• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
dneska musím ven, do banky a chce se mi .....
12. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Ty jsou pěkné LUci :wink:
12. čer 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
no čanané..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: týjo ale skoro co 3m kupovat je sekec
12. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Jo to jako jo,ale na botkách šetřit nechci,zvlášť po tom,co já mám blbou klenbu :unamused:
12. čer 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
Marky, teda Adámka je fakt kusanec :grinning:

My dneska vstávali v 5.30, tak už jsem grogy :confounded: spát půjde zase kolem desáté, prospí se tak 45min a spát půjde zase až kolem sedmé, já teda nechápu, že mu to stačí, já jsem grogy už teď :angry:

Včera k večeři jsem si udělala brambory a dušenou cuketu :sweat_smile: no bylo to docela dobré, ale smažená to není :sweat_smile:

Botičky máme po Andulce, po dvojčatech a z Deichmana a taky od Bati, malý má jako Adámek 20 velikost
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
jdu uspoat gojgy a do vany sem fakt jetá
hoja renat no vidíš cuketa, lilek....taky dobrý
12. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
TAky ybch nakupovala v Deichmannu,kdyby nejmenší neměla 20tky :sweat_smile: Ale asi tam taky budeme pak kupovat.Máme pidi nožnu no :grinning:

Reni,to budeš mít dietrku už pořád?
12. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky.. já sandálky už neřeším zase takové hice nejsou..no čekám na ty kecky z kůže mám je razervované dojdou prý dó 14 dnů...

Luci asi nemuzu do Zoošky.. ty narozky budou v sobotu sem jako mamce rikala ze jestli to nechce udelat v nedeli tak uvidím.. a ty jdes dneska na sichtu stejnou jak vcera tos tam moc dlouho nebyla:..teda jestli sem to dobre pochopila
12. čer 2009 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
holky poradte mi co mám varit.. me to nejak tento týden nebaví vcera sem se uplni vyžila při pečení merunkového koláče a dneksa uz nemám ani spetku nálady a inspirace..
12. čer 2009 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: no vidím to na kuř.játru na cibulce a rýži.. vcera bylo kuře a br.kaše... tak se snad tohle snese..
12. čer 2009 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz
jiři na 4hodinky jsem tam byla 14-18h
sakráááá má být pěkně....zítra...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
musím na poštu do spořky a do alberta :grinning:
až se gojgadlo vyspinká...
jo volali mi z pracáku, že mi pošlou 2 mateřiny..teda rodičáky....naposled mám vyplacený duben to je maras co...a víte čím to bylo, nová mladá účetní těm, co měly pomlčku v účtu ji nepsala a systém tam automaticky vygeneroval nulu a šlo to jinak....hany už nervní..že jsem bez peněz no žádná prča.....takže úšetní je v kárném řízení lopata jedna..... prej ne všem co měly pomlčku, ale těm co je zrovna v určité měsíce dělala ona...no poser mi oko :angry: :angry: :angry:
12. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Kači nemám to na furt, asi na necelé dva měsíce, pokud bude krev OK, pak už budu moct postupně pomalu přidávat i tuk, ale vyloženě smažená jídla prý až tak po půl roce :angry:

Za chvíli razíme k babi a dědovi, mrknout na ně, jak se jim vede, naposled jsem je viděla včera večer, mamča mi tu pomáhala s úklidem, umyla zem a vysála, vysavač a kýbl ještě neutáhnu. No a tatínek mi spravoval anténu, při zápalu v uklízení se nám vytáhla z konektoru

Ten den je nějaký dlouhý, když se vstává tak brzy :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
chudák malá učetní :grinning: říkám čistě z vlastní zkušenosti :zipper_mouth:

no bobe to em tez serouchá ze je hezky ale moje mathetr by mi to neodpustila.. :pensive:

ale aspon konecne más klid a je v tom jasno..ale ze si natrefila na nejakou novou ucetní páč já mám taky pomlčku a chodí mi to dobře...
12. čer 2009 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz
Reni :grinning: neboj to s tou jietkou nejak zválčís. si pak představ co prozíval kubajz chudák malej... ten toho nemohl o polovinu vice nez ty.. neboj to je o zvyku ..hele asi bych mela drzet dietus tebou žeru jak prokopnutá :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
Luci, to si to účetní pěkně posrala hned na začátek :sweat_smile: ale zato teď budeš prachatá :wink:

já budu muset na pojišťovnu, kukala jsem na pojistky, co jsem sjednala dětem, dělala mi to známá a já tam chtěla i úrazovou pojistku, no a zjistila jsem, že ta úrazová tam není, tak to musím nechat předělat, sice to vyjde na větší prašule, ale radši být pojištění :wink:
12. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
luci to más jinak fajn tu cestu tak hezky po ceste.. já bych mela taky na postu zapaltit složenku a dotoho shopu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
jiři to chápu no....tak si užij narozky :wink: já něco vymyslím
a asi jsem měla smůlu já a pár jiných krom tebe..... :wink:
jo jiři pošli zase účet pošlu ti tam ty korunky za topík adidas až to dojde :wink:
12. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
já mám pojištěné deti jenom pro pripad skody na cizím majetku :grinning:

malý se ted uchváceně dívá na panorama..na čt2
12. čer 2009 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, to můžeš, jak nejíš tučná jídla, tak tuky z těla jdou fakt pápá :grinning: jen by se doktorce Kateřině nelíbilo, že jde pryč i svalová hmota, ale s tou musím chvíli počkat, to se nedá nic dělat :wink: dneska asi budu mít pangase pečeného v alobalu a nové brambory
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
no ted uz cucí na kouzelnou skolku.. jako uprimne bych sla radsi s tebou Luci ale vis jak :confused:
12. čer 2009 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, asi by šel na výšlap :grinning:

jinak pro případ škody na cizím majetku, to je taky dobrá věc :grinning:
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
renat to budu..a konečně mi budou love chodit včas

jj úrazovou životní jsem měla taky ale v rámi mateřiny jsem ji zrušila ted bych si ji dala znova ale ne na x let ale na 5 třeba páč je to i spořící a když předčasně zrušíš smllouvu, tak ti daj ani ne půlku, kdežto když ti to jako dojde do konce , máš celou částku :wink:
12. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
jiři však můžem jindy do zoo :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
náš tatínek tady spinká jako miminko :grinning:

my příští sobotu slavíme narozky, má je dědoušek a zítra má narozky Jirka :sweat_smile: a já ještě nemám dar :sweat_smile: jdu něco rychle najít a mohlo by to do zítra přijít :grinning:
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Luci taky mám spořící, to je nejlepší :grinning: už jednou jsem z ní měla 30 tis a jak se hezky rychle rozkutálely
12. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
holky, co mu mám pořídit? :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
urazové zivotní pojistky se vybírají obecne az kolem 65 roku.. tj. po skoncení pojistky a to je spise tak ze 3/4 částky jde na pojistná rizika a 1/4 jde na případné spoření. tkaže o ničem chce to kombinovat, dobre je penzijko ale nejlíp s vkladem 500Kč příspevek státu je 150Kč. mesíčně.

jo deti mají pojistku od české pojištovny, skody na majetku cizí osoby, tj. auta, financní skody, úrazy.. platím 400Kč /ročně a jsou tam pojištěné všechny dále narozené deti se pojistila odnru a ted jsou za 4 stovky pojistení oba dva.. :wink:
12. čer 2009 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
tak to je super pojiska :wink:
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
renat to nevim.....třeba nové gumáky s vojenskou tématikou na ryby (to má hany :grinning: )
já chci ješě pojistit byt....kdyby nás někdo vytopil, páč to by bylo maso
12. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.