• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni myslim že je to všude stejné :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak to jsi mě teď uklidnila :grinning: to je dobře, já si vždycky říkám, že už nebudu tak vybuchovat, ale je mi to prd platné, hlavně navečer, to už jsem utahaná jako kotě a protivná sama sobě :sweat_smile: to mě pak vytočí každá maličkost :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
chcete někdo zmrzlinku? :grinning:
2. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
dala bych si
2. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
je moc dobrá a mám jí fakt hodně :grinning:
2. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Čusík kočky :slight_smile:
vrzla jsem do alba,jak si včera Veru užívala v bazénku :wink:
Luci,to ti teda povim,to byla šichta za všechny prachy :angry:
Dnes táhnem s Veru na ko kyčlí,no moc se mi teda nechce,bo už teď je děsné vedro.Ještě to mohu odložit na úterý,tak uvidím.Ono se tam chodí na 13h a to mi přijde,že je nej vedro a ještě musím MHD přes celé město,2xpřestup :frowning2:
No a samo,že přeji Všem,krásné ráno :grinning:
Noc jako každá jiná,Veru na 20h usnula a do 6:30h se ani nehla,vstávala s úsměvem na rtech,vyžahla si mlíčko,vyvenčili jsme psíka a už zase chrupká :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Reni,děkuji,moc :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
mám tu děsně otravnou mouchu,která mě vzbudila,mrcha jedna :angry: ,no a teď mi leze po monitoru :angry:
3. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Krásné ráno :slight_smile:

U nás noc tak všelijak :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jsem nemohla večer vůbec usnout, ale už si asi zvykám a můžu jen doufat, že až někdy malýho odstavím, tak začne normálně spát :sweat_smile: :grinning:

To dítě to na mě čím dál víc zkouší. Řeknu nechoď tam a on se usměje a udělá ještě o jeden krok na víc a čeká na reakci :astonished: :astonished: :angry: no čekala bych, že to přijde dýl :sweat_smile: had malej, být starší, tak ho asi preventivně plácnu přes prďku (jen výchovně, ne do fialova :sweat_smile: :zipper_mouth:) :grinning:

Jinak už si popíjím kávičku, musela jsem umýt nádobí jinak bych se nedokopala :sweat_smile: a pak pofrčíme nakoupit. Dneska pojedeme do Globusu, potřebujeme plíny :slight_smile: A nevím, co udělat k obědu...nemám ani ten nejmenší nápad...jdu zkusit prolézt MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Tak jsem tam sice koukla, ale já nevím ani základ, jako jaký maso, nebo jestli vůbec maso, co k tomu a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to bída se mnou... :zipper_mouth:
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky,tak malý dneska vztával o 7 tak to docela jde.Jsem i šla brzo spát.

Holky s výchovou je to těžké.JAk jsme byli s těma známýma na dovči tak jsme viděla na tom jejich malém,furt křičel a něco si vymáhal.NEjprve ho okřikli,ale pak mu to stejně dali.Taky ho vždy třeba plácli nebo mu jen vynadali a hned na to ho utěšovali.NO byla jsem ráda,že už jeli pryč.Mám je ráda,ale takhle ybhc dopadnout nechtěla.Z toho malého vyroste pěkné číslo.Jo a jsou mu 2
3. črc 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to je přesně :confounded: takhle nechci dopadnout a ten náš určo nedostane všechno, co chce ani utěšování u nás není na denním programu, ale ještě mu není ani rok a už má takový manýry :astonished: taky si s ním užijeme :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
No náš malý už ne chápe,ale ne vždy poslechne.A když několikrát dostane po paprčce tak se nejdřív mu spadnou koutky dolů a ohrne spodní ret a pak se rozeřve.Ale jinak docela poslouchá
3. črc 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,myslela jsem,že už dnes nikdo vstávat nebude :grinning:
Holky,ono je to s výchovou těžké,každý má nějaké metody a ať se kolikrát snažíš sebevíc,nedopadne to podle představ.
Ono asi hodně záleží i na povaze prďíse,bo Ninka třeba byla od mala paličák a nemusím chodit daleko po kom :wink:
Děti děsně zkouší a čím jsou větší,tímje to horší.
MALÉ DĚTI MALÉ STAROSTI,VELKÉ DĚTI VELKÉ STAROSTI.
Ale určo,když dostane po prdce,tak asi nejni dobré ho utěšovat.Musí vědět,že to,co udělal nebylo správné.
Já taky nevím,co dnes vařit,ale asi něco jednoduchého rychlého,bo je tu fakt vedro a nechci se nějak dlouho zdržovat v kuchyni ve vedru.
Asi udělám buď květák nebo smažák a brambor a teď mě napadlo,asi i okurkový salát.Když je takový vedro,tak to i osvěží a ve skleníku mám okurek nějak moc :unamused:
3. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
No to je přesný :grinning: ten náš když řekneme Ne, tak taky ví že tam nemá chodit nebo prostě to nedělat, a buď to na mě zkusí a jde dál, což do hrapnu a odnesu na druhý konec, kde ho posadím a on kouká jak puk :sweat_smile: nebo si sedne, ohne papulu dolů a rozeřve se...to je otázka 10vteřin, než zjistí, že je to bez odezvy, tak přestane a jde si hrát :sweat_smile: prostě malá herečka :grinning:
3. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
nu ahojte holky, nechci být jako nejak ofuklá ale máte teprve malinké děti, to si pak počkám na ty správné léta a uvídíme jak si za svým rozhodnutím stojíte.. je to opravdu těžké a kdo nezažije nepochopí, tyhle řeči prostě nemusím.. :grinning: prostě ti malí to budou zkoušek dlouho, někteří vydrží fest dlouho jako to co mám doma a jiní jsou pohodoví tohle jako neovlivníte na 100% jenom se to budete snažit koordinovat a když rezignujete tak vás přeroste... :frowning2:

tohle si prostě musí každý prožít..
3. črc 2009 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko,

Jani krásná cachtací fotečka malé Verunky :dizzy_face: a má spoustu krásných miminkovských záhybů :grinning: :grinning:

Marky - já dnes dělám kuřecí řízky br kaši.

a ti malí rarášci už pěkně chápou, jen s námi vyčůrávají, takže se nesmíme dát. Ale je fakt, že jak je víc sourozenců, tak nejde vidět kdo to udělal a často to schytá ten druhý, což člověka potom mrzí.

Naši to buď neřešili, nebo nás dali do řady a každému dali jednu po prdeli a viníka nehledali, malej velkej střední - dostali jsme všichni :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Jani malý je taky dubová hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
zoliku asi zavedu výchovnou emtodu aká byla u vás doma, mě taky nebaví to věčné rozhřešovaní, kdo koho, proč.. no hruza :wink:
3. črc 2009 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
Jiři jasně beru,že ty děti jsou vyrtvalé,ale oni mu to prostě poprvé řeknou a hned vzápětí udělají opak.TO enní ani pro toho malého dobré.JE pak zmatený.A taky rozhodně nenehcám dítě pořád křičet.(NEber nic nijak zle,prostě můj názor a tohle je diskuze :wink: .TAky tvůj názor beru :slight_smile: )
3. črc 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Děkuji za pochvalu Verunky :grinning: :grinning: :grinning: ,ty záhyby prý má po mamince :grinning: ,to tvrdí tatínek.Já pořád plaším,jak mi moc nejí,že zas tak moc neváží :grinning: a až na fotkách vidím,že to nejni žádný chrastítko :grinning: Roste jak z vody :grinning:
Plně souhlasím s Jiři,bude hůř :wink:
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Simi zmlátit všechny je taky dobrý :grinning: A děkuji za inspiraci :wink: Jinak dětičky jsou ďáblíci, je mi jasné, že vědí, ale já se nedám :angry: :grinning:

Tak kafe dopité a asi vyrazíme, dokud tam není takový hic...i když už i tak je dost velký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Kači vím že je to názor,ale jka sem řekla uvidíte sami co vám ti uličníci navaří třeba bude zlatíčko a my co máme vztekance kteří se plácli v obchodě a řvali až domů že neco nedostali vám budem jenom závidět :grinning:
3. črc 2009 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz
Doma jsme taky dostali třepanec oba.Máma nás měla do roka a rvali jsme se jak koně,měla s náma co dělat a ještě aby řešila,kdo koho vyprovokoval.Když to bylo nejasné,šáhla po této metodě :grinning:
3. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani malá VEruli roste jako z vody, neboj se vypadá ukázkově :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo jasně, že to budou zkoušet a projít si tím musíme, ale divit se snad můžu, ne?? :wink: ty máš pohodáře, já mám aktivistu a co nadělám...vůbec nic. :slight_smile: Ale snad se vypsat můžu, ne?? :wink: Já jsem na tom jako Kačka, "potrestám" když musím a určo hned nechlácholím, on moc dobře ví, co udělal a děti pak v pubertě budeme mít všichni, tak si pak povíme, kdo jakýho puboše má :wink:
3. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Jiři ale neodstal to a přesně o tomhle mluvím :wink: A je mi jasné,že teď můžu mít sebe lepší plány o výchově a realit abude jiná :slight_smile: Ale tak plánovat a moralizovat můžu ne :grinning:
3. črc 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Děkuji za uklidnění :grinning: :grinning:
Dnes jsem kontrolovala zuby a už jsou vidět,jen se proříznout :wink: ,budeme mít veverku :grinning:
3. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jani tak to je super, že zoubky už budou....ve vašich "letech" jsme si my o nich mohli nechat jen zdát :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Jani to budete brzo zubatí :wink:
3. črc 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.