• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no leni on se choval jak prase...furt se po mě sápal a pyšnil se mnou...a furt cosik...no hnus...si myslel že tim jako budu skákat jak píská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
no to znám...to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
renat :grinning:
ne vrátila jsem mu i ochozené boty :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
taky jsem jednomu tak všechno povracela....bylo to něco podobného :grinning:
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
fujky fuj že leni
1. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
no co už ....život je hold takový :grinning:
1. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jo je
valim do duchen babčulky
nahlásím se večer
1. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak koukám,že se tady probírají vztahy.To já měla všeho všudy dva kluky,když počítám pořádný chození....a zatím jsme spokojená :wink:
1. črc 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
Krásné ráno,

včera končím dneska začínám...no toto holky :angry: :grinning:
2. črc 2009 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz
no Kači, to nesmíš tak brzo vstávat :grinning:
2. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Janičko, jestli se stavíš, hodíš mi odkaz na ty stránky, kde stahujete ty pohádky? :wink: Děkuji :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Malý měl dneska na prd noc, asi ty žubiska, ještě že to má člověk na co svést :grinning:

jo, ale já furt nevím, co budu vařit :astonished:
2. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Reni já bych i spala,jenže to by si malý nesměl v postýlc epovídat ještě dřív než vztával Tom do práce.Ale aspoň je krásně :dizzy_face:

Reni já asi ten guláš,ikdyž tam není moc masa,tak na dvě porce to stačit bude :wink:
2. črc 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz
já nemám maso žádné :grinning: teda v mrazáku na řízky, ale ty dělat nebudu :wink: asi udělám nějakou zapečenou cuketu, když jich máme tolik, tak to musím využít

malý si hraje s motorkou a jezdí s ní jak ďas a u toho i vydává zvuky jako při jízde, to je prča, takový drobek :grinning:
2. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
no a musím jít nakoupit, máme doma prdlačky :angry: ani nic na snídani :fearful:
2. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Taky budem muset malému koupit nějakou motorku nebo odrážedlo.Zatím si jen jezdí z autíčkama
2. črc 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
no malý jezdí i s kočárkem :grinning: ale ke svátku dostane tu dřevěnou vláčkodráhu :slight_smile: sice z toho ještě nebude mít rozum, ale ono to přijde :grinning:
2. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Jo to příjde :grinning: Taky má hračky na které nemá ještě rozum
2. črc 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
uvařila jsem si kávičku, jak ji dopiju, jedeme nakoupit a pak na pole, uvaříme, uklidíme a budeme se rachtat na dvorku :grinning: napustím dětem vaničku, má být pařák, tak ať se vyřádí :grinning:
2. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
tak jsem si říkala, ten malý si pěkně hraje, dareba jeden, vzal si flašku se zbytkem kaše a popatlal s tím koberec a sebe, no paráda :angry:
2. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Já už mám kapičínko skoro vypité..nějak plán nemám...ale budu prát
2. črc 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: hlásím, že jsem tu jediná, kdo je vzhůru :astonished: :sweat_smile: ti dva ještě chrápou a jsou tak sladcí :dizzy_face: jak jsou tam rozvalení :sweat_smile: :dizzy_face: Noc docela šla, jen malej, jak sebou hází a už je velkej, tak věčně kope Romču...rozhodla jsem se, že začneme s intenzivnějším učením na postýlku :sweat_smile: zase to nějak flákám :zipper_mouth:

Co se týká vztahů, tka jsem ti taky prošla hezkou řádkou a občas to taky byl dobrý extrém :astonished: a musím říct, že chlapi jsou fakt na jedno brdo :sweat_smile: i když je Romča lenoch a podobně, zase mě to vyhovuje, páč jsem pečovatelský typ :grinning: ne vždy, ale to on se zase zvládne postarat...myslím, že jsem našla, co jsem hledala :wink: a že je občas na zabití je určo jasné, přeci jen je to jen chlap :grinning:

Tak mladej vzhůru, už jsem si uvařila i kávičku a než se začne nudit, tak mám chvíli volna :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
Reni www.stahuj.cz,tu stahuji pohádky :wink:
Já včera postahovala písničky os Luci,jsou nádherné,vzpomněla jsem si na své dětství,kd yjsem pořád tahala mámu za sukni,ať zpívá :grinning: :grinning: :grinning:
Nechci prudit,ale my vstávali až teď.Ale pro mě je to dost dlouho,pak nějak nestíhám udělat to,co jsem chtěla.
Dnes nevařím,mám od včera gulage,jen uvařím těstovinky. :wink: a budu péct prošívanou deku :slight_smile:
Reni čerpám z www.babičinny recepty.cz
Malou už jsem převlékla z pýža,nakapala kapičky,nakrmila a hraje si se špendlíkem(tím chrasticím),velká ještě prdí do peřin
Dnes tu nebudu,zahrada volá.Včera jsme tu měli obr bouřku,tak to jdu projít,co my vše poničila :angry:
2. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Reni,ja jsem trubka,dala jsem blbý odkaz,je to www.uloz.to.cz
2. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
tak do třetice,ještě asi chrápu www.ulozto.cz
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Jani :grinning: :grinning: ale hezký :grinning:
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
:wink: ahojte kočky..
2. črc 2009 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jo a Luci máš pravdu, v říjnu 17 :wink:
2. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Ahoj Jířo :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
hoj Marky :wink: ,ono když se daří :grinning: :grinning: :grinning:
já si pamatuju,že máš narozky v říjnu,bo je mám hned po tobě.....ale že se ti podařilo zmást,co?
Malá je jak zahradní rozprašovač,naučila se prskat :grinning: :grinning: ,za chvíli bude mokrá jak Dorota :grinning:
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.