• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
asi jedině vydržet a nezbláznit se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
gumáčky čuprácký - hotovej malej zahradní pracant :grinning: :grinning: a Aničce to jako květinové víle moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Renčo krásné fotečky...no a na těch posledních dvou je to hotový sedlák :wink:
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni, chce to vydržet, vyroste z toho, ale ještě vás asi čeká minimálně rok, spíš dva :fearful: i když doufám, že se pletu a bude to už jen dobré.
Je to tak nějak z vlastní zkušenosti s kapku jiným problémem :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
díky kočky :grinning: on je to takový zahradníček a hnojáček :grinning: prostě celý tatínek, včera hrabal s hrabičkama jak najatý :grinning:
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
taky si myslím že z toho musí vyrůst, ale do té doby zešílím a mě odvezou v kazajce k chocholouškovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jé Reni to jsou ale krásné fotečky :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz
malá je fakt krásná princezna, jaké kópretinky :grinning:
2. črc 2009 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz
no už dost o těch nemocech azubech...prostě to zase musím vydžet...hold mi nic nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jiři děkuji :dizzy_face: se tu červenám za ni :grinning:

Leni ono je to na chocholouška a to s Aničkou nebyli aspoň problémy se spaním, teda až asi v 1 roce a 2 měsících, ale do té doby se budila po hodině a vstávala kolem 4 až 5 hodiny. S věkem budou problémy slábnout, až téměř vymizí, sem tam se to na chvilku vrátí, ale už bude dobře, uvidíš.
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak jsem si říkala, že budu dneska žehlit a skutek utek :sweat_smile:

Anička už je na prázdninách, vezla jsem ji k našim před chvílí a už se mi děsně stýstká :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
No snad jo....a snad se všechno upraví..je pravda, že teď aspoň spí pravidelně přes den, dvakrát hodinu a půl, takže mám klídek a můžu odpočívat a nebo si udělat vše co potřebuju
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
jé reni spočívej devucho na jak dlouho máš klidek :grinning:
2. črc 2009 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
tož sem uytá..a asi padnu.....
jo renatko já chtěla tak ty kuliškýýýýýýý, no ale co, hlavně že je malá zdravá a kjásná :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo ještě ofiko velikááánská gratulace k malá ANičke Majušce,.. už setěším na dámu nastrojenou.. se tam ale vyvalovala v tom břišenku :wink: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
holky, kuknite, jak už je ten náš chlap velký :sweat_smile: to tak letí, proč to tak roste??? :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2974808&vReferer=
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jiři, to se uvidí, až mladá bude chtít domů :grinning: je tam s bratránkem, tak spokojená :grinning:
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
tý jo renčo to už je kluk do školky :wink:
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Leni ještě že ne s kabelou na zádech :grinning:
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
aha tak uvidís jinak užívej plnými doušky já se zpamatovávám ze šoku, že ej ondrulin od rána do večera se mnou a vydím že bych mela spoustu vecí zlepšovat ale nechce se mi moc drasticky on em zkouší potvuř jeden..
joa to že roste je mazec, já tak koukámna Ondru jaké má dlouhé nohy a už mi došáhne až na prsa toje mazec jak to uteklo vždyt mel 52cm :grinning: a kubíček je no coment
2. črc 2009 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz
no kde jste všechny....
2. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jiři, ani nemluv, Anička taky na mě zkouší různé finty a nechci vidět, jak se zase vrátí z prázdninování u babičky, jak tam byla těch 14 dní co jsem byla v nemocnici, tak s ní ještě teď zápasím, aby nebyla držkatá :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
no musime je dát do pucu.. :grinning:
2. črc 2009 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
postavit do latě Jiři :grinning: jsou v moc fajn věku, moc rychle se učí :grinning: a mají uši všude :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
no už se těším na takové problémy :grinning: :wink: v uvozovkách
a všechno vykecají :sweat_smile:
no jak o někdy z něho pakatíma pak se mu jdu večer omlouvat ale on už spinušká tak me neslyší.no síla.. ale já z něho klacíka nechci :unamused: :sweat_smile:

jo když se chcete dozvěděti zeptejte se malých dětí :wink:
2. črc 2009 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz
Jiři přesně tak, dojde večer, malá spinká v postýlce a já jdu za ní a je mi hrozně líto, jaká jsem na ni zase byla, je mi to vždycky líto, ale fakt to jinak nejde, člověk musí být přísný :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
děti rychle zapomenou a druhý den už neví...jinak by to ani nešlo
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
nejvíc vždycky lituju, když jí vynadám za malého, prostě jsou spolu a malý řve, myslím si, že mu něco dělá, zařvu na ni a pak zjistím, že mu třeba pomáhala vytáhnout nožičku :frowning2: pak bych si dala po čuni :pensive:
2. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.