• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi ale jemu rostou všechny po sobě....takže si myslím že to bude na dlouho a bude to fakt krušné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
leni tak držím pěsti at máš pokoj a třeba ten olmik vyjde
2. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
no já chci jít zítra ven protože jinak mi z toho zaručeně hrábne a vůbec nevím jestli si můžu dovolit odejít na noc pryč..no hrůza....
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
copak se mu dere za zoubky?

a obrň se trpělivostí, teď jim není dobře, nesmíme se necha vyvézt z míry ještě my :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
simi teprve má venku první přední dole, teď mu jde druhý a vypádá to že zrovna i horní dva půjdou hned za sebou, ne-li naráz :confounded:
2. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
no jo první zoubečky, ty jsme taky nesly špatně :frowning2: zkus mu dát nějaké homeopatika na zklidnění nebo třeba panadol proti bolesti, aby spal aspoň nějakou hodinku klidně a ty jdi spočnout taky nebo se z toho za chvilku zblázníš
2. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
no to dělám, ale stejně to moc nezabírá...no hold si bude muset manžel poradit, ale už teď vím, že mi zase bude volat co má dělat.... :unamused:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
a ty zítra někam valíš na celou noc? že se nemůžete střídat jo :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Leni zkus ti homeopatika...prý to fakt funguje :wink:
2. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
no Simi asi jenom tak do půlnoci....a on zatím hlídal jen párkrát a vždy mi volal co s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: a homeopatika jsem zkoušela a berem...a taky nic moc
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
no tak snad to manžel nějak zvládne a po půlnoci mu zase pomůžeš když by byl malej utrápenej :wink: uvidíš že s přibývajícíma zoubkama se to bude lepšit :wink:
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
To nás zoubky nikdy netrápili zatím(ťuk ťuk ťuk)..jen teda teď to na těch dásních,ale kdybch si toho náhodou nevšimla tka o tom ani nevím.MAlému nic není
2. črc 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
no nemám ten pocit...on do toho má ještě zácpu...no prostě paráda.... :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
leni máte ale trápení zvlášt kdyz má malý bolení fakt často.. zkus a uvidíš ale mylsim že s toho nic mit nebudes... :frowning2: ale i tak to treba muze byt nad tvá očekávání..
2. črc 2009 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz
co máte na dásních Kači
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem tu, malý chrní, ale nějak dneska nemohl zabrat, furt chtěl po mě skákat a ani boha spát, byl jak z divokých vajec :grinning:

nám se tlačí dvě stoličky nahoře, jde vidět z venkovní strany bílý zoubek, ale ještě je pod kůžičkou a dolní stoličky má jako dva rudé balonky :grinning: ale ujde to, sice se začal kapku budit, ale nic hrozného :wink:

taky to snáší celkem dobře, to segřina malá měla u každého zubu horečky 39°C, chuděrka :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leni má tma černé místa,jako sraženinky,buď s emu blbě derou zoubky nbeo to má z toho jak furt něco hryže
2. črc 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
:zipper_mouth: no naštěstí horečky nemáme :zipper_mouth: zatím ťuk ťuk
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci jsme to prosrali s tím tipováním, co? :angry: já přišla o fidorku :grinning: a tu tvoji šichtu teda, fuj, to bych taky nezvládla, blila bych a blila a v normálním životě bych byla nepoužitelná, úzkostná matka :frowning2:
a Zkoušela jsi ten gel na zoubky - cal gel , kamistad nebo jiné? :wink: třeba by mu to taky ulevilo

Já ho dávám teď taky, ale jen na noc , namatlu tím dudlík vrznu do pusiny a za pár minut spí jak nevinátko :dizzy_face: :dizzy_face:
Kači to se mu určitě derou zoubky a jak hryže, aby si ulevil, tak se mu to z toho tlaku udělalo :confused:
2. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Simi, nemá to i nějaký uspávací účinek? :grinning:
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
malý dneska lítal v gumákách po venku :grinning:
Kči a už jste se ptali zubařky...
No asi jo Reni,hraže i do vany,ale jako nic ho nbeolí(teda nevypadá na to) a horečky nemá tkaže to moc neřeším
2. črc 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Jo Simi máme vyzkoušeno vše
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
to nevím ale malá usíná poslední měsíce fakt dobře, od té doby co běhá po svých padá za vlast, ještě nemám pomalu zapnutej zip od spacího pytle auž chrápe :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
my pořád bojujeme s břichem...já už ztoho opravdu zešílím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky 4 nové fotečky :grinning: na těch dvou posledních má ty gumáky, jako kopie velkých :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2970431&vReferer=
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Leni - nemáte to fakt jednoduchý, já už nevím :frowning2: ...........................
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.