• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no jako víte jak kdyžř pomalu 4 roky vkuse zakazujete, dohlížíte a dodržujete slovo tak vás to fakt přestane bavit , už nekd yze zoufalství povolíte a na to ti hadouši čekají, já se přiznám občas ustoupím protože už ho znám a vím coje v tu danou chvíly lepší tak nějak celkově, vím že je to blbé, ale zase se snažím do něho vtlouct že to nemusí dělat vůbec vždyt já mu dám na co si vzpomene ale jenom když si tozaslouží a to nám zatím nejak nejde...pořád si myslí že si to musí vyřvat no je to prostě blázen.. jako fkat holky kdybyste ho zazžily v jeho 2 letech mazec, lidi me zastavovali na cestě a nadávali mi do hrozné matky - že nechávám děcko řvát, že co si jako mylsím a tak. no vysvětlete jim že to lkízátko mu prostě už nekoupí , ž euž měl 2 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:44  •  3 děti  • Odpověz
né pobertu ještě neprobírejte, to bude další kapitola :grinning: :grinning: :grinning: a na to si budeme muset zajít pro prášky na uklidnění :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Doré ráno!
:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
klidně holky plánovala jsem si to taky, na tom nic není , jenom jsem chtěla přispět troškou mé zkušenosti do mlýna, ale vám to snad výjde.. říkám na každého jiný metr :wink:
3. črc 2009 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz
Aďulka dobře věděl,proč s nima počkat :wink: :grinning:
Očekávala jsme je brzo,Ninka měla v roce všechny,včetně stoliček :wink: ,byla rychlík
3. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Puberta přijde Simi, ať se ti to líbí nebo ne :grinning: :grinning:

No nic, frčíme na ten nákup. Zatím paaaaa
3. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jani to jo, ale pak se asi zbláznil a chce je všechny najednou :grinning: :astonished:
3. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
ty jo ve 4 mesící to jste rychlíci se zoubkama, Jani :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
marky pá a pěkně pokupte :wink:
3. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jiři tvoji výchovu beru.Každý občas povolí.A je fakt,že prostě děti se tím i učí,že prostě někdy je něco jinak.Takže s emyslím nakonec shodnem :wink:
Ono u těch známých to bdue tím,že ona jé rozmazluje proto,že sama nic neměla a mamka ji jen urážela atd.MAjí do dneška rozpory.TAkže asi dětem chce pravý opak.Takže prostě mají všechno o co si řeknou.Ono když jsme u nich tka je to v pohodě.ALe přeci jen když jsme byli na té chalupě tak toho křiku bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Holky, diskuse o výchově nikdy nikam nevede, taky jsem říkala, budu to dělat tak a tak, ale opravdu hrozně záleží na povaze dítěte, každé je jiné a ke každému musí člověk přistupovat jinak. Jinak k dítěti přistupuješ i když jsi s ním sama doma a jinak, když jsi na veřejnosti.
Co si myslím, tak hlavní je být důsledný a povím vám, ne vždycky se to člověku daří.

Líbí se mi jak psala Simča, nehledat viníka, dostanete všichni a přeberte si to :grinning: to mi připadne nejlepší řešení :grinning:
Já prášky ještě neberu :zipper_mouth: ,ale jako nápad to nejni blbej :grinning: :grinning: aspoň šumáky :grinning: :grinning:
Momentálně musím zaklepat,docela to s puboškou jde,naštvala mě naposledy"včera" :grinning: :grinning:
Jiři, taky povoluju, je to kolikrát na palici :grinning:
3. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Dani hojec, tě tam vidím :grinning:
3. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jnainko koukla jsem na fotky, Verunka je celá máma! Začíná ti být tolik podobná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je tak krásná :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Reni - my jsme jako sourozenci mydlili jeden druhého, ale když šlo do tuhého, tak jsme drželi při sobě. A proto jsme i dostávali všichni mamka se zeptala kdo to udělal, ale my zarytě mlčeli, tak jsme to schytli všichni a pak si to vyřešili v pokoji po svým :grinning: :grinning: :grinning:

a jak píšeš, jiné je to na veřejnosti jiné doma

LUmpi - zatím si vem šumák ještě bude hůř :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
holky my jdeme za Aničkou, pak musím do města, jako Markétka, koupit plenky a taky přijedou dvojčata, měli narozky, tak něco pro ně k narozkám :wink: vůbec netuším co, ale něco musím :wink: naše děcka od nich dostanou vždycky hromadu darů :sweat_smile:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
na otázku,jestli by nechtěla taky něco dělat?Třeba si ukllidit svůj chlív,že mi s tím taky pomůže,my řekla:vždyť jsem ti hlídala Verunku :angry: Jo a to zdůrazňuji,že ji 10min. vozila než usnula.
Pak se děsně divila,že když chtěla s kámoškou na kolo,že jsem jí nepustila,dokud si to neuklidí :angry:
Ale já jsem pověrně dost vznětlivá a Ninka přesně ví,kam se trefit! :angry:
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Jani, až budu mít doma puberťačku, tak mě jebne, už teď vidím, že s Aničkou nebude vůbec lehké pořízení :pensive: Kuba je větší pohodář i když se umí vzteknout, Anička to bere všechno hodně citově :confused:
3. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Se těším na zítra,jedeme zase na chalupu,ale jen na otočku.Budou tam i babička a strejda a tatťka a budou se slavit malého,babiččine a taťkovi narozky. BUde s egrilovat a tak.Se těším :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
no musíme jít, tak zatím pa pa holky a ne že tady popíšete 10 stran :astonished: kdo to má pak dočítat :sweat_smile:
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
jo a dneska si asi koupím prsenku :grinning: menší, všechny jsou mi volné :sweat_smile: pod prsama i přes :wink:
3. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
pa pa :wink:
3. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Oni holky jsou na výchovu uplně jiné,je s nimi víc práce,právě proto,že jsou to víc cíťi a palice.Určo mi bude Jiři oponovat.Vím,že s kluky to taky nejni lehké,ale holky to vše tka nějak víc vše prožívaj
Jo a co takhle otočit list? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
My dnes měli překvapující noc... Adámek se vzbudil o půl 11, tak sii říkám o jééé zuby, tak jsem ho uspala a připravila jsem si do toho vedra ještě trocha čajíku. po druhé se vzbudil v 1:40 tak jsem mu dala čajík a on spinuškal až do rána :dizzy_face: bez sunaru :dizzy_face: tak asi odbourám noční sunar
3. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
já budu muset jít taky zabavit naší malou"rozprašovačku" :wink: :slight_smile: ,piští tu na mě a je zas celá mokrá.Velká ještě nevylezla z pelechu,asi jí budu muset vytáhnout za nohu :wink:
Přeji všem hezký víkoš :wink: :slight_smile:
My zítra jedeme na houby a děsně se těším,bo to jí moc ráda.Veru bude v klokanici :wink:
Zas nás čeká víkoš i s tatínkem,tak si ho budeme plně užívat :wink:
3. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Danuško,paráda.To bylo překvápko,viď? :wink: :slight_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jani bylo to fain. Ale když jsem vstávala, tak jsem přemýšlela v kolik jsem bu ten sunar mohla dát... a pak jsem dorazila do kuchyně a čučela jsem že ho fakt neměl :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
děkuji za pochvalu Veru,mě se teď zdá spíš na tátu,ale hodně lidí říká,že je na mě :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
hej holky já se přece nehádám a nechci vám jako oponovat jenom me to nedalo neco říct.. jo a kluci jsou určitě o hodně jednodužší, ale jak já říkám Ondřej je poloviční baba, je strašně ukvičený, sice babu nemám ale ondra mi to vynahradí
3. črc 2009 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.