• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
nazdár bazár sem se byla dneska zase ostříhat.. :grinning: ale jako dobrý to je,. už to nemám tak moc nahoru a je to jendodužší, malej duracelek II. dneska normálně nespinkal nejak nemohla zabra a pak už jaksi nebyl čas a tedka už ho dávat nebudu takže udelám obidek pro jiříka apujdem spinkat trosku drive, zatím to zvládá dobře :wink:
30. čer 2009 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooj

Koukám,že Lucidka pořd v celku :grinning:
30. čer 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak odpo mě odvolal malej, když po 3hodinkách vstal, pak velkej, kterej pak opět zmizel s počítačem, tak jsem byla odříznuta :cry: :sweat_smile: byli jsme s malým nakoupit, pak se Romča vrátil a dodělal ten stůl. Ještě tak hodinku a zbavíme se toho starého, bere si ho synovec. :dizzy_face:no a já jsem konečně spokojená a už jen sundat vypraný prádlo a bude to tu veliký :dizzy_face: :grinning: no nic, jdu nakrmit draka, nebo se mi tu uječí. Zub už mu prosvítá, tak snad už brzy bude fakt konečně klid, nebo mi z něj hrábne :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Jiři, pak napiš, do kdy to duracellek II vydržel :grinning:

Marky, hlavně, že už jsi připojená :wink:

Kači, no kde se touláš, babo jedna :grinning: hlavně že ses nikde neutopila :grinning:
30. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
bože Růžo, já přišla do pokojíčku a tam to smrdělo jak v opičárně :sweat_smile: malý měl nasráno, ale fakt smrdí děsně, no je to prstě chlap :zipper_mouth: :grinning: Musela jsem tam otevřít okno

byla tu řádná buřina, prý v Břeclavi ani nepršelo, šlo to přes Ladnou a byl to fakt rachot :sweat_smile: máme mokro pod vrátnicí :sweat_smile:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Reni malý už spinká asi tak 45minut.. byl hodný ale byl rád že jde spát..
30. čer 2009 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz
to je teda šikula, vydržel opravdu dlouho :grinning: náš malý se cpe, jak jinak, že jo, on by půl hodiny bez něčeho v hubě nevydržel a za chvíli už taky valí do hajan, bože, jak já se těším :grinning: pak to tu uklidím, jsem spokojená, že mám vyžehleno, ale mám venku prádlo a řádně sprchlo, tak jak půjde spát, tak ho dám ždímat :grinning:
30. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
teda to prádlo :grinning:
30. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
čus bus jsem off uchozená, bylo fajně, ted se snažím uspat gojgy furt mele a stoupá si
30. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
ten náš malý má hubičku jak prdelku, papal oplateček :grinning:
30. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
gojgadlo spadla a práskla se do hlavy ten řev....bobik už nyná...chuďátko moje
30. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Chudinka, pořádně pofoukat i za mě, jo?
30. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
luciáš ty máš tlačit sakra už
jj pofoukáno uhlazeno a opusítkováno...gojgy moe
30. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci bobulka malunká, posíláme jí pusenku na bolístku :wink:

Jo a zase tady máme creamfields o víkendu, tak přijeďte :grinning:
30. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci, ale jako fakt, tlačit, tlačit, tlačit :grinning:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Nechci vás zklamat, ale dnes už to fakticky nestihnu :grinning:
30. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci a co oslava výročí?
30. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
renat jo????a vyspíte se????
oslava? ništ...sem mu ráno mušela řéct že máme výročí...hany byl na chajdě makat, já v ikey došla jsem v 18h dom a v půl sedmé šel do práce.....asle možná mi zahraje enyu :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Teeeda, se máš, ale on ti to hany určo nějak vynahradí :wink:
30. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
bych potřebovala hnáty namasírovat...trnou mi lýtka....snad nemám zánět žil.....bolí to celkem dost
30. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
No mě každý den bolí nohy už ráno, když vstanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci, snad se vyspíme, minulý rok to bylo v pohodě, ale to jim přišel ten slejvák, tak to skončilo o dost dřív :grinning: jak to bude tento rok, uvidíme :wink:

Jen nechápu, že je to zase u nás, každý rok to bývá jinde, jen břeclav si jede dva roky po sobě :sweat_smile:

Ještě aby jsi měla zánět žil, to by ti teda stálo za to :astonished:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
jdu dát broučka do hajan, pak sebe okupšám, pošlu hajat Aninku a udělám hají u telky :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
renatb asi se tam pořadatelům u vás líbí......
no snad ne....ale koupim si zítra lioton, ten fakt pomáhá a gojgynce mastičku na prdku, tady míchaj Onřejovku a ta je super.....výborná používám jen to.....
30. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky babeny..tak ležím v postýlce na klíně noťase, odpočívám a budu tady s váma...manžel si vedle mě čte knížku, takže velká pohoda :wink:
30. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
o čem je debata :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
o fesťáku u renat a mých bolavých nohách.....
stejně se to zvrhne jako vždy....
vy už nynáte Leni?
30. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Už rodíme? :grinning:
30. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
hja fanuš ee lucie mě sere tím pádem.... :grinning:
30. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
ne jenom ležíme v posteli a jestli myslíš malého tak ano spinkáme...ale asi ne na dlouho, protože ho otravujou zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.