• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
šikovnej tatínek, našel nás :grinning: a podle toho, jak to tatínku píšeš, tak to byl opravdu nádherný zážitek :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
fanuš :grinning: :grinning: :grinning: tě vidím jak kušeš rožek monitoru :grinning: :grinning: :grinning:
děvčátka půjdu nynat ani žehlit nejdu fakt sem ko, a trnou mi hnáty.....
tak dobrou s kobrou ráno mě tu máte :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky...co se dáva na podvrtnutý kotník, jirkovi topořád natýká má nohu jak papuč, nemá čas k lékaři, a má pod kotníkem takovou malinkou podélnou podlitinku,, napište co pomůže, dala jsem u fenistil páč ho i pekne štípou komáři, namazala voltarenem a dostal povinně ibuprofen _jako protizánetlivé.. a už nevím.. spíše by to asi chtelo obvaz elasticky.. :frowning2:
3. črc 2009 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz
autor
Přeji krásné ráno :slight_smile:

To koukáte na tu hodinu, co?? brouček včera spinkal jen 1x! večer padnul ve 20:30 a vstával krátce před pátou!!! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normoš si začal povídat a smát se :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme tu...udělala jsem si kýbl kafe a nějak to doklepeme, než zase půjde spinkat :dizzy_face: :grinning:
4. črc 2009 v 05:24  • Odpověz
jiřo na kotník obklad z octa a stáhnout elasťákem a nechodit.....a k dokymu by měl no.......
hoja marky my taky vstávaly kolem třičtvrtě na 5
ale šla jsem brzo ani jsem nedala žehlení tak jsem vychrupkaná...dneska bude parno.....a měla by dorazit kámoška co nedorazila minule tož uvidím
4. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Hola ještě jednou...my sice vstali v těch 5, ale relativně brzy mu došlo, že to nejni jeho hodina a v 6 už jsme zase chrupkali až do 8 :dizzy_face: šikulka můj :slight_smile: Tady to taky vypadá na teploučký den...uvidíme, co budeme dělat...v hicu se mi nikde trajdat nechce...no necháme se překvapit. Zatím jen nakoupit a vymyslet, co k obědu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
marky já bych šla na koupák :wink:
4. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Já taky, ale nemáme ty koupací plíny a před výplatou... však víš :confounded:
4. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Respektive před nemocenskou :grinning:
4. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Dneska má starší synáček narozky...už 14let!!! to to letí :astonished: poznala jsem ho jako 8letýho kloučka a on už je to velkej kluk :astonished:
4. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
marky...však naháček..kolik dětí chodí s holou prckou.... :slight_smile:
týjo tak gratulace 14 to už to s ním mlátí co????
4. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Když my bysme jeli spíš do bazénu, než na koupák a tam by to bez plíny nešlo. Tady do téch venkovních koupališť chodí dost černejch :zipper_mouth: a to my neradi :zipper_mouth: :grinning:

A právě, že to s ním vůbec nemlátí, je to hodnej kluk...hraje si s Aďulou a i když ten ho vídá hooodně sporadicky, tak k němu hned jde a blbnou :sweat_smile:
4. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Jedeme nakoupit, ale brzy jsme zpět...jen tady u nás :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
marky ahá to jsem nevěděla.....
tak to čučim kluci v tom věku začínaj lumpačit
4. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
kde sté kdo? mám hotovou koprovku aj kinder svíčkovou...teda nečekala bych že s jogurtem bude tak dobrá :sweat_smile:
4. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Jsem zpět :slight_smile: Zdenda je fakt zlato, i když vím houby, co dělá když je s klukama, co?? :sweat_smile: :grinning: ale ne, on jezdí dost na kole, takový to "skákací" :grinning: jestli mi rozumíš :grinning:

A jinak si teda kuchařinka :sweat_smile: dětská svíčková??
4. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
A už teď je tam hnus vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Tak mi právě Aďula urval písmenko X :rolling_eyes: zavírám noťase, neb je na něj jak nadrženej :rolling_eyes: když takhle sedím u velkýho PC, tak se tak nevzteká, ale na noťase je úplně nepříčetnej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo :grinning:
4. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
marky skákací vím tady to taky vidím :grinning:
jo divej lehké :wink: najemno nastroháš mrkec, petžel a celer (2menší mrkve, půlku petržele a kousínek celeru, at je to barevně více mrkvové) na pánvi na másle cca 5 minut podusíš )másla to chce více, mrkev ji nasaje) a zaliješ bílým jogurtem chvilinku povaříš a je to :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Luci tak to je super, to zkusím taky :wink: A chutí to teda dobře?? :slight_smile:

Já mám zase chvilku pokoj, našel si jinou zábavu, tak si tu dopiju kávičku a asi půjdeme vzbudit tatínka :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
4. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
jo mě to fakt chutná..a ktomu knedlíček na kousínky.... :dizzy_face:
4. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
bré ráno!
vůbec nevím, co mám kuchtit...
jsem grogy, páč Adámek vůbec nespal.... nevím čím to bylo, jetli zuby,nebo teplo.... :confounded:
4. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Dani ahojky :slight_smile: a včem Adámek spinká??? my už teď spíme jen v tričku a plíně :zipper_mouth: jinak nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my jsme dost horkokrevný, jenže teď je fakt vedro, tak je možný všechno :confounded: Musím do krámu ještě jednou...pro brambory. Stála jsem tam u nich a říkala si, že když je koupím, tak musím i olej a že radši budu šetřit a skočím ke tchýni. Tchýně mi dala olej, ale brambory neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak tam musím znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jdeme hned...sice jsem chtěla bez mlaďase, ale starej furt hnípe a tak jdu radši i s mladým, nebo jsme dneska bez oběda :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
fanuš chjo vyspi se hola...sice když je tak vedro to ani nejde co????
4. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Lucinko prosím tě, mají tam ještě ty moje crossíky?
4. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Adík spí jen v těchletních overálkách z tesca
4. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
fanuš nešla jsem okolo ale kuknu v úterý :wink: chceš je?a jaké číslo
4. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Jasně vezmi mi je!!! Nemám v čem chodit :grinning: :grinning: :grinning: , ve velikosti 37 :wink: ještě teď o víkendu ti pošlu many na účet ju a samo že i s poštovným.... kolik jsi říkala 350,-? :slight_smile: :dizzy_face: Jsi miláček, děkuju
4. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
fanuš neposílej ti je vemu do zoo :wink:
4. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
to s s tím netahej brouku
4. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.