• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no na chvíli to bude pár měsíců určitě, uvidíme jak to bude dál - to zatím neví nikdo :wink:
1. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Aha,tak aspoň máš tu vyhlídku,že to jendou skončí
1. črc 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
TAk holky,nástup na kecando :wink:

KDe je Lucidek?NErodí? :confused:
1. črc 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
taky jsem šla na čumendu hlavně kvůi Lucidce a ona nikde :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
No tak snad třeba rodí....moc jí to přeju :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
já taky poslední čekací dny jsou vopruz, člověk jenom čeká kdy to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
No mě to naštětí minulo,ale už jsem byla smířená,že v pondělí naklušu do porodky a ono ništ :grinning:
1. črc 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
čuste
sem se dneska spálila..na ramenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mazec
bože ty hnáty mě taaak rvou, jsem si koupila lioton tak mažu a zatím ništ
navařím na zítra hanymu) ráno do rachotky
1. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Marky, všechno neeeej, já to postřehla, že to tam písáš a pak nějak zazdila :sweat_smile: stav se ty palačinky, mám jich hromadu, malý si dal jednu a už hnípe, Anička jednu a kousek a už je nachystaná do postýlky, jen přišla, že ji napadlo, že by mohla ještě chviličku tady být :grinning:
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
marky ty máš narozký????????????? :astonished:
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky cholky...tak mám za sebou fakt super noc....malý spal od půl osmé do půl desáté a potom usnul až opůl čtvrté ráno a celou dobu poplakál, chvílemi řval jako tur...takže paráda...a když konečně usnul tak spal jenom do šesti, takže si dovedete představit jak jsme celý den oba vypadali...teda já a on...manžílek to doslova prochrápal :angry:
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
ježiš léni.......
1. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Marky všechno nej a hlavně zdravíčko :wink:
1. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
no opravdu to bylo ježiš...nyslela jsem že umřu...už jsem nevěděla co mám dělat
1. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Holky děkuju, ale narozky mám až v říjnu :sweat_smile: :zipper_mouth: jen že ten sexík bude až na narozky :sweat_smile: dřív to asi nestihneme :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
týjo leni to je mazec...člověk by řekl že s postupem času se tohle bude upravovat a u vás nic.....
Marky všecičko nej k narozkám, pořádně posexujte , zasexujte a osexujte se :grinning:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
hahaha tak to je dobrý :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Leni :grinning: :grinning: Tak mi pak popřejte znova a i k tomu pořádnýmu sexu :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
luci nám rostou zuby...a asi víc naráz, takže je to tím a ještě ke všemu má malý díky tomu zácpu, takže všechno ze vším rovná se probdělá noc :unamused:
1. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Leni to je mi líto a s tou děsnou nocí :frowning2: My si teď užíváme s tím jedním zubem a tak mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky tak já zase mizím, jen jsem nakoukla a Romča tu něco dělá...pokusím se ukázat, až malej usne :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Marky, to je fakt hezký, kdybych nebyla majetnická, tak se s tebou podělím, já mám sexu někdy víc, než stíhám :grinning: dokonce jsem předevčírem musela odmítnout :sweat_smile: mám krámata :grinning:

Leni teda to sis fakt užila :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jak malý usne, tak si lehni vedle Romči na postel nahatá a uvidíš, že to ho rozhicuje :grinning:

Ale dvakrát do roka je taky slušná úrodička, jen nesmí na ty tvoje narozky zapomenout :grinning:
1. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
chystám se žehlit, ale nevím nevím :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
jak zkejsnu s váma, tak je to v prd....., ale pokud bude taková účast, tak fakt půjdu žehlit :grinning:
1. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
no pokud se ti nedostává tolik sexu kolik potřebuješ, stačí si najít nějakého super kamaráda...pššššt jsem to ale potvora...ale to je hold realita :grinning:
1. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Leni :grinning: teda, ty se vyznáš :grinning:

to by asi na moji povahu neprošlo, jsme spolu už přes 12 let a za tu dobu mě ani nelákalo se přilepit k jinému :grinning: bóže, opravdu Jirka mi stačí :grinning: mít chlapů víc, tak zcvoknu :grinning:
1. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
no já do toho taky nejdu a nešla bych ale chlapů je tolik, že zabývat se jedním který mi nedá to co potřebuju je podle mě holý nesmysl.... :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leni se nějak vyznáš :grinning:
1. črc 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
a co se týče výměny...tak si člověk taky nepomůže jsou ve skutečnosti všichni naprosto stejní takže je to jako z bláta do louže, ale občasné zpestření a vzrušení taky není k zahození...ale jak říkám zatím mě to nenapadlo...nic mi v tomto ohledu nechybí....
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Leni :grinning: opravdu hezky a diplomaticky řečeno :grinning:
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.