• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
teď mi přišla sms a já letěla,div jsem se nepřetrhla........myslela jsem na lucidku,ale houby s octem :wink: ,zas někdo jiný :wink:
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahooooj holky, tož nerodím ani omylem teda :angry:

Se omlouvám, že jsem se nenahlásila, ale včera u nás byla taková bouřka, že mi ještě dnes ráno nejel net :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucince přeju všechno nejlepší k výročí svatby :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
hoj Lucid :slight_smile:
a nechceš udělat radost mě :grinning: :grinning: k výročí svatby? :grinning: :grinning: 7.7........to už je fakt dlouho :confounded:
Dnes má má babička 80let :slight_smile: ,to je věk dámy,to já to tak dlouho nedoklepu....mě už bolí vše teď :grinning:
30. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Hoj Janinko, no 7. 7. bych ti klidně radost udělala, ale přenášet tak dlouho, to mě asi odvezou do blázince. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak uvidím, co mi mudra řekne. Včera mě zas znásilnila a prd z toho, akorát mě vždycky bolí celý člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
to my ani neříkej :confounded: ...tomu prďískovi se snad to znásilňování líbí nebo co?No,už aby jsi měla klid....teda on klid už nikdy nebude,le ty víš,jak to myslím,že? :wink:
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
doufám,že už se ve čtvrtek další kontroly nedočkáš
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
No snad ne, už jsem minule říkala, že tam nejdu, a vidíš. No mimísovi říkám, ať nefňuká, že ho znásilňují. Kdyby vylezl, mohl mít pokoj :grinning:
30. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
hele,ale už to bylo do třetice(to znásilňování) :grinning:
Já měla sice Veru na termín,ale zas jsme ne a ne jít domů,pořád jsme čekali na testy a výsledky a zlepšení a zhoršení stavu.
U nás je pěkně dusno,teplo....nezávidím ti ani jeden den navíc :angry:
No a jak to vypadá s exemem?Koukala jsem ,že je Eucerin i pro děti...opalovák atd.Sice je to pálka,ale lidi,jako jsme my,co si nemůžem napatlat jen tak něco,jsme vděční i za to
mě se alergie teď zlepšila.Momentálně nekvete nic,co by mi vadilo,nebo se tomu zdárně vyhýbám.
Dnes zahajuji trénink na kole.Včera jsem šla od naší mamči dom pěšky,asi 5km.Usoudila jsem,že je nejvyšší čas,se sebou něco trošku dělat.jídlo neomezím ani náhodou na nějakou dietu,tak aspoň ten pohyb.kupodivu ty kilča jdou trošku dolu :wink:
30. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
No zatím mám v baráku docela dychatelno, tak se to dá.

Ekzém tak furt na stejno bych řekla, dá se to vydržet. Pořád tajně doufám v to, že se mi to po porodu snad zlepší. Eucerin je super, bohužel zatím nic jiného nesnesu, tak holt ty penízky za to musím oželet no. Alergie mě naštěstí letos celkem minuly, protože jsem v té době byla zavřená doma, tak aspoň něco pozitivního na tom ležení bylo.

To tě teda obdivuju s tím kolem, to já jsem zdechlina zdechlá, to radši omezím to jídlo než bych se týrala nějakým cvičením.

A jak dnes oslavíte vysvědčení s Ninkou? Jdete někam na pohár?
30. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
No nic, budu si muset jít natáhnout záda. Na notebooku mně net momentálně nefunguje a to sezení u PC mi likviduje kostrč, tak to jdu na chvilku ošéfovat na postel. Zatím páááááááá.
30. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
hojec tak nakoupeno
luciáš mazel do špitlu jo dneska to bude :wink:
ppojím se zkulturním a valíme na srazík
30. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky
Adámek je naprosto zdráv!!! Mudra si ho poslechla, prohlídla nám krk a zoubky a oznámila mi že se mu razí horní stolička, že vyleze každým dnem, že je pěkně probělená.... teď už spinušká :dizzy_face:

Lucid, já teda nevím s tím tvým porodem.... to bude teda pořádná frajerka, až vyleze, takhle se parádit :grinning: :dizzy_face:

JAni držím všechny palečky o mám :dizzy_face:
30. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Luci to máš nějakej srazík ze školy?
30. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
fanuš hurá až se zub vyklube bude klid
30. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Sama bych taky nejezdila,ale jezdíme s Ninkou a ještě chlapečkem(10) a holčičkou(12) od mé nej kámošky :wink:
Ninka už měla vysvígo v pátek,půl Plzně už končilo v pátek.byla jsem ráda,že to tak nějak zvládla,no nejni to studijní typ,no.Za vysvígo si vybrala plážovou tašku,jen jí musíme skočit koupit...něja stále není čas.
Docela mi doma pomáhá,teď s Veru docvičili bramboru,jsou to uvolňovací cviky s říkadly.Veru se u toho děsně směje a to už cíleně pěkně nahlas :grinning: :grinning:
Ukázka:
KOULELA SE ZE DVORA-motáš mimču rukama
TÁÁÁÁKHLE VELKÁ BRAMBORA-rukama miminka děláš veliký kruh nad hlavou
NEVIDĚLA,NESLYŠELA-schováš mimku oči,uši
SPADLA NA NÍ ZÁVORA-jako spadneš pomalu mimku na hrudníček
KAM KOUKÁŠ TY ZÁVORO?-děláš na mimko tytyty
NA TEBE TY BRAMBORO!-ukazuješ na mimko,popřípadě jemně do něj pícháš
KDYBY TUDY PROJEL VLAK-upažíš mimku ručičky
BYL BY Z TEBE BRAMBORÁK-ručičkama mimka tleskáš
30. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Danuš,to je fajn,že je Adámek zdráv :slight_smile: a o stoličce si věděla?Že se potvora klube,nebo to přešel s klidem?
Luci,já ani nepostřehla,že jsi vyfičela nakoupit :grinning: :grinning: :grinning: jsi rychlá jak střela :grinning:
Lucid,jdi se natáhnout,dnes už je to naposledy :wink: :slight_smile: ,jo jinak ti chci říct,že jsem oskoušela Linolu od Veru a pomáhá mi na mé vysůšo tělo,tak super,jen mi moc nevoní,no :confounded:
30. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Jani, právě že o tom vůbec nevím.... :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
tak to je super :wink: :slight_smile: ,Nince rostly zuby jak houby po dešti,taky jsme o nich pořádně nevěděli, ale o stoličkách strašně plakala.Řekal bych,že snášela hůře růst druhých zoubků :confounded: ,ale tím samozřejmně nechci strašit,každé dítko je jiné.
Díky za držení palečků.Tony psal,že si dali už spicha a jde se podívat na provoz :wink:
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Lucid vždyť jsi říkala, že tě nenechá přenášet a ve čtvrtek jdeš na kontrolu.... já myslím, že už přenášíš né? Tak jak to že tě neodvelela do nemocnice? :confused:
30. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo brambora má velký úspěch i u nás...a Jani Ondra od jíři by ti řekl....Kdyby tudy projel vlak, tak seš dávno mrtvá a ne bramborák... :grinning: :grinning: :grinning:
No ve vložkách už přirovnávaj menstruační krev k řízku bože já z nich nemůžu....se tam bavím :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luci no fůůůůůj, takhle prznit řízky :angry: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
že fanuš takovou lahodku
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
to jsou dobytci fáákt
30. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
no comment...jsem se dočetla že helisek84 co potratila dvojčátka holčičky se rozvádí...borok holka, tak je mi jí líto....taková hodná.....
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
tý tak já odvolám chatové grilčo a ono pere slunko....
jdem s kolegyněma z rachoty
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
blicí smajlík.....nemám slov a Ondra je čípek :grinning: :grinning: :grinning:
a to já maso tolik ráda
fakt jak dobytci,ať se sejdou,daj si krvavej řízek a nezvedají žaludky ostatním lidem na ihahákovi :angry:
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
u nás je oskar,dusna a hřmí....to je kombinace,by sem se pos*ala :angry:
30. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Na nás se žene pěkná bouřka :angry:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
to je léto pojď na mě z boku fákt :angry:
30. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
u nás hřmí už od 10h,jsem taky zvědavá,co z toho bude. :angry: Prý s deštěma vyhrožujou do středy :angry:
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.