• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to není špatný nápad s tím panákem, skočím si pro džus, mám tam campari a dám si mrazit ledíka :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Lucid,ty budeš za chvíli jak Madonna,pro udržení svých krásně pevných stehen,prý každý den chodí po schodech nahoru a dolů :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jo a ty výsledky krve mám po zátěži, já den před tím dělala Jirkovi a dětem řízky a bylo tam to mazlavé, Jirka říká, že je to tlusté, ale to není, no a já si to všechno osmažené mazlavé sežrala a to bylo tak dobré :grinning:
1. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
no já leda že bych běhala na půdu a dolů :grinning:
1. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
tak vidíš Reni,už to sneseš :grinning: :grinning: :grinning:
Buď opatrná,ať ti není blbě :wink:
1. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
já bych musela ke tchánovcům,bo my máme dole 2 schody a to byhc asi moc pevný a krásný stehna neměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jani to já budu, nějak jsem si zvykla na tu nemastnou stravu a jak si dám třeba tatranku, tak mám pocit, že jsem přemaštěná :sweat_smile: on to asi ten organismus nebude už trávit jen tak bez problémů :grinning: ale nevadí, maximálně se poseru :grinning:
1. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Anička se vzala hadr na nádobí a toro toro a kuba je býk :grinning: probíhá jak malý drak :grinning:
1. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Reni,to posrání neškodí :grinning: :grinning: :grinning:
Je fakt,že jsem si nikdy nemyslela,že jsou tatranky tak mastné,ale jednou jsem dělala tatrankovou bábovku,bo to každý vychvaloval a byla mastná jak prase :angry: ale výborná :grinning:
1. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Anička je taky pěknej drak. :grinning: Já musím zaťukat,u nás to vypadá,že se školním rokem,odešla i láska k tomu 16ti letému troubovi :wink: ,tak mám celkem radost a trochu starosti mi odpadlo ze srdíčka.Ninka mi byla pověsit prádlo na zahradu,bo je u nás slunko,ale děsně dusno,vzduch se ani nehne,ble :confounded: Teď si lepí do vnitřní strany skříně oblíbený zpěváky a herce atd,beruška spí,jen já lítám jak trouba :angry:
1. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
mě by to taky nenapadlo, ale teď to poznám :grinning:
1. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Dnes půjdu schánět tu krabici,podělanou :unamused:
1. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak jsme všichni po obídku a už se spinušká :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj Danuško :slight_smile:
Nikča se cpe bramboračkou a já čučela na netu,než mi změkne v hrnci masíčko :wink:
1. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Achoj Janičko
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
1. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
achojky jsem zpět. byla jsem v MC malá se tam vylítala a teď chrupe jak o závod.

A objevily jsme 11 zub a 12tej na cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať už je konec
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
kukala jsem na fotky Adámka a má super pískoviště,chcem ho taky kupovat,bo tu je koček jak nasránoa nechci riskovat,že se mi od nich nakazí :confounded: ,takhle si to krásně zavřeš a ty mrchy tam nemůžou
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
REni suprácké video, máš to bez práce :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nasmála
1. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Jani to právě řeším, jak to vyřeším, v pískovišti, co máme, je nasráno permanentně, chci dělat nové, zabudované do země a větší, ale musím to vymyslet s těma sviněma :angry:

pískoviště máme pod ořechem a je furt mokré, i když třeba týden neprší, takže na pytel, chce to, aby bylo i trošku na sluníčku :wink:
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Reni to je dřeva!!! Ještě že máte takové pomocníky :dizzy_face: šikovný
Simi ještě jich pár bude :unamused: nám leze pravá horní stolička a pravá horní dvojka a vypadá to že najednou :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Simi díky, já si chvilku po tom poranila o dřevo palec, to je tím, že jsem nic nedělala :grinning:
Jani jest tak a jsme s ním spokojení :dizzy_face:
nám lezou stoličky, ale jim trvá :angry:

Dani my máme dřeva plnou zahradu, je to šílené :sweat_smile: odhadem tak na 3 roky :grinning:
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Reni to je super,jak vám dětičky pomáhají :grinning: ,mě se nejvíc líbí ta moravština,je super a jak se Anička umí pěkně ozvat,i pochválit :grinning: :grinning:
Když jsem byla malá já,tak děda udělal přes pískoviště ze dřeva rám a natáhl sít,aby písek mohl prosychat a kočka tam nemohla.Takovou tu sít,co se dává do oken proti hmyzu :wink:
1. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani to je dobrý nápad :grinning: dík za radu :wink: budou mít u toho pískoviště i ten domeček a skluzavku, tak si myslím, že to bude fajn :grinning: už aby to bylo, přijde na řadu hned po plotu předělujícího zahradu s dvorkem :grinning:
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
souhlas, je to dobrá věc s tou síťkou, mají to u nás na sídlišti takhle pořešené, maminky si na to dávají pozor aby si to uklidili a zvířátka se tam nedostanou
1. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Dani nám lezou obě ty stoličky najednou, divím se že je ještě relativ v pohodě, většinou to s ní bylo na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ty jo reni to je super.. sme se s ondrou pekne nasmály.. jak vám to hezky jde..

jdem si lehnout na gaučík.. tak zatím páá
1. črc 2009 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
Dani tady máš to dřevo, abys viděla, kolik ho máme :slight_smile: za tím traktorem to začíná tam co končí vlečka a konec toho dřeva je zase až za tím stromem, pak dvě hromádky, šopka a trocha naskládáného u sousedovic plotu :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2967520&vReferer=
1. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.