• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Já vás nechtěla Jani zmást...víte, jak jste zmátli mě, když jste mi začali přát :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
zapusobilo kafe.. vzdaluji se :grinning:
2. črc 2009 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz
sice jsem psala,že tu nebudu,ale rozmyslela jsem se,a budu tu ještě při káfíčku :wink:
Hoj Jiři :wink: ,kukala jsem na baráček,to už je paráda skoro k obydlení,že? :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Jířo jsem ti v patách :grinning:
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
ještě,že jsi nestihla Romeovi vynadat,že na tebe zapomněl :grinning: :grinning: :grinning: a na druhhou stranu,by byl sex o jedno číslo v roce navíc,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Jani :grinning: :grinning: Romeo by i v tom říjnu zapomněl :grinning: :grinning: on se mi za to omlouvá pořád, ale prostě si to nepamatuje :sweat_smile: jsme dohodnutí, že se mu připomínám, má upomínky v mobilu a podobně...prostě není schopnej dát datum do nějaký spojitosti s nějakou událostí :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Jani už skoro.. váhledově 2 mesíce.kdžy pujde vsechno podle plánů :grinning:

no market já jsem si vsimal a tak jsem napsala, a tak si nás jako zmátla no toto... :grinning:
2. črc 2009 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz
Koukám tadya to kecá :grinning:
2. črc 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
to asi většina chlapů
Včera si Tony vzpomněl,že budeme mít 7.7. výročí svatby :wink: ,málem jsem upadla ze židle :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Koukám,že všichni chlapi jsou fkat stejní :grinning:
2. črc 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
narozky si pamatuje,bo to je taky hezký datum 11.11. :grinning: :grinning: ,dokonce i velké i malé :wink: ,uvidíme jak dlouho mu to vydrží :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
¨my máeme výročí 22.7. a to má jrika 23.7. narozky a on si stejně nikdá nevzpomene :confounded:
2. črc 2009 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
Jiři :grinning: my to máme taky hezky, malý se narodil 23.4., 24.4. má Jirka svátek a 26.4. máme výročí svatby :grinning: a taky si nevzpomene

Jani díky za odkázek, momentálně mají asi výpadek, zkusím to později, jsem si říkala že jsem to na stahuj nikdy neviděla :grinning:
2. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko,

tak tatínek v Plzni a my sami doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá je hodná zatím :dizzy_face: :dizzy_face: v noci spala nádherně, sice byla od půl sedmé vzhůru ale povídala si tam až do půl osmé, takže lahoda :dizzy_face: :dizzy_face:

ad chlapi - já jich měla taky pár, ale vždycky stejnej typ, ale ten poslední by se pro nás roztrhal kdyby to šlo :dizzy_face: :dizzy_face:

a Terezka měla už druhou noc úplně suchou plínku, zato ráno zase strhla nočník, zlatíčko moje
holky, valím nakoupit a pak mě čeká velký úklid, mám tu fakt bordel :astonished:
No my budeme mít výročí na Tomovi narozky tak to snad nezapomene :grinning:
2. črc 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
Simi, te Terezka je fakt borka, moc šikovná :dizzy_face: asi budu muset taky na to najet, abych nakoupila hromadu slipeček :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Doceĺa jste mě potěšili, že to s těma datumama není jen u nás :sweat_smile: já to ale neřeším...prostě sem u připomínám...ale ono stačí, abych mu to řekla večer před a ráno už to stejně zase neví :sweat_smile: No nemůžeme mít doma naprostý ideál, že?? :grinning:
2. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Nás čeká učení bez plínek po prvním roce. Koupím mu nočník k narozkám a bude :grinning: :grinning: pak nějaký příbor a dál se uvidí. S rodičema jsme se dohodli, že bysme radši peníze, páč chceme nechat malýho oočkovat proti meningokokovi a proti žloutence, takže dárečků asi moc nebude, ale neva :slight_smile: vynahradíme si to na Vánoce, kdy už z toho něco i bude mít :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Markétko - ti chlapi jsou opravdu všichni stejný, ty narozky si manžel ještě zapamatuje, ale nějaký výročí či svátek jde asi mimo něj :confounded:

Reni a uklízet budu taky je to tu jak po výbuchu atomovky
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
já o té žloutence taky uvažuju, teď by měla mít Terka očkování v 15 měsících tak se domluvím s doktorkou jestli jo a popř kdy
2. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Simi tak nějak, ale já to fakt neřeším. U nás, paradoxně, ví o svátku....páč jak dřepí u kompu, tak tam je na Seznamu i na Centrumu kdo má dneska svátek :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Simi,Terka je šikulína :slight_smile: ,naučila se celkem rychle,co?
Nedá my to,abych se taky nepřidala k těm vztahům:Já jsem nebyla taky žádná světice,bylo mě až do p*dele :grinning: ,no a na chlapy jsem měla vždycky smůlu.vybírala jsem vždy typy průseráře,ale to člověka nakopne asi až tak nějak zpětně.Tony si na mě doslova počkal,a že měl trpělivost.Uháněl mě totiž rok,no a teď jsem ráda,že ho mám.O velkou se stará,jako by byla jeho a jak píše Simi,rozdal by se pro nás.Někdy mě taky pěkně sejří,že bych ho nejraději prodala,ale on my vždy říká,že bych nejspíš musela doplatit :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
To očkování proti žloutence je u nás docela důležitý. Jezdíme sockou a mladej furt hmatá na tyče (když ho dám od jedný, je vedle druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak do pusy :astonished: a máme tu dost cikánů, (myslím v ústí, ale i v buse s námi jezdí :confounded:) tak se bojím :confounded:
2. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
TAky už jsem o nočníku uvažovala,tak to asi zkusíme :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani taky jsem měla štěstí na průseráře a když už jsem našla hodnýho, tak ten byl zase až moc hodnej, což i mě, jakož to línýmu člověku který doma nikdy nic nemusel, dost vadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Simi,proč je Manžel tak daleko?Až u nás?Já to asi překukla,když jsi psala. :wink:
2. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Takže teď mám doma ideál :dizzy_face: hodnýho s trochou té zlobivosti :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
TAk to já měla jednu 4 měsíční známost a pak Toma,jsem prostě takový typ,nikdy jsem nelítala po diskotékách nebo tak.Asi mě to chytne v pozdějším věku :grinning:
2. črc 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
lumpiku - jj. Terka přišla na to rychle, jen do města musíme mít plínku neví co po ní chci když jí dávám čůrat na travičku,v tomhle směru musím být ještě trpělivá

a s těma našema chlapama - já bych musela asi sakra doplácet, jsem držka, zatím co on je u nás ten hodnej, co by se rozkrájel, i když neříkám že mě nes-re
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.