• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni - jen přijď :grinning: :grinning: :wink:
1. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
no a holky co ta olomouc? děti teď moc nemarůdkujou, chtělo by to doladit :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
No jako s ebojím,že mu to budou muset řezat,jenže to bysme museli do nemocnice :frowning2:

Reni kam chodíte?
1. črc 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
Simi já bych jela, jak přestanou ty slejváky :grinning: , to už budou snad všichni doléčení a můžem vyrazit, já už se moc těším :dizzy_face:
1. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
baf :grinning: :grinning:
Tak jsem vás dočetla :wink:
Teda Reni,malý má teda apetit :grinning: :grinning:
Vítám Kači zpátky doma,Davídek už je pořádnej kus chlapa,kostka se mi moc líbí :wink:
Simi,koukám,že jste si to taky včera krásně užili.
No a jinak Reni,děsně závidím,to vše odžehleno,já se v tom pořád nějak plácám :unamused:
Včera jsem zahájila formování svalíků na kole,ale můžu vám říct,že jsem v půli pidi kopečku byla na dně :grinning: ,funěla jsem jak lokotka,rudá jak rak.Děti byli moc hodný,čekali na mě :grinning: :grinning: Ráno jsem vstala,kupodivu,ale pěkně mě bolí nohy a prdel :grinning: :grinning:
Jinak všem dobré ráno :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
LUmpi - :grinning: :grinning: jako bych viděla sebe. Taky bych byla v půlce hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj časem to bude lepší :dizzy_face: :wink:

Reni no uvidíme kdy ty slejváky skončí. Já zas od 11 nemůžu. Jedeme na týden pryč
1. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Taky nemm ani trochu vyžehleno a to mám tam klupu prádla na vyprání po dovči,kdo to bdue žehlit fakt netuším :grinning:
1. črc 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
Jani, to jste vyrazili na výlet? :slight_smile: taky bych si zavýletila, malá sice jezdí na kole jako drak, ale na nerovný terén to ještě není a po dědině mě to nebaví, tak se malý moc na kole neprojede :sweat_smile:

Kači já chodím k Markovi, tam nahoru k nějakému mudrovi a bere i děti, tak tam objednám Aničku, snad mi ji ještě vezme, chodili jsme k Palkovičové na polikliniku, ale já s ní nejsem spokojená :angry:
1. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
já žehlím,ale nestíhám :grinning: :grinning: ,no a protože jsem puntíčkář,tak mě to neskutečně sejří :grinning: :grinning:
Dnes bude výprava na kole č.2 :grinning: :grinning: :grinning: ,vybavím si Veru,uložím,vrazím tátovi disk do DVD a razím :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Já chodím ke Kaňové a zatím my vyhovuje,jen musím zjistit jestli bere i děti.Ona mě zná a mojí mamku,tka sna djo.Uvidíme

Reni pojedeme vlakem nebo jak do Olmíka?
1. črc 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Simi a nezdá se ti něco? :grinning: nějak rajzujete, ne? :grinning: Tentokrát jedu s váma :angry:

Kači a Jani, jsem na sebe hrdá, že jsem to vyžehlila, ale už mi visí další prádlo a pokračuji v praní, nevím čím to, ale furt mám plný koš prádla, hlavně dětského :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Kači rozhodně vláčkem, je to pohodlné a bude prča :grinning: po cestě nabereme Leňu, jestli pojede a roztočíme to :grinning: jen teda budeš muset vstávat brzy :wink: počkej, najdu ten spoj :wink:
1. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Reni,jezdíme jednu trasu už několik let,no a teď nám z toho udělali cyklostezku.Projíždíme vlastně celý Újezd,pak ještě jednu prdelku a napojujeme se na cyklostezku kolem lesa a vláčku,pak jedeme pod rozhlednou a přes kousek hlavní zpátky,kolem satelitního městečka(tak říkáme novým domům lidí,co mají zřejmně hodně penez,bo takový haciendy,co tu maj......na to normální člověk nevydělá :zipper_mouth: )
1. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
7,28 z břeclavi a 8,52 jsme na místě :grinning: pak teda v olomouci budeme muset ještě autobusem do ZOO, je to kapku z ruky :wink:
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Reni,já jsem pro,mě vlak nevadí a malý tma snda taky vydrží. :wink:
1. črc 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
reni jedem do jižních čech k rybníku :wink: a cestujeme skoro furt. My jsme taková dost ulítlá rodinka :grinning: :sunglasses:

tak chválím dcerku - teď tu na mě křičela e e e a držela si tepláčky, tak jsem jí dala na nočník a ho.no jak metro dlouhý :grinning: :grinning: a louže taky solidní. Jo a po noci dnes měla úplně suchou plínu a pak mi ráno málem strhla nočník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no šikulka

ale abych jí jen nechválila - předevčírem jsme šli bez plíny do města pochcajdila se mi přímo do kočáru, na ní mrknu a ona se v tom tam vyloženě koupala :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Jani chápu, my máme trasu přes Janův hrad na Lednický zámek po parku a zase stejnou trasou zpět, jen tatínek je líný a nechce se mu

jdu malému nachystat kaši, nebo se urve :grinning:
1. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
já jako malá výlety vláčkem milovala :wink: :slight_smile: ,líbil se mi ten zvuk vlaku,když jede.Připomnělo mi to dálnici na Brno,je to uplně stejné :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
já taky uvažuju že bych do Olmiku jela vlakem, je to kratší cesta než autem a malá se může v klidu proběhnout, v autě už se jí moc nelíbí jak je přikurtovaná a nemůže se hýbat :unamused: a vlakem to trvá hodinku
1. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Reni,tka to není zase tka brzo.Tos e dá.Tak už s etěším holky :wink:
1. črc 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
tak super, mrkneme na počasí a možná to do 11 ještě zvládneme, můžeme třeba příští týden :grinning:
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
u nás je taky problém vytáhnout tátu.Ještě,že mě má :grinning: :grinning: ,vždycky mu něco naplánuju v rámci rodiny a on už nemůže říct ne.Mě nebaví pořád se dět doma na zadku.Zrovna včera jsem mu naplánovala na sobotu výlet na houby :grinning: a to ještě neví,že to probudím dooooooooooost brzy ráno.On rád spí a Veru to má asi po něm.Pořád si stěžuje,že ho bolí nohy,on je taky váha :fearful: ,tak se musí pohxbovat a basta.
jinak včera s tou prací asi nic moc,bo o tom moc nemluvil,asi se rozmýšlí :unamused:
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
já mám volno, tak vyberte datum a můžem to rozvalit :grinning:
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Příští týden budeme u mamči na prázdninách,tak max v úterý kdy ještě jde do práce.
1. črc 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
mě úterý nevadí :grinning: záleží na holkách :wink:
1. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
hojec
bych splala
u se domlouvá zoo???
tak můžu..je mi to šumák jen nemůžu 24,24,26 a 27.7 :grinning:
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
hele a nechcete přijet vláčkem taky třeba k nám? :grinning: :grinning: máme taky pěknou zoo a prý dokonce jsou i noční prohlídky,říkal Tony :wink: :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Já teda myslela,že pojedeme později,ale proč ne. :wink:
1. črc 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
gojgy bude fučet svíčky :grinning: :grinning: :grinning:
čusík
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
můžem klidně až přijede Simča z dovči, ono má stejně furt ještě bouřit, tak to můžem v klidu naplánovat a vyjet :grinning:

Jani, to jako přímo v Plzni? Dělá se tam ještě pivo? Že by jsme šli i na exkurzi :grinning:
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.