• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
takovéhle léto mě nebaví
30. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
letos nic moc :confounded: sems e těšila od zimy,jak si ohřeju kosti na sluníčku a zatím se ohřívám u topení zalezlá jak myš :confounded:
Prý snad od 10.7. by mohlo být lépe :unamused:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
zde je ucházející den :grinning:
tak valíme gojgadlo je ready, ještě koupim bednu na kuličky a potan na ten náč goučo postel prasklý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Ahoj berušky :slight_smile: já jsem v 10:15 konečně uspala toho mýho nerváčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on stále spinká :dizzy_face: no není to láska?? :sweat_smile: já si dala s ním a už je mi heja :dizzy_face: :grinning: teď uvařím těstovinky k tomu guláši a oběd hotov :grinning: Romča byl u mudra pro lístek na peníze, pak v práci a teď u synovce něco dělá s netem :slight_smile: a odpo si konečně dodělá ten stůl a bude to tu zase jako u lidí :grinning:

Dani super, že je Adámek zdravoučký :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci užijte si to!!!!!!!! :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Marky ahoj! Tak jsem ráda :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Jinak my tu máme vedro už od rána...chvilku paří mozol a chvilku ne, ale teplo je furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci užij si srazík :wink:
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Dani já taky, za vás :wink: sama mám ještě v živé paměti, jak se toho ten můj prdeček nemohl zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci užij si hezký den,u nás už se zatáhlo,ochladilo a je cítit ve vzduchu voda.Hřmí se tedy řádně a přibližuje se to :angry:
marky,dobře,že jsi zalehla,aspoň jsi si taky trochu dáchla od ďáblíka :wink: :slight_smile: milovanýho
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
tady se taky zatahuje a buřina je pěkně blízko, ale ještě neleje
30. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jani je to milovaný dítko, ale není to ďáblík nýbrž ďábel :rolling_eyes: :sweat_smile: poslední dobou je uspávání fakt krize....ne vždycky, ale když už, tak to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
A spáneček byl fajne, i když on se během té doby 2x probudil, sednul si a začal řvát :rolling_eyes: občas mu takhle hrábne, ale teď pořád čekáme na ten dolní zub, tak furt můžu doufat, že to přejde :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Janinko, to je moc pěkná říkanka, tu neznám, píšu si :sweat_smile:

Danuš, ta moje mudra ve čtvrtek ordinuje v porodnici, tak si mě pozvala na kontrolu tam. No a s tím přenášením fakt nevím. Nechtěla mě nechat přenášet kvůli tlaku, ale předepsala mi léky, tak to asi chvilku nechává.
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Lucid aha máš vysokej tlak?
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Lucid,jestli tě to zajímá,tak kup knížku Hry pro maminky s dětmi od Jany Hanšpachové,dětem se to moc líbí.Mě to doporučila švagrová :wink:
Jdu se chvíli natáhnout :wink:
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jani, díky za radu, musím po něčem takovém kuknout. Já už ty dětské hry a básničky vůbec neznám. :sweat_smile:

Danuš, nooo mám no. Vždycky jsem měla tlak nízký, ale nebrala jsem na to žádné prášky nic, neměla jsem s tím problém. V těhu tlak normální, ale za poslední cca měsíc nějak začal vyletovat nahoru, minule jsem měla 140 na 90, tak jsem vyfásla pilule.
30. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak nzačalo pro změnu pršet :angry:
30. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
brej den :wink:

pokusím se vás dočíst, žehlila jsem, ráno jsem byla na krvi a vařila, tak mě to vyšlo za váma až teď :wink:

Marky, včera jsem viděla zprávy, nebyl to tvůj gynekolog, že ne? :sweat_smile:

Jdu si k vám uvařit kafo, i když nevím, jestli mě duracell nechá, už se vyspinkal a snaží se narvat Aničce sponečku do vlasů :wink: jen tam nějak nechce držet, tak u toho zuří :grinning:

Jo a dneska předvedl, jak umí skvěle zuřit, plácnul sebou několikrát o zem a zuřil, nebýt u našich, ale doma, tak už ji má :angry: ale tam by ho každý litoval a ťu ťu ňu ňu a nemělo by to kýžený efekt :wink:
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak holky vařím marmeládu a zároveň jsem tu s váma :wink:
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Leni jakou vaříš? Já tento rok žádnou, dostala jsem jahůdkovou, malinovou a z minulého roku mám asi 20 meruňkových :grinning:
30. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
mix...rybíz,maliny,borůvky
30. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo a ještě angrešt
30. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Leni to bude dobrota, kde máš draka malýho? :grinning:
30. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky já jsem tak ráda, že mám vyžehleno, sice ještě peru, ale jsem z nejhoršího venku :grinning:
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
spí,zatím
30. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak to jo, to je brouček :dizzy_face:

Anička jde od zítřka prázdninovat k babičce :slight_smile: bude tam i bratránek, ale mě se bude po ní stýskat :confused:

teď už má druhý den nějak řídko, nenutí ji to teda nijak zvlášť častěji, ani bříško už ji nebolí, včera bolelo, ale byla jen jednou, dneska dvakrát bez bolesti, tak dostala smectu a probiotika :angry:
30. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
asi to bude tím počasím, možná chytla nějakou lehčí virozu, měla to už i před týdnem, nebo je to to ovoce, ale včera ho moc neměla, tak nevím :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
jo Leni, nevíš o někom, kdo dělá brány na dvůr a tak, takové obyčejné, jen svařená konstrukce :wink:
30. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak snad to bude dobrý
30. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Leni já myslím, že bude, ona mívá takové chvilky, jen mám vždycky strach, aby to nebyl slepák, když ji bolí bříško, ale když zkouším, jestli ji bolí, tak ne, tak snad dobrý :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.