• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
dobrou noc mám spálená záda i kluci páč se dneska nazahrade taky pekne vyřádili... :grinning: tak jdu chrupět,dobrou noc
4. črc 2009 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz
autor
Přeju krásné ráno :slight_smile:

Tady už to venku zase svítí, ale ještě je příjemně po dešti a ne vedro :slight_smile: Jinak včera jsem padla ve 20hod s malým :astonished: byla jsem z něj za celý den hotová :zipper_mouth: cca od 16hod pořád kňoural a chtěl spát, ale ne a ne usnout a ani přisát se nechtěl :astonished: což byl pro mě šok, pořád mě kousal, no nechápala jsem :zipper_mouth: zkoušela jsem i kočárek a nic...no pak si chvilku hrál s Romčou, to bylo před 18.hod, a koukali na lustr a najednou mi Romča povídá, že má malej na horním patře nalepený rohlík!! Holky, on tam měl snad půlku rohlíku :frowning2: tak jsem mu to vyndala a hned se uklidnil, takže jsme našli příčinu nervozity. :frowning2: naflákala bych si, ale tohle by mě fakt nenapadlo. Pak jsme vykoupali a v 18:45 jsme si lehli. Přisál se okamžitě a usnul vzápětí :pensive: brouček můj :frowning2: probudil se po půl hodince, chvilku koukal jak vejr :sweat_smile: pak si se mnou dal chleba se sýrem a ve 20hodin už chrupčil znova :sweat_smile: :slight_smile: Noc nic moc, byl takovej neklidnej a furt sebou mlel, ale jinak od těch osmi spinkal až do 7:15 :dizzy_face: takže super, ale rohlík už samotný jíst asi jen tak nebude, nebo ho budu radši kontrolovat.

Tak jsem se vykecala a jdu od noťase...brouk už dorazil a zase se mi sápe na písmenka...koukám, že X mi Romča už opravil :grinning: ale budu z dálky nakukovat :wink:
5. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
hpjec
marky to je síla.....to rohlík dělá to vím, sama jsem to si lepila na patro schválně a předháněla segru kdo bude mluvit víc jak kretén :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je tu vedro...uvažuju že bych šůa k vodě....
5. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Hojec...jo Luci, taky se mu tak trošku občas nalepí, ale sám to zvládne sundat, třeba pitím...tohle by mě fakt nenapadlo :confounded: No už se stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme příště chytřejší :slight_smile:
5. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
jj to se člověk poučí...
co budete dělat dneska???
5. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Vůbec netuším, ale máme tu ještě nějaký věci, který je potřeba odstranit, kvůli Aďulkovi a včera jsme se na to vyprdli :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: oběd máme klasicky u tchánovců, takže z téhle strany klid, tak pokud nebude vedro, asi to tu poklidíme. Stejně Romča moc nemůže na sluníčko, nedělá mu to dobře, s Aďulkou by se taky moc nemělo, tak co jinýho mi zbývá :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
ani ven prochajda????já uvidím k vodě se mi chce...snad někoho řpekecám
5. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
No uvidíme...musím podat sportku, tak prochajda snad jo, ale u nás je to těžší, že Aďulku to v kočáře už moc nebere, tak procházky nejsou moc procházky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A k vodě bych šla taky, ale nejni s kým :confounded: Romeo nehrozí (je to v jiném městě-do těch našich venkovních nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a nikdo jiný mobilní nejni....tak máme smůlu :grinning: ale počkám k našim, tak se vyčachtáme v bazéně až až :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
no tak tadyse topočásko kazí....trochu se mračí....chjooo to bude nudáááá
5. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
No nám tu včera lilo i s kroupama od 13hod až do večera :astonished: tak snad to nebude to samý i dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsme dneska bez milionů :grinning:
5. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ale jinak se tu ani stromeček nehne, nefouká ani větřík, obloha bez mráčku :dizzy_face: je to krása :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
marky :grinning:
tu včera vymeteno a vedro a dneska větřík sluńo ale mraky jdou tak nevim co bude
5. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Malej práve zdlábnul tousťák s máslem...šikulka...krásně se rozjedl :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
No nám ty miliony nejsou přány, ale nádoha je blbec :sweat_smile: :grinning:

Uvidíme, co z toho vyleze...stejně je to počasí schopný změnit se během pár minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
jo marky hany hypo nechce že bychom baráček měli ani větší byt my prostě musíme vyhrát :grinning:
5. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno!
Marky Adík měl s rohlíkem taky problémy, žačali jsme ho jíst rozodně později, než třeba Terinka :wink:
Luci u nás zase takové vedro není :unamused: spíž zataženo
5. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
No tak u něj je to složitější, když jede na živnosťák, to chápu...a taky zadlužení na X-let :stuck_out_tongue_closed_eyes: nás to sice nemine, ale kdybysme náhodou vyhráli, tak se zlobit nebudu :grinning: :grinning: hned tady u nás za barákem prodávají 4+1 za 900tis :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahoj Dani...on ho žmoulá už docela dlouho, ale ten včerejšek jsem prostě nečekala :confounded: že si to tam tak zabetonuje, že sis tím už neporadí :frowning2:
5. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
jé marky 4+1 tam jsme bydleli ale uklízet to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hoja fanuš ...tady je fakt vdro sem se vzbudila spocená
jo ta malá čavera vstávala 4.15 :angry: sem fakt fresh
5. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Včera jsem nechala Adámka běhat po balkoně jen v triku, bez plíny.... Tak jsem doufala, že mu to bude zvláštní, že může volně čůrat.... ani si toh nevšimnul :sweat_smile: :angry: , tak jsem ho tak nechla běhat.... a najednou slyším eee eeee jdu kouknout a on se mi tam prach sprostě vykakal :grinning: :grinning: :grinning: . Tak jsem to uklidila a raději mu zase dala plínu a fakt to raději nechám na trávu :grinning:
5. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Luci my bydleli v 5+1 :grinning: když pak byla dlažba, tak už byl úklid hračka :grinning:
5. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
fanuš :grinning: :grinning: :grinning: no co by se s tím štval ne.... :grinning: :grinning: :grinning:
jo v baráku to je jiná, ale mejt tam okna to je na lázně pak :grinning:
5. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Se jdu schválně podívat kolik je tu stupňů....no je tu sice 20st.¨ale zataženo a mlhavo :unamused:
5. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Venku nevím kolik je,ale doma máme 25,5st :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
my máme 4+ 1 a bohatě mi to stačí na uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Dani to věřím...my máme 1+1 a taky mi to stačí :grinning:
5. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
fanuš vy máte krásné schodiště.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Děkuju Luci :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Až nám sundaj lešení,tak vám nafotím náš domeček :wink:
5. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.