• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
v mém případě Reni- nereálné :unamused:
12. čer 2009 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz
se to tam trhá, že by oskar?
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
JWžiš,to zase byli hlody :grinning: Luci ty jsi fakt hodně náruživá,to by sse líbilo Tomovi,kdybych byla jak ty :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
kukís :grinning: :grinning:
dnes jsem vyprovodila Ninku do školy v přírodě,a i když mě hodně zlobí,už teď se mi stýská :zipper_mouth:
Tonymu by se taky moc líbilo,být jako ty,Luci :grinning: :grinning: :grinning:
jdu trochu poklidit,Verunka spinká.
U nás už pěkně sprchlo,máme pěknou kosu,ale už vykukuje Oskárek.
K obídku budou kuřečí nudličky na gyrosu(koření) a hranole,nějak nemám inspiraci,ani chuť se s něčím dlouho machat.Během dne přijde kočárek,ale pst....je to dárek malé k 3 měsíčninám a Tonymu k svátku,asi bude koukat :zipper_mouth: ,jinak ještě ode mne a Ninky dostal velikánskej pytel s ovocnýma bonbonama,aby přestal kouřit a raději cucal :grinning:
Holky,vybrali jste nádherný botičky :wink: :slight_smile:
Reni,jsem ráda,že se Ančí pěkně drandí s kočárkem,aspoň má využití.Ještě čekej další překvapení,asi tak do konce června(upřesním,zatím je to v řízení :wink: :grinning: )
No a jinak s tím pracováním u mě...........já prostě neumím vypnout :angry: ,leda,až mě to položí.Zas mě serouchaj ty klouby,hlavně kotníky.Včera jsem se doslova plazila.Byla jsem se projít s Ceru v lese,krásně voní houby a prý jich je hodně,tak asi půjdu juknout,Tony má totiž víkoš v práci a co já sama doma.Tak a už jsem se vykecala :grinning:
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
v tom lese jsem byla s Veru,uteklo mi písmenko :grinning: :grinning:
ještě dodávám,že jsem konečně ostříhaná a mám melírek.Upravím a dodám aktuál foto mě Veru i Ninky,má krásnou fotku s kamarádkou a kamarádem,co spolu chodili do školky a teď se znovu potkali ve škole.Budu muset být zas moc čikofná :grinning: a naskenovat ji :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky Jani,taky bych azšla na houby,ale poblíž není žádný les :confused: Teda vastně je,nad Starým Poddvorvem,tak zkusím Toma zítra vytáhnout :wink:
A jaký kočárek jsi koupila?
12. čer 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
http://www.kocarek.cz/kocarky-Chipolino-KO%C4%8C%C3%81RKY%20Chipolino%20Ultra%20Nov%C3%A1%20Kolekce%202009%20-%20barva%20bordo-1333.html

láska na první pohled :wink: :slight_smile:

já mám zas lesy kolem dokola,asi tak 1-2km od domu.Jsem ráda,bo toho smogu je všude moc.Když jsme přijelil na Pohádku,měla jsem co dělat udejchat to. :grinning:
12. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
hele,já zvládla hodit sem odkaz,tak to už jsem velká holka :grinning: :grinning: a dokonce fachá :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
TEn je supráckej Jani :dizzy_face: MY máme takový obyč,no ale nejsou penízky na nějaký hezčí :confused: Ale tak co.Jzedí to,jezdí a to je hlavní :grinning:

No uvidím co bdue z té vycházky,ale asi ništ,bo Tom chce dělat ěnco na baráku :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
12. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahooooooooooj
12. čer 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Jani, kočár je nádherný, to se bude Veru drandit
12. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Hoja Kačí, já že na baráčku už nepracujete, když ho chcete prodávat
12. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci no jako tka jen drobnosti.Hlavně chceme udělat konečně hafanům výběh :wink:

Jinak jak jsi připravená v neděli rodit? :wink:
12. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
No hadříky už máme vyprané a začali jsme žehlit, do neděle to stihneme, takže klíďo můžu. :grinning:
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
hooooooooooooooj,Lucid :slight_smile:
jak je mamino?Už se to blíží a pak vezmeš útokem cukrárnu na rozeslání čokošek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem zvědavá na prcíka.
Kači,u nás moc peněz nazbit také není,ale tak nějak jsme se domluvili na tom,že investujem do sporťáčku a autosedačky.
Chtěla jsem nějak trochu pomoct,tak jsem šla pomoct kámošce s prací.Litr přidala adoptivní babička s nej kámoškou a já na netu našla kočík o 500kč levněji v plné výbavě,no neber to :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
musím jít pa pa kočky :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Toho nezbedného hafana ještě máte? Nebo už je hodný a necháte si ho?
12. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Kači,uděláme štěňátka a nebude mít čas zlobit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Andíček může kdykoliv :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Hoooj Janinko, no už nám to klepe na pupek :grinning:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Luci máme a zatím se nic dalšího nestalo tka uvidíme.Jako už si dávám pořádnýho majzla,když k ní leze když leží,takže snad s eto už opakovat nebude :unamused:
12. čer 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Kačí,nedá mi to ještě se nezeptat.Co se stalo?
12. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
No jo,vždycky to bude jenom zvíře. Já jsem zvědavá na tu naši opičku, jak se jí bude mimís líbit. Ona nic neudělá, akorát z radosti skáče jak gumídek, ale ví, že nesmí.
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani,jeden náš hafan vyjel po malém :frowning2: LEžela a on po ní začal hépat a ní se to nelíbilo :frowning2:

Lucid,taky jsem si ymslela,že mu nic neudělá,a ejhle.JAk píšedš jsou to prostě jen zvířata :unamused:
12. čer 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Andík je taky gumídek,maj to v povaze,nic s tím neuděláme.Konečně už se nebojí přijít uplně k Veru,jako by si uvědomoval svou velikost.Malá už ho taky zaregistrovala a natahuje po něm ručičku a zkoumá,ale přesto raději dávám bacha,aby ho třeba nepíchla do oko nebo nezatahala.On je takovej dobrák,že by si nechal vlézt i do zadku :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
On je ale ještě mlaďoch,no.Nikdy člověk neví.
12. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
JO to ta druhá je taky,ta po sobě hépat nechá.Jen Katy je taková zvláštní povaha.My bysme jí taky mohli udělat cokoliv,jen je dost bojácná na cizí
12. čer 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jsem se za váma dlouho nestavila.......
máte se fajně?
12. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Naše Sáruš je taky mláďátko, ale už je daleko klidnější než bývala, z puberty už vyrůstá.

Ahoj P\avli, gratuluju k těhu :wink:
12. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
daisy děkuju......dneska jsem si udělala test, páč jsem v sobotu místo MS jen jeden den špinila.....jsem si říkala, že když je to teprve třetí MScyklus od porodu, tak se to prostě ještě srovnává v tom těle :grinning: no prdlajs....manžu klepne :grinning:
12. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.