• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Achoj
Oslava byla super, toho mňamózního papáníčka :dizzy_face:
Adík odpadl jak vlastenec :grinning:
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
no kači...řece jenom můj mažel není můj první chlap a kdoví jak v budoucnu....nikdy neříkej nikdy...většinou se to nevyplatí....
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Leni to tvoje obhájení by s eplno chlapů líbilo :grinning:
1. črc 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
to není ani obhájení jako spíš holá realita a zkušenost...jak říkám...vyzkoušela jsem a zažila mnoho ikdyž jsem takové mládě...a nemluvím teď přímo jenom o postelových záležitostech...
1. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dani, takže ti to spravilo náladu :grinning:

Leni to je dobře, že ti v tomto ohledu nic nechybí, ani nepřebývá :grinning: mě taky ne, jsem zásobená dopředu :grinning:

já jsem nechápala z kámošky, když popisovala, jak ho její jen vystrčí nohavicí u trenek a jedou :sweat_smile: je to její muž a je její první v 24 letech :confused:
Lucidka to nějak fláká co, na to že ještě nemá prcka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Reni ale jo, jen jsem přijela dom a je tu nějaké ticho :grinning: :angry:
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
no to je její rozhodnutí...měby to rozhodně nestačilo...jsem ráda že mám za sebou co mám....
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Leni já vím,že je to realita.....hold to tak je a bude.... :wink:
1. črc 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Reni to spíš v jiných ohledech leccos potrádám, ale to je tím, že už jsme hold manželé....s každým druhým by to dopadlo stejně, tak nemá smysl měnit :wink:
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dani tak z toho vyvozuju, buď není doma, nebo je nafouknutý nebo má stažené půlky :grinning:

já zažila jen takové klasické vztahy, asi nuda, co? :grinning:
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni, mezi chlapama si člověk fakt nevybere, opravdu je to na jedno brdo
1. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Reni je doma :wink:
Já jich taky pár vyzkoušela, než jsem vybrala :wink: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
no já právě ne...bylo to z extrému do extrému, takže jsem si z toho hrozně moc vzala :sweat_smile: a jsem ráda, protože kdyby to tak nebylo tak jsem si jistá že teď ještě někde pařím po diskotékách a hledám něco nebo někoho a nebyla bych vdaná a neměla tak super úžasného synáčka :dizzy_face: :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
já taky vyzkoušela, něco na stálo, něco na úlet, ale myslím, že jsem vybrala to nejlepší :dizzy_face: moc hezky si sedíme :wink:
1. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
taky jsem měla pár úletů, ale to k tomu asi patří né :grinning:
1. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
No teda
marky tak v říjnu jo...amyslím, že 17 :sweat_smile: :confused:
leni moje řeč...taky jsem měla extrémy a mazec...já razím postoj, že když někomu ve vztahu začne něco chybět (láska, něha, porozumění), tak to začne logicky hledat jinde....i chlap si potřebuje položit hlavu na rameno a zanaříkat si....já jsem s hanym max spokojená co se týče duševna jsme jak jeden.....sice je lenoch někdy...ale tohle nezměním, jsem ráda, že nechlastá, nemlátí mě , postará se o malou, můžu do práce, v rovině sexu dokonalej, říct mu můžu skoro vše (až na ty nejtajnější detaily...), prostě ideál a doufám, že to tak bude......
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak to je moc dobře Reni..tak to má být...u nás to není tak růžové, ale může být i hůř....hlavně že je fakt hodný a má nás rád... :wink:
já měla moc hodné kluky, s prvním jsem byla 2roky a pak mi začal nějak nevonět, asi hormony, či co, druhý byl telátko :grinning: a třetí super kluk, byla jsem s ním rok a půl, byli jsme pak ještě dlouhou dobu super kamarádi a kdyby nebyl tak daleko, tak by jsme byli pořád přátelé, mohli jsme spolu být dál, ale poznali jsme, že by jsme zničili ten přátelský vztah, našli jsme si partnery a jsme šťastní :dizzy_face:
já taky můžu říct, že i po 12 letech bych rozhodně neměnila, mám Jirku pořád moc ráda a i když se někdy naseru :grinning: tak je to pořád ten nejlepší chlap :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
já měla celkem 34 vztahů (sex i nesex, počítám tam i pibertální jednodenní chození, lásku první a tak) :sweat_smile: takže se toho čísla neděste....
no a ten poslední je ten nej :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Luci, já se to snažila vždycky spočítat a za pár dní si třeba vzpomenu, že jsem na někoho zapoměla, takže bych to asi dohromady nikdy nedala :grinning:
1. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
luci taky jsem toho měla požehnaně....a proto říkám, že bych neměnila, ale říkám zatí, protože jak jsem psala...nikdy neříkej nikdy....
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo ale je to určitě míň než ty :wink: :grinning: ale opíca jsem byla :grinning:
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
renat já si to pslala....ale myslím, že jsem taky na jednoho cypa zapoměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
nebo sis ho tam nezapsala za trest :grinning:
1. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
no přesně to byl chuj na entou......tem zmrd co mi dal auto a choval se majeticky atááák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
no tak to byl dobrý zmrd když ti dal auto...to vyznělo fakt dobře :wink: no vidím, že jsem nahodila super téma...chytli jste se :grinning: :wink:
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
něco bych si dala :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci a nechal ti to auto? :grinning:
1. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.