• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no to já jsem dneska taky z té marmelády :frowning2:
30. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
já tady chystala večeři Aničce, jak dobaští jde hají a já si dám konečně tu koupel :grinning:
30. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
No já o za chvilku zabalím a půjdu taky hají :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Přejeme krásné ráno :slight_smile:

U nás noc jedna z těch lepších :dizzy_face: bylo to fajn :slight_smile: konečně to tu navíc vypadá jak u lidí, tak co víc si přát :sweat_smile: :grinning: :grinning: Akorát že dneska už musím vařit a nevím co :sweat_smile: Zbavím se nektarinek v té chadnoucí buchtě, ale to nám k jídlu nestačí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi něco k bramborám, ty tu mám :slight_smile: Pojedeme s Adím nakoupit, tak snad mě něco napadne :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahojky holky,tka dneska se poctivě hlásím :wink: Měli jsme s esuprově jen nám moc nevyšlo počasí,ale i tka jsme si to krásně užili.
Mám novinky,malý ujž se pouští.Už vydrží určitou dobu sám stát a už i první samostatné krůčky byly,ale to jsme si ho "poslali" mezi sebou,sám od nábytku se ještě nepustil.Ale jen aby stál to se sám pustil.Vždy si stoupl,pustil chvilku balancoval a řachnul na prcku.
Máme za sebou i větší karambol.Sesunul s epozadu z gauče.Naštěstí přímo nespadl,ale sesunul s epo prcce přes roh ale do hlavičky s epraštil.Naštěstí mu nic nebylo.JEn řev,teda ani vlastně ten moc ne,tak jsem se bála.Ale nevypadal,že by mu něco bylo.
TAky jsme byli na roční prohlídce.Od minule jsme zhubli.Měli jsme v 10 měsícíh 9,55 a teď jsme měli 9,44.No je to šídlo no
1. črc 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí :slight_smile: To je fajn, že jste si to užili :dizzy_face: A z Davčova pádu se natrap, bohužel jich ještě bude :frowning2: my taky máme hrču na hlavě, fláchnul se o nohu stolu, co dělal Romča...no řev slušnej a modrající boule na hlavě jsou super :zipper_mouth: :sweat_smile: ale je to nezmar, během chviličky jsem ho odtamtup tahala znova :sweat_smile: A docela by mě zajímalo, jak to děláte, že hubnete :grinning: to se nám asi jen tak nepodaří :grinning: :grinning:

Jdu si odložit, ale pčidu :grinning: :wink:
1. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky Marky,no pořád někde šmejdí a už s etak moc necpe,nemá čas na jídlo :wink: Ale doktorka nic neříkala,tak se tím netrápím :wink:
1. črc 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak to vám závidím, nám by dietka teda neuškodila, a přitom je taky neposeda, věčně courá :astonished: až si říkám, že ho musí bolet nožičky, ale on je schopnej fakt prochodit půlku dne :sweat_smile: pořád tam a zpátky tu svojí trasu :sweat_smile: :grinning: A co se týká jídla, tak teď, co smí všechno, tak je ještě horší :astonished: děsná popelnice...nesmíme před ním jíst, nebo hned stojí u nás a žebrá :rolling_eyes: :grinning:
1. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
Jo a hlásím, že konečně vylezl ten proklatý osmý zub!! :dizzy_face: jestli teď nebude klid, tak to jistý babybox :rolling_eyes: :grinning: :grinning: No nic, půjdeme se oblíknout a pofrčíme na ten nákup :slight_smile: Zatím paaaaaa
1. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Tak to náš malý taky žebrá.NEdej bůh když si dáme jogurt,to nám ho skoro celý sní :grinning:
1. črc 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí jogurty jsou fakt jak lepidlo na ně :grinning: Ale on to moc nerozděluje, žebrá stejně :grinning: :grinning: Tak mizím, zatím... :dizzy_face:
1. črc 2009 v 07:29  • Odpověz

Jo a malý dostal k anrozkám dřevěnou multifunkční kostu a líbí se mu tka mám radost a myslím si,že si s ní ještě dlouho vyhraje,jak bude rozumněší a rozumněší.I houpací šnek se libí,jen musí mít teda náladu
1. črc 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz
Marky gratuluji vám k zubisku :grinning:

Kači no konečně jsi na chvilku přišla :grinning: Davídek je ale šikula, za chvilku ho budeš honit jako já :grinning:
teda tipovala jsem Davčovi tak o kilčo víc :grinning: když mrknu na něj a našeho mlaďocha, tak jsem čekala, že bude těžší :wink: , ale zdání klame, Davídek má aspoň ukázkovou váhu a kolik měří?
1. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko,

vidím že včera jsem o porod nepřišla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jupí - Lucidku - dneska už to dáš :dizzy_face: :dizzy_face:

já si to teda včera vyloženě užila. malá si začla povídat sotva nastoupili ti papaláši a začala hymna. Potom jsme sál museli opustit, bo by je to její povídání rušilo. Takže jsem ani tátu neviděla jak přísahal :frowning2: no ale diplom má, má tam opravdu napsané ing. takže dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
náš malý je hrozný žebral a jorgurt mu teda jeden nestačí :sweat_smile: i ty tvarohové aktivie sní dvě a pak chce po mě ještě moji snídani :sweat_smile:

Kači, jak vypadá ta kostka? Hoď odkázek :wink:
1. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Simi to je hezký, máš doma ingenýra, to jsi paní ingenýrová :grinning: byli jste to zapít? :grinning:
1. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Reni - tak nejen duracel ale i kyselina :grinning: :grinning:

my třeba za včerejšek snědli 80 ml mlíka půlku jogurtu a pár lžic polívky toť vše, já ušetřím :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
no a Terinku to asi moc nebavilo a nebo jim chtěla ukázat, jak má takový proslov vypadat :grinning:

já byla na 3 promocích, ale můžu ti říct, že jsi o nic extra zajímavého nepřišla. Mají zbytečně moc keců, hlavně když jsme byli na karlovce, tak jim to trvalo, než se vykecali :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
já byla u manži na bakaláři, vypadalo to taky stejně. Takže Terinka byla v místnosti určené pro mamči s dětma, byla tam televize, kde jsme to mohli sledovat, ale s drakem to stejně nešlo, lítala tam jak drak :grinning:
1. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Reni náš malý má jen vyvalené bříško,jak má ochablé ty svaly,kdžy ho zatáhne jak má je hubeňour.No jako měřila ho jen odhadem a to měl 75,5 ale myslím,že má víc.Musíme ho postvait ke stěně někdy.

Jo a holky,malý má v horních dásních na obou stranách černé místa,co ymslíte,že to je?Myslíte,že tma má sraženinky?
1. črc 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
Simi, tak to by bylo málo i na snídani :grinning: malý včera snídal u našich

1 koblih a ještě mu přidávali marmeládu, 200ml kaše, 1 sušenka
oběd
maso z polévky(1 velké kuřecí stehno a 2 mrkve), 3 naběračky polévky, spíš jen drobečky a trochou vývaru
svačinka
2 jogurty a asi 4 kolonáda oplatky a trochu angreštu a 3 okurky
večeře
3 naběračky polévky a tyčinky :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Reni - zapít jsme to nebyli ale zajíst jo stavili jsme se na obídku poseděli a bylo to fajn

ahoj Kaczi - černá místa? :astonished: to nevím malá tam nic takového nemá
1. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Kači to teda nevím, zkoušela jsi na to makat? Má to tvrdé? Možná mu tam razí zuby a jak se derou, tak tam vznikla nějaká sraženinka :astonished:
1. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=980037 Reni :wink:

Simi,já si toho všimla včera,vypadá jako by měl pod dásínkou sraženou krev jak se mu derou zoubky,jako příští týden plánujeme jít k zubaři
1. črc 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
Kači myslím, že bude opravdu vyšší :wink:

Simi teda to jste měli super, takovou místnost pro matky s dětmi, o takové jsem ještě neslyšela :grinning: Simi a obídek vám závidím

když jsme u jídla, co vaříte?

Já asi grilované kuřátko s brambůrkama a okurkový salátek

mám furt to samé, už mě to leze krkem :sweat_smile:
1. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
REni ještě nezkoušela,ona se nenechá,ale zkusm ho dneska přeprat a podívat se na to
1. črc 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Reni,já mám od včera naloženou krkovičku,tka to vydím jen bifteky a asi s hrancelma :wink:
1. črc 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
my máme ještě svíčkovou a polívečku udělám čerstvou :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačko - tak uvidíš co ti na to u zubáka poví, snad je to jen růstem těch zoubku
1. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
já musím objednat Aničku k zubaři, má zuby neskutečně u sebe a i když si čistí zuby 3x denně, tak se jí tam tvoří dírky, jako prožrané a jsem z toho nerv, zubařka říkala, že je to v pořádku, ale mě se to moc nezdá :fearful: vezmu ji k jinému zubaři :sweat_smile:
Kači, jdu k vám na oběd a pak to vemu kolem Simči domů :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.