• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Nazdárk gojgušky :slight_smile: tak jak se vám spinkalo? Už máte za sebou druhý spánek? :wink:

Já si uvařila kávičku :grinning:
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
jo druhej ale já bych spalla až bych bečela....jsem v poslední době nějaká off
a mám krámata...a víc prdím...bo sem nafouklá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
jj,přímo tu :grinning: :grinning: Pivo tu pořád dělaj a možná by jsme se mohli trefit i do nějaké akce pro dětičky :wink: Zoo je ale obrovská,i dospělák toho má plný brejle a na každým rohu je nějaké občerstvení,takže i Kubík by měl vyžití :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
krámuju taky :wink: a dokonce si zapisuju do menstruačního kalendáře :grinning:

Luci, nedivím se, že jsi off, já si chrním do půl osmé a stejně jsem taky off, jestli to nebude tím, že chodím spát kolem 1 :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
renat přesně já jdu sice kolem 22h do pelechu, ale pak dojde hany mě to vzbudí a zaberu až kolem 1-2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jani, jen teda cesta k vám o nás trvá 5 a půl hodiny :sweat_smile: to bych asi nedala :grinning:
Potřebuju sehnat obr krabku a nějak se mi nedaří :confounded: ,nemůžu poslat tím pádem balíček :angry:
Luci,já mám taky teď nějaké spavé období a pořád ne a ne se dospat :unamused:
Veru má asi spurt,bo jsme 2x krmili,v 21:30 a ve 3h,ale ona se nají a zas spinká.Rýma ustupuje,tak jsem moc ráda :wink:
no vidíš Luci a pak vstáváš v 5, tak se nediv, že jsi off :confused:
malý si vyžahl kaši a zajídá ji okurkou :grinning:
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Reni,já vím,že je to dálka :angry:
1. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
no je to kapku z ruky, Jani :sweat_smile:
to bych se asi pos*ala :grinning: :grinning: :grinning: ,nu což,jídlo má být pestré :grinning: :grinning: :grinning:
no já bych aj spalla ale ta čavera v 5 už stojí...a to už usíná kolem půl osmé natahuju.....a ono prd májový
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
budu muset mazat,beruška se budí,jedla v 6h,takže je to akorád.Převlíct z pyžámka,u toho my něco poví :grinning: :grinning: :grinning: ,napleská mě lžičkou,to teď děsně miluje,barevné plastové lžičky a půjdem uplácat mlíčko :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
luci - tak my spíme dýl, ale za včerejší den mládě spalo 30 min celkem. Padla v 20 hod a vstávala v 6 hod. zvíře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v noci o ní fakt nevím, se pomalu ani nehne jakej je tuhoš :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Malý s ecpe rohlíkem a za chvíli půjdeme do duchen,teda uvidím jak moc bdue proivnej.
1. črc 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
zápasím tu s tygrama, ani kafe mě nenechají vypít

to je furt, mamí kakat, mamí Kuba zdrhá, Kuba stojí na židli, mamííí Kuba mi žere barvičky :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
náš malý taky naštěstí chrní od 20 do půl osmé :grinning:

Kači a kdy Davídek vstával?
1. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
no to jsou časy
renat Kubík vás brzo sťape :grinning: :grinning: :grinning: jako sežere...tohle nesním ani já :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
holky, kde se dají na netu stáhnout nějaké pěkné písničky?
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
renat dětské nebo dospělé???
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
MAlý vztával úpo 6 co ho tatínek vzbudil,když si šel pro obloečení,jinak taky spí dýl.My spíme celou noc,na dovči jsme vztávali v 9 :sweat_smile: TEda malý byl vzhůru,ale nás nebudil :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
on toho sní víc než my všichni dohromady, ale vzhledem k vydané energii to asi odpovídá, nijak extra nepřibírá, má furt kolem 10,8kg :wink:
1. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Kači to je zlatíčko a je dobrý, že už zase pomaže spinkat, to u nás i když vstane v 6, tak jde kolem 12hod. ale to mu organizuju spíš já, aby měl furt stejný režim :grinning:

Luci, jdu na mrknout, díky ti :grinning:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Luci to vypadá fakt super, kapku se do toho ponořím :grinning:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak náš malý krmí rohlíkem hafany :grinning: Potvora malá :angry:
1. črc 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Reni no jako byli jsem tak zvyklí,ale už s emu to pomalu ale jistě natahuje.MYlsím,že ještě hodinku vydrží
1. črc 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
jj renat jsou tam i pro nás cca 90 tá léta :grinning:
mám cafo...hany ještě chrápe chcem na hřbitov....
1. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Luci, to je bomba :dizzy_face: už stahuju do mobilu, budu Aničce pouštět nové písničky, ta si i cvrkne a malý u toho vždycky paří, tak se těším, jsou fakt super, už to mám v oblíbených :grinning:
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.