• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
JEžiš ta je sladká :dizzy_face:

ANi není možný,že Davídek byl taky tka malušky :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
Takže POZOR!!!
Mám tu čest jako manžel zdělit Vám pár informací a protože vím že jste nedočkavci kteří jsou schopní ohryzávat monitory. :grinning:
Takže již v pondělí bylo jasné, že pokud se nic nebude dít a to se samozřejmě nedělo, tak jsme byli objednáni na čtvrtek ráno přímo na porodní sál. Příjezd před sedmou ráno bez žádných náznaků klubání jen sem tam pobolívání břicha. Následoval klystýr, kapačka a tabletka na vyvolání. Vše probíhalo v klidu až do deváté hodiny, kdy se nastartovaly kontrakce a poté doktorka provedla prasknutí vody. Od této chvíle se již vše odvíjelo rychle a pochopitelně i bolestivě. Dvakrát jsme byli ve sprše na balonu a kontrakce byly již velmi silné a poté již následoval vrchol, který stál za to protože na čtvrtý pokus již byla hlavička venku. Bohužel ale, bylo nutné lehce nastřihnout a malá Anna Marie byla venku.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2977818&vReferer=
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Než jsem tohle spisnul vidím že opravdu jste čmuchalové kteří již našli fotku co jsem přidal... :wink:
3. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Malá je opravdu krásná.TAk ať dělá jen radost.Pozdravuj Lucku a ať je brzo mezi náma.

JO a ještě jendou veliká gratulka :wink:
3. črc 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Obrovská gratulace a Anička je vážně krásná :dizzy_face: :dizzy_face:

My taky spinkali a teď konečně začal tatínek tu dělat pořádek, když už máme mobilní dítko :sweat_smile: to brzy, co?? :rolling_eyes: :grinning: No neřeším. Venku je hnusně, takže cesta ven nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma za žaluzkama je nejlíp. Malej tu lítá. jen v tričku a plíně a je spokojenej :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Vše proběhlo dá se říci hladce a na prvorodičku i rychle za což jsem sám rád, protože pohled na kroutící se manželku ktrerou mohu jen slovy podporovat není tím co by opravdu potěšilo mé srdce. Takže i já jsem se snažil navodit trochu klidu a pomoc s tím co bylo zrovna třeba. Každopádně šnůru jsem přestřihl a malou hlídal a choval již já. Je to pro mne silný zážitek, který opravdu stál za to!!!

Takže holky z KOŇA pozdravuje vás a vyřídím i vaše pozdravy!
3. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
MArky malý už teda úplně chodí?
3. črc 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
tatínku od Lucinky - veliká gratulace celé rodince - ať je malá zdravoučká, krásná ať pěkně roste a dělá vám jen a jen samou radost. Přejeme spoustu krásného poznávání.
a omlouvám se že jsem byla rychlejší :sweat_smile: :wink:

Moc ji od nás pozdravuj :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Marky fakt malej lítá už po svých?

na Pohajdě se tvářil jak něvětší paša a pohodář co absolutně nic neřeší :grinning: :grinning: a na všechno má spoustu času
3. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
No koukám,že už snad nechodíme jen my..když teda nepočítám JAničku a teĎ Lucinku..achjo.... :frowning2:
3. črc 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
TEda jako chodí o nábytek a posouvá ohrádku před sebou,tkaže nožky už ho unesou,jen teda chybí rovnováha
3. črc 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
ještě nechodí Sárinka a Kačko klid,my začli lítat ,když jsme měli 13,5 měsíce :wink:
3. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
No vidíš,na Sáriknu jsme zapomněla,ale te je přeci jen mladší :slight_smile: No jako už s epouští když jens tojí na místě a pár krůčku taky udělal a le toď vše a zase ticho po pěšine
3. črc 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
Ráda si uživej poslední klidné chvilky, až bude po nich tak se zblázníš jak budeš lítat :grinning: :grinning:

Malá se zrovna naučila vylejzat na náš poměrně vysoko posazený gauč a lítá po něm, slézt umí sice taky, ale to by musela na chvíli zpomalit, takže jí chytáme tak různě po stranách na poslední chvíly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
No dobrá,tka já to bduu brát z té lepší stránky :wink:
3. črc 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
čus bus
saem tu vařim peču peru...a chci poklidit a požehlit...
anička je krásná sakra a mám po mateřině :sweat_smile:
3. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
kačí nebuj toi přijde gojgadlo má skoro rok a furt se plazí...no..sice vstává a kolínkuje...ale zatím taky ticho po pěšině :wink:
3. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
No dobrá já to teda nebudu řešit. :wink:

Holky nemáte někdo upečenou buchtu?Bych si děsně něco dala :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
kači já mám poslední 2 kousky perníku dneska se po něm zaprášilo..

byli jsm e s ammkou an pivku a klucis e hzeky vyblbli já si užila klídečku, no super..

Manžílku od Lucinky, vzkaž hrdé mamince , že má náramně krásnou dverušku s ještě krásnějším jménem. JInak moc se Vám povedla rodičové :grinning: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz
hoja jířo perník jsem dožrala včera :grinning:
dneska udělám tvaroh dezertík s meruňkama
3. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
jé tak to my měla merunkový táč předvčerem... :grinning:
3. črc 2009 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
ale ten dezertik musí byt mnamka
3. črc 2009 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
no vidíš jak jsme krásně napojené na sebe :grinning:
3. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
ne někdy se tak stane co zitra vaříš...
3. črc 2009 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz
dělám česnečku pro hanyho špízy už mám a já sobě koprovku
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ty jo tak o česnečce sem taky uvažovala no a na zitra nebo v nedeli jsem chtel audelat nejaké kuřecí na grilíčku na zahradě tak uvím s jakou přijde jirka a domluvíme to..když nikam nepojedeme, tak tam mám ještě květák asi ho zapeču se smetanou asýrem, a nebo já nevím :grinning:
3. črc 2009 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
jiři to jsem četla mazeeec)ještě dodělám gojgynce kinder svíškovou a jsem hotova teda usednu k žehlení
3. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
hojec
tééééda Anička Maruška je krásná!!!!!! Taková dovařená princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucidku taínku díky ti!!! :dizzy_face: Ten ohlodávající monitor zřejmě patřil mě :grinning: , ale bohužel nic takového se nekonalo, když jsme to neměli life :wink: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Anička je čupr ženská, fakt krásná holčička Anička a jaké má krásné jméno :dizzy_face: kdyby byl Kuba holka, tak měl být taky Maruška, takže by jsme měli stejná jména, jen s tím rozdílem, že my pro dvě děti :grinning:
Moje segra chtěli Annu Marii, ale my už měli Aničku, tak jim to nevyšlo :wink:
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.