• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
JAni malá je celá ty a slaďoučká :dizzy_face:

Dani tka to ej super,třeba s enaučí spinkat celou noc :wink:
3. črc 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Já kolikrát taky přemýšlím,v kolik jedla,bo když to nabourám,tak má veliké problémy.Nejhorší bylo,když se mi před pár dny zastavili hodiny a já měla v "mlíce"najednou pěknej hokej :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
jé na houby chodím taky moc ráda ale kam deti to abych hlídala jakou muchomurečku si ondra ponese v košíčku ale zašla bych jako :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz
malý mi tedka říká, mamí říkej mi Ondřejku, já ti taky neříkám Jiřko :astonished: :grinning:
3. črc 2009 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz
Jiři,tak to nejni,já vím,že se nehádáš.Proč taky.Jsme tu pro to,aby jsem se pobavili a ne hádali,na to jsou experti v jiných diskusích,ne? :wink:
Je to těžké s každým prdísem a tím to uzavřem,ju? :wink: :slight_smile:
Dnes se my zdál sen,takovej na "hlavu" :grinning: Jiři,Danuš a Kačka se sešly v jedné porodnici a měli všechny holčičky.Jen my po probuzení vrtalo hlavou,ve které porodnici jste se to vlastně sešly,když jste každá odjinud :grinning: Zdají se my fakt samý ptákoviny :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Jani to je dobré :grinning: tynám na druhou stranu ale hezky přeješ... ale to víš vždyt já chci přece kluka :pensive: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
JAni tu holčičku byhc brala :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Jiři,Ninka chodila s mým tátou :wink: Pořídil jí pidi košíček a malou kudličku(byli jí asi 3roky ),po cestě do lesa jí učil znát houbičky a ona pak běhala po lese jak postřelená srna :grinning: a nasbírala plnej košík sataňáků :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
no Jani tak nejak podobne by to dopadlo i u nás semo tamo by vzal neco jedovateho a dobre :grinning:
3. črc 2009 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
když oni vypadají tak krásně,ty muchomůrky :grinning: :grinning:
Chtěla jsem jít i na borůvky,ale když teď straší s těma liškama,tak se bojím.I když....no uvidíme.Mladou jsem převlíkla a ona zas spí :astonished: ,já ji mám fakt asi za to vše,co jsem si v životě užila :zipper_mouth: ,je tak hodná,to já vůbec neznám.No uvidíme za pár měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak jsme se s Tonym domluvili,že půjdem s Verunkou na ty kyčlíky v úterý,zřejmně bude mít volno :wink: Jdu něco hodit do hrnce,už teď můžu ždímat triko :angry:
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Jak asi Lucid a Anička :wink: ,jsou holky asi ještě unavené.Těším se na fotečky :wink:
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
no taky se teším na malou Mariánku...

no ještě perlička se ptám ondry:
myslíš že mám upect perník?
Ondra: to je jedno ..tak klidně upekni perník... :grinning:
3. črc 2009 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
TAk jsem malému šahala do té pusinky a rostou mu tma zoubky,za chvilku už ten jeden bdue mít venku,takže to bude tak jak říkala Renča :wink:
3. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
hmm toje zvláštní tkaže tím že mu roste zoubek se mu udělal nějaký ten hematom,jo?

jinak dělám rychlovku rizoto.. mela jsem ze včera kuřecí nohu :wink:
3. črc 2009 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
Jiři buď je to tím jak roste zoubek nebo tím,že furt něco ohryzává,tka s emu tma duělali jakoby modřinky...ale jak furt říkám,nebolího to tak to moc neřeším :slight_smile:

MAlý teda perlí :grinning: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
holky, kunite na fotky, jsou 4, asi celá série foteček půjde na stěnu :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2977063&vReferer=
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Reni to je nádhera!!!!!!! Ty by jsi měla být profesionálka ve focení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
no Renit aky si říkám že máš fakt talent :wink: a taky hezoučké fotomodely
3. črc 2009 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz
to je fakt Jiři :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
kurnik baby me nejde pračka.. nejde mi odčerpat vodu snad je to jenom nekde přicpané, páč včera mijirka donesle peknou várkuna praní z baráku a melo to jenom bahnitou barvu..čerpadlo bzučí ale jakoby to neprovalí rpes ty hadice.. jirka me to večer zprovozní :confused:
3. črc 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
teda snad) :pensive:
3. črc 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
holky díky :grinning:

Jiři, jestli není v háji motor, to mi taky tak bzučelo :sweat_smile: nebo se zkus mrknout na filtr, vytáhni ho a za ním je ta vrtulka, tak jestli na ní není něco zamotané, to mi taky tak jednou dělalo :grinning:
3. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
no jo ale mám tam plno vody nevytece to tim filtrem, asi jo::: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
čus bus byly jsme na pořádném plavču a gojgynka začíná znovu bohužel..ta předchozí plavčice byla pitka
takže se značně zhoršila v potápění.....
3. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Reni - krásná sada foteček :wink:

Luci - my jak teď pauzujem s plavčem tak taky začínáme skoro od znova, malá už se zapomněla potápět taky. Takže od září to bude nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jiři vyteče, však počkej na toho Jirku a uvidíte, zase ať tu vodu nevyléváš zbytečně.

Simi díky :wink:

Luci, to je škoda, tolik peněz za to člověk dá a aby to bylo furt dokola
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
počkáma na Jiřiak on to stejne vypustí tak to mám jedno kdy budu litat s kyblem :confounded:
3. črc 2009 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz
Tak mi si schrupli a teď už jen budeme čekat až dojde taťka,teda ještě musím pověsit prádlo.

Reni fotečky jsou fakt boží :wink: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2977818&vReferer=

holky tak tady je -našla jsem vloženou fotečku - naše poslední malá princeznička ze začínáme

nádherná, spinkající - no k zulíbání - Anička Marie :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.