páč je to fakt na pikaču, obzvlášť, když pořád kojím, tak to pro mě ani není moc aktuální a odstavovat se mi kvůli tomu Aďulku nechce :confounded:

Já jdu na to uspávání, drž mi palce :sweat_smile: :wink:
28. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Tak jsem vyhrála :dizzy_face: :grinning: sice trošku drastičtější způsob, ale nedalo se svítit...nejdřív jsem ho nechala vyřvat v postýlce, kde jsem ho hladila po hlavičce a nenechala vstát (to byl řev :sweat_smile:) a pak jsem si ho vzala, lehli jsme si do postele a brouček je tuhošek :dizzy_face: :slight_smile:

Jdu se najíst a půjdu vedle něj...ještě ale nakouknu, jestli se tu někdo nevyskytne :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Zaplácla jsem se rohlíčkama a šťávou a jdu spinkat. Dobrou všem a ráno paaaaaaa :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak hotovo
28. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Já taky...vyřídila jsem, co bylo potřeba a jdu chrnět. Brou a zítra klidnou službu Luci :wink:
28. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
huráá štenátka už se klubou na svět..
28. čer 2009 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jaká Jířo?? :astonished: jsem něco nepostřehla?? :confused:
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
no satenátka se kluzbou naší fence(mamčiné) retvíverce.. :dizzy_face: má jich udajně 8 podle utz
28. čer 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jo taaak...tak držím palečky, ať to probíhá hladce :wink: a pak si jednoho bereš??
28. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
no vezmu si pak maminu :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:

No nic, už fakt mizím. Brou :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jiři, tak přeci jen někdo dneska porodí, když ne Lucidka :grinning:
28. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
já jsem po koupeli, oholená, vyvoněná, tak teď ještě čekat, kdy přijde Jiříček z ryb :grinning:
28. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Byla tu Markétka nájemnice s přítelovic klukem (5 let ) tak jsme prodrbali hasiče. Její přítel je v krizovém centru v Protivíně. V noci se to přivalí do Písku tak zase budem v tv. Je to na mašli
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
hojky holky, hlásím že máme 10 miminek :grinning:

Marti drž se kočko...
29. čer 2009 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko všem

Marti, vydrž snad už bude brzo po všem a bude zase klid :frowning2: :wink:

Jiří - teda tomu říkám úroda štěnátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
to teda je, se tesim az se pujdu kouknout... ale asi az večer nemám ani auto..tak je to na pikaču
29. čer 2009 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, opravdu úrodička :grinning: ještě že se u lidí ten ultrazvuk tak neseká, kdyby mi řekli budete mít jedno a byli by z toho trojčata, tak by mě asi jeblo :sweat_smile:
29. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
no reni to je fakt... :grinning:
29. čer 2009 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz
Reni, to by pak byla správná hoňka. A s energií co má Kubíček by tě za týden vezli - totál odrovnanou :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
jdu si uvařit kafíčko, jsem nějaká unavená.

Jsme byly včera s Dančou a ještě jednou známou na bowlingu a protáhly jsme ten pokec do 23 hod :sweat_smile: :grinning: :grinning: a to moje zvíře ne a ne pochopit, že matce se vstávat o půl sedmé nechce :angry: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj berušky! Tak už tu zase oxiduju :angry:
29. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Marti držím palce, ať to dobře dopadne

Jiřince gratuluju k přírustkům a už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
díkes Lucide spisš vyřídím zasloužilé mamině..

jo jako sem se tedka fakt nasmála v diskusi !látkové vložky" :grinning:
29. čer 2009 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
dobré dopolene
Já jsem teď vstávlala :pensive: :dizzy_face: , můj milovanej mamžel, ráno vstanul s Adámkem a jsou spolu do teď a maminka si mohla spinkat.... to se mi nastalo už tak moc dlouho, ale bylo to taky fain. A to jsem měla jěště nachystanou snídani..... Jak píse Simča, byli jsme na bowlasu a mě bolí ruka až u prdele :grinning: :grinning: :grinning:

Jiři gratulka psí mamince, jen ať to všechna míma zvládnou :dizzy_face:
Licid, kdy jdeš k MuDře?
29. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Dani to se tak někdo má. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já teď přiletěla s malou z nákupu, už dělám manželovi svíčkovou, vařím polívku a poletuju tu ohledně úklidu. Ale Romča psal že Adíkovi se zas nechtělo spinkat, takže ti přispinkání asi fakt bodlo co? :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
No to si piš, že jo, jsem myslela, že ho v noci uštknu :angry:
Jo a vše nej, nej, nej, Pájovi k dnešnímu svátku :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Dani tak to se ti nedivím, já přijít unavená po rajzu a pak si dát repete s prďolou tak chrápu aspoň do 12 hod

já teď uložila malou a je tam tichučko takže už asi spinká.

a dneska jsme měli premiéru šli jsme bez plenky do obchodu a malá vydržela hodinku než jsme přišly domů,n epočůrala se nic a pak sotva jsem s ní klepla na nočník tak louže jak moře :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.