• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ty voe, takto fat nezmrznete :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
uuuuuuuuuuuuuuááááááááááááááááá já toho svýho chlapa asi vystřelím na měsíc!!!!!!!!!!!!!!!!! Ho zabim :angry: :angry: :angry:
Já mu udělám snídani do postele, pán si vstane před jedenáctou, nandá si oběd, nacpe se... já uvařím kafe a že by mi řek aspoň polib mi prdel, ne ani slovo. Vysrat se tady na to můžu!!!!!!! :angry: :angry: :angry: a končim nevařím, házím bojkot :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jsem si musela ulomit čokoládu na uklidnění..... Jsme se zhádali jak koně. Tvrdí že za snídani mi poděkoval, no tak budiš, jsem to teda neslyšela, ale co ten zbytek? To je samozřejmost? :angry:
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kde jste? čék se chce vykecat a tu nikoho? :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
NO nic, až se Adámek vzbudí jedeme gratulovat našemu malému kamrádovi k 1. roku, tak se mi nálada zase zvedne. Tak zatím pa a večer
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
TAk jsme s ekrásně vyspali,nebudu provokovat jak dlouho,ale bodlo to :grinning:

JIank koukám,že všem rostou zubiska,nám taky ty tupé stoličky,jsme koukala,že snad vypadá,že už s emu jedna klube,no musím to ještě zkoumat.ALe nevypadá,že yb ho to bolelo
1. črc 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak jsem se těšila, až bude mít Adámek ten zoubek venku a je to hukot!!! Nemá ho proříznutý ještě celý, takže mi řve asi tak 100x víc než předtím a celý den :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: věčně ho mám pověšenýho na nohách, kňučí, rve si do pusinky celou pěst :frowning2: je mi ho líto bobečka mýho :frowning2: Panadol jsme dali před odpoledním spánkem, ale dal si cca 45minut a pak stejně...ale aspoň usnul. No a teď až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když teď sedí před ledničkou a hraje si s magnetkama :dizzy_face: mám asi tak 3minuty, než ho to přestane bavit a přijde :sweat_smile: :grinning: aspoň vyzunknu to studený kafe. Romča jak na potvoru má teď pořád lítání, tak zase není doma a mládě jde jen po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no musíme nějak vydržet, než se to uráží vylézt úplně :pensive:

Tak už zase huláká, kafe vypitý a jdeme si hrát, nebo se o to aspoň pokusíme :zipper_mouth: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Dani, nakopat prdel by si zasloužili, berou všechno jako samozřejmost, všechno nachystané pod nosem a ještě jim to není po vůli :grinning:

Jirka taky včera přišel z ryb, bylo kolem 23hodiny a prý jestli bych mu nechtěla udělat vajíčka s knedlíkem, no jasně že v tuto hodinu nic kuchtit nebudu, tak si je udělal sám, ochutnala jsem a řekla jsem mu že to nemá dobré, tak jsem ještě dostala bu bu bu, že když mu to neudlám já, tak to má vždycky nechutné :grinning:

Marky, pevné nervy, taky mě dneska ten prcek terorizuje :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
no asi ho dám spát, stojí u dveří a vzteká se, že chce jít ven :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Jo chlapi, to je věčné téma. Toho mýho teď fakt miluju :dizzy_face: páč je věčně někde v trapu :sweat_smile: ale je to nedávno, co bych mu tu prdel prokopla taky :rolling_eyes: :grinning: Jo a co se týká jídla, tak všechno co si musí udělat sám je hnusný a já jsem zlá žena, když dopustím aby jedl hnusné věci :angry: :grinning:

Apevný nervy na mládě asi nestačí...nejmíň panáka...další panadol může dostat až za 2hodiny!!! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mi z něj bouchne hlavinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Jo a Reni, nesejdeme se na dovče někde už dřív než za rok?? že bysme ty kluky připoutali, aby se utahali :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Marky rozhodně by jsme měli, malý mi právě vyhazuje poskládané posbírané suché čisté prádlo :angry: večer ho budu sice žehlit, ale on mi ho všude roznáší :angry: na druhou stranu je klid :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
MArky tka proč nestřídáš panadol s nurofenem?
1. črc 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
co mám zítra vařit? Doma nic nejni, chtěla jsem dneska dělat kuře, ale bylo z tesca a smrdělo, tak už je v hnoji, byla hrachová kaše, ale co zítra?
Jo a doteď mě tlačila v žaludku, to není nic pro mě, k večeři si asi udělám nové brambůrky s máslem a petrželkou, k tomu nic, protože nic nemám :grinning:
1. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Reni ten můj teď taky vytahal to, co jsem tu uklidila, ale mám taky chvilku klid :sweat_smile: :grinning: A už jde po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no nic, zatím mizím...asi najdeme něco k večeři, dáme spršku a pomalinku ho začnu chystat do hajan, i když ještě tak 1,5hodinky to potrvá, ale jak dorazí Romča, tak si aspoň na chvilku oddáchnu, když si ho vezme, i když on toho má taky za celý den dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a perlička...dneska jsme si slíbili sexík na moje narozky a na vánoce :grinning: :grinning: dřív se k tomu asi nedokopeme :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Kačí nechci ho zase tak hustit práškama/sirupama...on je spíš nervák, i když ho to asi pobolívá, ale když ho zabavím a nemyslí na to, tak se dokáže chvíli i smát...střídala bych to kdyby měl teploty, ale takhle se s tím musí trošku poprat :frowning2:

Reni já už si dneska na zítra uvařila omajdu na špagetky, tak zítra jen ty špagetky a hotovo :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
tak to tady dočítám a musím se smát . Kam až je matka schopna dojít pro chvilku klidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já když už jsem večer z malé zoufalá tak jí dam hrnek s vodou a lžičku, ona si to nabírá všude s tím cáká sama je zlitá, ale co je klid :grinning: :grinning: :grinning:

muž dneska ok, teď se stará o Terku ale je to naposled. Zítra mi definitivně odjíždí na druhý konec republiky a vrací se až na víkend a takhle už to zůstane :frowning2: :frowning2: :frowning2: někdy je to s Terkou taky na palici, takže ta mužská opora tady bude sakra scházet......
1. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
TAk u nás se už půl hodinky spinká,protože už byl dlouho vzhůru,nějak se naučil spávat jen jendou denně,ale zato dlouho
1. črc 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
MArky tka to jo,já že to máte horší :wink:

JIank Reni já plánuju asi gulášek :wink:
1. črc 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
já jdu k večeři dělat palačinky, Anička si poručila, chcete někdo, že bych jich udělala víc? :grinning:
1. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Reni já si dám :grinning:

Kačí taky už mě to ale napadlo, i když i ten panadol dávám, až když už není zbití :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi :grinning: :grinning: klid je klid :grinning:
1. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Jo a Simi neboj, to zmáknete s Terezkou :wink: Jste šikulky a o to víc super budou víkendy :wink: :dizzy_face: a kam vůbec Pája jede?? nějak jsem to zmeškala... :confused:
1. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Jé Reni taky bych si dala,možná je též udělám :grinning: Ale nemám marmeládu tak ništ :cry:

MArky to chápu,já malému taky nic necpu když není fkat důvod
1. črc 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já taky nemám marmeládu, udělám si cukr se skořicí...to já rád :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
No já mám max ten cukr..teda mám tma zmrzlinu,tak snad by to šlo s ní :grinning:
1. črc 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Reni já potřebuju teď kvanta palačinek na obalení nervů :unamused:

Markétko - jede na Plzeňsko - Rokycany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zmáknout to budem muset, ale sami víte jak je to s prckama náročný a jak každá z nás ráda vypne, když manžel převezme službu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Simi ti nezávidím,mě stačí,když Tom přijede až malý spí,většinou dojede tak akorát na papání,koupání a tot vše,takže chápu jak ti je a ty budeš pořád sama a ještě k tomu i večer.FAkt by mi hráblo :frowning2:
1. črc 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
market všechno nejlepší když už máš ty narozeninky :grinning: :wink:

Reni palačinkos jsme meli předevčírem, dneska meli na véču květákovou polívečku od oběda, a já jdu dělat marhuľový táč :grinning: s drobenkou..mnám snad se povede. tak zatím jirka šel na 2 plzenské tka mám klidek , kubik už je v postýlce a dneska jsem ho pristřihla mel to už pomalu do copku :grinning: normálně se mu po kudrlince stáčela kapka potu :grinning:
1. črc 2009 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz
markét - cože ty dneska slavíš? mi něco uteklo? :confused:

Kači - tak nějak se teď cítím - na hov.o a bude mnohem hůř :frowning2: :frowning2: :frowning2:

já už večeři nechci měla jsem rohlíky v 5 a ještě jsem nacpaná
1. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Simi neboj to zvládneš..a to tma bdue pracovat už pořád nebo dočasně?
1. črc 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.