• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no marky mě někdy taky těch našich 52m2.A lei tak člověk podvědomě touží mít pokojík, ložnicic aspon 3+1..ale hany néééé :frowning2: :angry:
5. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Dani na to se moc těším :dizzy_face: :wink:

Jinak Luci, já bych taky chtěla aspoň 3+1 ale po tomhle budu vděčná za ty 2+1 :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Dani to je ale šikulín, poznal že je to hovno :grinning: teda od takového drobečka hovínko a upozornil maminku, taky hezký pokrok, ne? :grinning:

Marky, to je fakt síla s tím rohlíkem, ale už je to dobrý a příště to člověka napadne :sweat_smile:

Luci, ve 4,15 bych padla za vlast, malý byl vzhůru od 2 do 3, tak jsem taky čučela jak můra, ale spal do půl osmé, tak pohodička :wink:

jinak tady svítí oskar a je tam teploučko, napustím bazének a budeme se s Kubou čachtat, Jirka jel na houby s mojí s mojí segrou a švagrem a naším tatínkem a mě a babičku nechali doma :angry:
5. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Luci a jak velký to máte? 2+1?
5. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
renat no mám fakt silné cafo......
5. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Ahoj Reni :slight_smile: no síla to je, ale už to aspoň můžu předvídat :confounded: :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Reni já ho slyšela tlačit :wink: , tak jsem tam hned letěla asi by mě neupozornil, spíš by se v tom vyráchal :grinning:
5. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Dani jak říkáš, my máme 3+1 a s terasou a vrátnicí než to člověk uklidí tak je to na ojeb :confounded:

vrátnice s terasou mají dohromady asi 50m2, tak než to všechno pozametám a umyju s tím, že mi dítě leze do schodů a ze schodů, pořád dokola, tak mi z toho hrabe :angry:
5. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
ju fanuš a ještě pokojue v lajně takže vyvětrám leda když otevřu vchodové dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Dani, Aďula je taky teď takový "prase" a hned by to prozkoumal :grinning: :grinning:

Jo holky, na úklid a mobilní dítko k tomu je na ojeb i ta 1+1 tak vás lituju :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Dani Anička to jednou ochutnala, asi v tomhle věku, blila jako alík :sweat_smile:

Luci já mám jen normál cafo :grinning:

jo a dneska mě ten úklid čeká, jen co to cafo vypiju, začnu od schodiště :wink:
Reni no jo, uklízení v baráku je o něčem malino jiném :wink:
my máme i se schodištěm 120m2 :astonished: :sweat_smile:
ha, moje cafo začíná působit :grinning: hurá, včera se minulo účinkem :grinning:
5. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
renat zavřít do ohrádky :grinning:
5. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Dani to je mazec, co? My se schodištěm máme asi o 20m míň než vy, když nepočítám tu terasu s vrátnicí

a kdybys teď tu vrátnici viděla :frowning2: je tam plno bláta, jak bylo mokro a můj byl v poli, tak je tam bordel jak v tanku :angry: a je tam debilní dlažba, taková matná tmavě vínová, tam jde vidět naprosto všechno :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Luci, leda do bívalého chléva :grinning:

napustím mu bazének a snad dá pokoj mládě dravé :grinning:
5. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Já už si odložit po cafi byla a je mi hej :grinning: :grinning: A ty m2 vám teda závidím i nezávidím :grinning: V tom pidi bytečku je aspoň fajne, že skoro odevšad vidím na Aďulku, aniž bych se musela moc hýbat :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
renat to je na pytel...ale zase se to z toho líp dostává než jen z betonu že..... §chjo máme to těžký nooooo
5. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Reni tak to máš taky co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Marky jámu vymezuju prostor dveřma :wink: :grinning:
5. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Marky, já ho furt někde naháním, nejvíc mám strach z toho schodiště :sweat_smile: ale zase nevím, kam by jsme v tom malém bytečku nastrkali všechny ty krámy, to by jsme byli zavalení :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Luci je to fakt na pytel, ale z betonu by mě asi jeblo :grinning:

Dani já taky vymezuju dveřma, ale horší, když musím ee a zavřu mu před nosem, stojí u dveří a mlátí do nich :grinning: většinu je s ním Anička, takže ta ho hlídá, Aničku jsem brávala na záchod s sebou :grinning:
5. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
renat a zábranu na schody neuvažovala jsi????
a už si letím odložit :wink:
autor
Já ho nepouštím na chodbu, jinak má ty dvě místnosti normálně průchozí :sweat_smile: :grinning: A ze schodů mám strach u našich, teď až tam budeme tak už se musí namontovat zábrana (je tam taková starodávná ještě od starších dětí :sweat_smile:) tak má místa hafo, tak ho hledat budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A Reni, my to tu taky máme nastrkané ale určo bych věděla o 1000 dalších věcí, který bych chtěla, ale nehrozí, že bych je sem narvala :grinning: no já si počkám do vlastního :dizzy_face: :grinning: možná se někdy i dočkám :sweat_smile:
Reni já bych se taky nemohla vejít :grinning: hlavně do kuchyně... mám docela velikou :sweat_smile:
mě se odkládat nechce tak to vidím na vanu..vydrbu se
5. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Dani kuchyň máme velikou, když je spojená s místností :grinning: kdyby to tu bylo moje, tak mám velikou rohovou kuchyň :dizzy_face: :grinning:

No nic, hlava rodiny je vzhůru, tak se zatím loučím, ale brzy zase nakouknu :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Zatím pa Marky
5. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Luci on na chodbu nemá přístup, jen když tam potřebuju něco dělat, jinak jsou na chodbu zavřené dveře a zatím je to v pohodě, horší, až si bude sám otevírat, ale to už asi bude umět i chodit po schodech, už teď zvládá ta naše kamenné schody na terase bez držení slézt :sweat_smile: já vždycky trnu a on normálka popředu schází schody :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Reni už je líp :wink: :grinning:
5. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.