• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
sem tam písla :grinning:
29. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
sem si všimla počkám si na reakce asi te budou chtít zasvetit do tajů jejich bio života.. :grinning:
29. čer 2009 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz
já je kakám jako tohle je megaúlet
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
jako me ten kalich chvilku lákal,ale az tak pro nej nadchnutá nejsem.. :wink:
29. čer 2009 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz
já nesnesu cokoli "in" takže ani tampony..ale ne zpocitu, ale mám křřeče a nafouklé břicho.....a fuj pocit takže jsme holt bambelová..ještě že nejsou jen Lidky 7cm tlusté :grinning:
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
jiřuli valim do duchem padaj mi kukadla ráno nakouknu brou kočandy
29. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky holky
jdu nahlásit,že se Lucidka neozvala,a i když tu nejsem,tak bych vám nemohla udělat to,že bych nenahlásila :wink:
Lehce jsem vás dočetla,zítra budu pokračovat.Mám nabitý týden,s Ninkou na přeočkování žloutenkyB,pak na kontrolu zhojení jizvičky Veru po TBC,zaběhnout k mamí atd a fakt jsme dnes nic nestihla.Teď už jsem ráda,že jsem ráda,Veru chytla od Ninky rýmu,leze jí zub a do toho máme zas problémy s kakáním,tak vříská o 100péro.
Jiři,miminka jsou kouzelná :wink:
29. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
dobrou s kobrou 2 :grinning:

ahoj Jnaiku, podávej info o Lucidce.. snad bude dneska už malý filuta na světe... :grinning:
29. čer 2009 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz
do půlnoci budu mít ještě puštěný pc,jdu jukat na filmík.Kdyby něco zahlásím :wink:
Dobrou všem :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Přeji krásné ráno :slight_smile:

Tak na začátek...kdyby psala Lucidka, tak se určo hned někomu ozvu, tak nebojte :wink:

Jinak já se sem včera vůbec nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno nebyl počítač zapojený (Romča dojel až v 1ráno) a pak jsme šli s malým k té mudře (ta má dovolenou :rolling_eyes: ) a pak jsme ještě museli do města a když jsme dorazili dom, tak jsem uspala malýho a pak pořád něco. Pak si celé odpoledne dělal Romča stůl, tak jsem tu lítala a zabavovala malýho, který se nutně musel plést pod nohy :sweat_smile: no nakonec uklouznul po tom stole a švihnul se do hlavičky...má dobrou bouli :confused: a stejně tam šel za chviličku znova, nezmar mrňavej :sweat_smile:

Dneska je k obědu gulášek s těstovinama od tchýňky, tak mám klid s vařením a budu se jel poflakovat :slight_smile: Romča dodělá ten stůl, zbavíme se toho starýho a zase bude chvilinku klid :grinning:
30. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
čus bus autobus jsem nevyspalá gojgadlo furt olivalo dudlajs a chtěla samozřejme dudlat, tak jsem asi 26x vstala
30. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
čusík :slight_smile:
hned po ránu se mi zvedl tak trochu kufér nad tím "skvělým témátkem"(blicí smajlík),nějak mi to hlava nebere.No a taky by mě zajímalo,jak je to dětem dotyčné paní jedno,když vidí na sušáku máminy vloženy.....respektive,jak si toho vlastně vůbec nevšimnou! :zipper_mouth: Děti jsou všímavé,i na ty vloženy,které jsou zabalené a nebudí takovou pozornost.Leda mě tak napadlo,jestli nejsou slepé.
Můj názor a tím uzavírám dost zvláštní téma:Mám stejný názor jako Jířa s Luci.....podle mě to bude pro mě vždy věc intimní.
Noc nic moc,Veru ta rýma fakt děsně prudí,ale spát jsem spala,to bych zas kecala cca 5h.
Marky,opfoukej malému za mě buličku,je to zvědavý kulíšek :wink:
30. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
jinak hlásím,že se Lucid neozvala,tak asi malé čeká fakt na 1.7. :wink:
Už aby to měla za sebou a měla klid,je to na bednu...ty poslední dny :frowning2:
30. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojky jdu jen pozdravit a popřát krásné slunečné ráno,

jedu Pavlovi na promoci - předávání diplomů, tak se ukážu asi až večer

Kdyby Lučidka porodila prosím o info - sms - kdokoliv kdo na mě máte telefon. Díky pa berušky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Jani děkujeme za pofoukání, je to fakt děsná zvědavka :dizzy_face: :grinning: :grinning: To téma jsem nečetla, nějak na to nemám choutky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale co se týká vložen, tak ty u mě nevedou ani omylem...když už musím, tak jedině tampon a to bylo naposledy 11.10.2007 :dizzy_face: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Simi a gratulace Pavlovi, je to šikulka a užijte si krásný den :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
marky,mě by teda ani ve snu nenapadlo takový téma zakládat :wink: ,lidi si holt povídají o ledasčems,hlava mi to nebere :slight_smile:
Taky nejsem vloženová,ale nedalo mi to,musela jsem reogovat.
Simi,přeji hezký den,a nezapomeň pořídit nějaké fotečky,manža je fakt šikula :slight_smile:
Mě už tu povídá postýlka,tak jdu juknout a na chvíli si "podrbat" :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
No já jsem přečetla pár prvních příspěvků a jsem lehce v šoku, že jsou i různý značky :sweat_smile: :confused:
30. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!
Jdu pozdravit, jdeme s Adámkem na kontrolu.
Simi užijte si to!!! :dizzy_face:
Kurnik ta Lucidka napíná :grinning: :angry:
Luci vše nej k výročí svatby :wink:
30. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jo a ještě hlásím,že budem chodit s Veru plavat,teda jestli to snese a nebude jako Ninka reagovat na chlor :unamused: Od 12.7. začínají vaničky,prý by jsme měli mít tak 2 aspoň,než půjdem do bazíku.Dělá to Tonyho známá,tak budeme mít protekční místo :wink:
Na zahradě nám řvou ptáci jak blbý.Koukám na zprávy,ohledně povodní.Marti je mi líto,je to děsná bezmoc.S láskou pěstovali stromečky a maj po nich....voda zas*aná :angry: Prý se přívalák přehnal přes jih Moravy,co Reni?
30. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
bré ráno
jé fanuš dík..hanymu jsem to musela dnes řéct :grinning: jel na chajdu akci grilování jsem přesunula do ikey na akci čaj o třetí :grinning: v tom počasí se nedá nic dělat
30. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
jani esli můžu dporučit vaničky aspon 5 já fakt viděla rozdíl v bazéně mezi mimouškama..... :wink:
luciáš rodí totiž :grinning:
30. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
ráda si nechám poradit,díky :wink: :slight_smile: Luci
Lucid,jak jsem postřehla se většinou hlásí kolem 10h,tak jí dáme čas :wink: ,ale to že rodí,je taky dost pravděpodobné :wink:
Veru pozoruje lžičku,kterou jsem jí strčila do ruky.Je červená,tu barvu miluje,tak jsem jí udělala velikou radost :grinning: :grinning: :grinning:
Držte dnes palec,Tony se jde ptát na novou práci
http://www.hotel-victoria.cz/ tu :wink:
30. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
jé ten je krásnej ten hotel tak držíme pěsti
rozdíl je jani v tom že miminko se postupně otužuje ze 37 na 31C co má být v bazénu...tak mi to přijde v tom že 2 lekce je málo...a pak naučí se ve vaničce pěkně uvolnit skoro splývat...vaničkové dětičky maj v bazéně velkou výhodu :wink:
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
jsem ráda,že mi poradíš,moc o tom nevím a s tou známou jsem se ještě nespojila,bo nebyl čas.Myslím,že nejni kam pospíchat.......hurá na veliký bazén.
Docela se těším,jak se bude Veru líbit :wink: :slight_smile:
No a já place držím už od rána.Tam kde je teď se to nějak horší,chodí sedřenej jak kůň za míň a míň peněz.
Raději mu ani neříkám,kolik mám mateřskou,bo by se naštval,jak lítá jak blbec a má o pár šestáků víc.Donutila jsem ho,aby se zamyslel nad tím,co nosí domů.....je to směšný :angry:
No a taky je tam pořád a docela mu vadí,že nevidí Veru....vlastně jen spící :frowning2:
30. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
hm jani to je na pytel....fakt...a když umí výborně vařit.....dobré místo si zaslouží.....
30. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
ono je to těžký,je to nedoceněný řemeslo :unamused: ,jsem zvědavá jak dopadne,zkusit se má vše. :wink:
Mě Veru zas vytuhla :dizzy_face: ,ona je uplně hotová z té rýmy a ještě jí lezou 2 zuby najednou :confounded: ,břicho povolilo.Já to podělala,bo jsem jí dala dřív dlabat.Mám odzkoušeno,že to nesmím,bo to vše nestačí strávit.
30. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
bobik...malá..ale zubky má brzo...my měly až v 6m přesně :sweat_smile:
30. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Ninka měla též brzo,3měsíce a 2dny.......takže se dá říct,že Veru už má skluz :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
ona je ještě otázka,jak dlouho jí budou štvát,než se zcela proklubou :unamused:
Jdu si uvařit kafo :wink:
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.