• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jůůůůůů PAvli je ěthule,moc moc moc gratuluju :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
No to bude překvapééééní :grinning:
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
kačí děkuju a jak se máte Davídkem? vše OK a dělá ti jen samou radost a nezlobí doufám :slight_smile:
daisy to teda bude :grinning:
12. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
PAvli Davídek je hafec hodné dítko,hodně spí,sám si hraje co víc si přát :dizzy_face: Nemocní jsme za celou dobu nebyli,jen dvakrát tršoku rýma,tkaže jsem spokojená.Ale děsně to letí.Vždyť už mu v neděli bdue rok :confused:

Taky bych brala už dlaší,ale nejsou lidi :grinning:
12. čer 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Aspon bude mít Matýsek parťáka na hraní :wink:
12. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
kačí no letí to letí.......a spící dítko závidím - Matymu teď lezou stoličky (dvě už má proříznuté) a v noci si užívám jak nikdy

daisy no já nevím.......pořád přemýšlím......ale uvidíme, co MM až přijde z práce
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
TAk to my už spíme celou noc :slight_smile: A přes den minimálně 2x denně několik hodin.Teďuž mi spí od 8 :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
No nazdarrrrrrrrrr ztracená dcero :dizzy_face: gratulka :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Jo a my byli na poště, nakoupit, malej si pospal, teď jsem umyla nádobí a k obědu budou hranolky a smažák...nechtělo se mi přemýšlet a vymýšlet :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak já nevím co dneska udělám k jídlu,ale mám vytáhle maso,je ho víc,tak zybtek naložím na zítra.Asi to dneska vidím na čínské nudle s masem :wink:
12. čer 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí taky super nápad :wink:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
markétko ahoj
no já pořád přemýšlím....uvidíme co MM odpoledne.....
jinak já jsem teď bez Matesa....vzala si ho babi a děda a šli k nim vařit....budou karbanátky s bramborama a já si mám teď lehnout (páč už skoro týden mám chrchlák) a přijít až na dvanáctou....jenže copak můžu ležet :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
těžko můžeš ležet :sweat_smile:

musím si jít hrát s tím mým drakem, nebo mi to tu zruší :grinning: každou chvíli někde stojí a něco vytahuje :sweat_smile: hajtra malá :grinning: zatím pa a nahlaš, co na to Pavel :wink:
12. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
markét ahoj....jdi za tím divochem....a písnu :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
A co škola, se ti to trochu zkomplikovalo, co?
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
daisy já nastoupím teď v září jen na oko a už chodit nebudu - hážu na to bobek - už se mi nechce se nervovat se zkouškama, testama a seminárkama......jsem chtěla jít do práce vydělávat chechtáky....no a teď mám vychechtáno :grinning:
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak mi zase ta potvůrka malá vypnula tv,prostě když je tu on,tak hrát nebude abasta :grinning:

PAvli,to já zase v září nastupuju do školy a snad ji dodělám :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
No to se ted moc nenasměješ, to je fakt, ale co naděláš, že?
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
jéé čáu Pavli no gratulace k mimouškovi

mladej nemuze zase zaspat... :angry:

jink jak jsem sla do obchodu tak sem potkala u baráku tchyni mela namireno ke mne :grinning: že mi udelá játrový guláš no a já šla pro tu játru proste nejaká telepatie..tak mi hezky navarila a mám klid tedka se tím láduju a pak asi zalehnu :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning: :grinning: :grinning: neser jo....
gjgadlo nyná a já tlačím špízy a dělám gulage na zítra a pro gojgy polívečku do foroty.....
odpo jdu ven a pak jen nakrmím gojgy a jdu na noční snad se nebude jezdit
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
to je co.. Luci? ale neja mi nechce kuba usnout.. furt vykopává postýlku , naucil se odloupávat malbu ze zdi to mál ale radost.. urval nalepovacího pejska a tedka tam loupe barvu :angry:
12. čer 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
teda to je fakt telepatie
no teda kubík začíná se projevovat co?
Sem se málem po..... :zipper_mouth:
12. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo me je akorát blbe..sem se asi prezrala ale me je obecne blbe tak nejak furt :unamused: jo inač krámata byli 1 den silnejsi a vcera sem spinila teed už je ani nemám nebo spise končíme.. to ale nejaká rychlovka doháje sem z toho nervní :pensive:
12. čer 2009 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz
jiřo v klidku :wink: test nega tak nějaká erupce či co....
12. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
no je to asi nejaká erupce.. možná me jenom zase hapruje zaludek.. ale já se ani nedivím, kdybyste videli co vsechno do mě padá :grinning: cajthamka by ze me mela radost... :grinning:
12. čer 2009 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz
jo u ná suz se spí jdu to taky zalomit. pá zatím odpolko jdem jak jinak nez ke tchynce :grinning:
12. čer 2009 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz
já budu zítra kuchtit gulage, vepřovo hovězo játrový :wink: tatínek se těší a utřu hubu :angry:

nevadí, udělám si bundavinu, na tu se moc těším :grinning:
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jiři vy jste s tchyňkou asi spřízněné duše :grinning:

mě Anička zůstala u našich, naši mi poslali na účet nějaké korunky, tak asi koupíme nový dětský pokojíček :grinning: a televizi dětem do pokojíčku a něco může zůstat i na účtě :wink:
12. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kurník a mě nikdo peníze nepošle :grinning:
12. čer 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
týjo renat řekni vašim,, že chcem gojgynce dělat pokojík :grinning: :grinning: :grinning:
co to je bundavina???? :astonished:
12. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.