• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak to já se vylítala až až, že teď jsem líná jít i do krámu :grinning: :grinning:

A konečně si jdu odložit, před tím jsem musela přebalit malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
já jsem se už od mládí pohybovala mezi muzikanty,tím pádem jsem neměla daleko k výběru :wink:
U mě je to taky tak trochu těžký,bo jsem vůdčí typ a jak jsme palice,tak musí být dost často po mě,a to taky každý chlap nesnese.Tony je uplný opak mě a i když to nevypadá,jsem Itálie :grinning:
Kači mě přijde,že se k sobě s Tomem fakt hodíte.I když jsem vás měla možnost poznat jen krátce,jste oba super.Hlavně Nince se Tom děsně líbil :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Jani jsme koukala jak tma spolu seděli,jsem málem začala i žárlit :wink: Ale naštěstí je ještě mláďátko :slight_smile: JAko my jsme si fakt sedli,Tom je hrozný paličák a jen tka někdo by s ním nevydržel :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
simi,Ninka zas milovala čůrání na travičku,nejraději by čůrala jak pejsek na každým rohu.Je to sranda s dětičkama :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Mě přišel Tom jako děsný kliďas :grinning: :grinning:
Malý se líbilo asi to,že četl ty její puberťácký knížky,že jí jako rozumí,víš?Ona je totiž teď v tom věku,kdy má pocit,že jí nidko nerozumí a nikdo jí nemá rád atd,o to mazlivější je teď :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak jsem čekala zprávy, že prcek je už na světě! :wink: A pořád nic :confused: A že se ani neozvala, není už v porodce? Já z ní nebudu.... :grinning:
Simi Terďa je šikula
Teď za mnou přišel Aďula vylemtanou celou 250tku a řek mi nene, jako že není :grinning:
2. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
čus Dani :grinning:
ještě nic nepřišlo,ale neměla jít dnes Lucid na ko k mudře? :wink: Adámek je taky šikulína :grinning: :grinning: :grinning: ,je jak průtokáč,ne?
2. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj Dani...Lucka ještě nepsala, tak nevíme, co s ní je :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
budu muset převlíct naší prskalku :wink: ,je mokrá až za ušima :grinning:
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
JAni on hlavně nesnáší když mu někdo radí atd,to hend vypění....však dostal instrukce ať mi nedělá ostudu :wink:

Dani tak to je malý šikula :wink:
2. črc 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Jani je, tak jak má on nadojený plíny jsem u nikoho neviděla :sweat_smile:
těším se až budou hice, nechám ho běhat s holým zadkem a to bude jak konvička na nohách :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Kači,tak to je taky Tom šikovnej,že se nachal nainstruktážovat :grinning: :grinning:
Ježiš jak mě sejří,že nebydlíte všichni tak trochu blíž :angry:
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning: bude hnojit trávník :grinning:
2. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Jani mě taky štve, že bydlíme všici tak daleko :confounded: :frowning2: je to fakt škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
JAni tak to on občas poslechne :wink:
2. črc 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Marky no to jo :grinning: aspoň tam nebude tolik mechu :grinning:
Jani viď :frowning2: , máme to k sobě moc daleko, na to aby se člověk sbalil sednul do auta a přijel na kafe
2. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Kači tak to ti závidím, já mám býka paličáka :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Dani a nebude z malýho požárník?Bude pořád hržet hadici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Dani já mám berana...ale tak někdy chápe,že prostě občas hold musí držet pusinku :grinning:
2. črc 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning: budete mít nejkrásnější kytičky z celýho ústí příští rok :grinning: :grinning:

Jé já bych hned sedla a jela někam na kafe :dizzy_face: :sweat_smile: hlavně mě to dítko začíná štvát :confounded: už neřve, tak zoubek snad lepší, ale dělá mi tu scény :astonished: nechci ho pustit pod stůl, aby nešátral po kabelech a on se normoš prohne a začne kopat nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: hajzlík malej...no usadila jsem ho na druhý konec, tak zkusil pobrečet, zjistil že je to bez odezvy a už si hraje a je zticha :sweat_smile: prevítek mrňavej :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Já mám kozoroha a vůbec nevím, jestli typickýho :grinning: on je někdy jak býk, někdy jak beran, někdy jak váha :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:
Marky no tak to nevím :grinning: , tostou nám tam jen bledule a sněženky, tak bůh ví, jestli příští rok nějaký budou :grinning:
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
no já jsem lev v akcendentu lva :grinning: takže tuplovanej :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Já jsem typická ryba....snílek až to bolí :grinning:
2. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Dani tak do soutěže s těma bledulema :grinning: a nebo z toho hnojení z toho budou růže :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
teda vy toho nakecáte, chjo, člověk jde zkulturnit kuchyň a naložit pračku a vy tady zase popíšete stránku :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo to má dočítat :grinning: :grinning: jdu na to
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Simi, já taky občas nestíhám :grinning: :grinning: hlavně mi to tu demoluje malej...leze kam nemá, šahá a tahá za to, za co nemá...věčně v pozoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo občas se zadří SImi :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem se zase pobavila, jak bude Adík zalejvat Ustecké květenstvo s holou prckou a vepředu s hadicí :grinning: :grinning:

ale je to dobrý nápad, třeba se přes léto naučí aspoň častěji čůrat do nočníčku nebo na tu travičku,každej pokrok je dobrej :wink: :wink:
2. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Holky, jdu krmit a kdyby u toho usnul, vůbec bych se na něj nezlobila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím paaaaaaaa
2. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.