• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no to se fakt nedko má reni.. jd fakt chrupat.. sem se zase prezrala a odfukuju tak páá zatím.. kočky
12. čer 2009 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz
jiřo ty máš lajf jako....
barák jak z cukru, uspané děti, tchýně navaří a ještě jdeš spát...no totok :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak malý je po obídku.Už je v postýlce ajá asi taky padnu za vlast :grinning:
12. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
no další taková
sára spala cca 30 min ut idu ven neb se z ní zde scvoknu
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
mě Veru taky spinká,ale schází mi tu to moje veliké zlobidlo.Už volala,líbí se jí :wink:
Pavlí gratuluji k mimouškovi :wink: :slight_smile:
Marky,držím palečky......dočítala jsem :wink: ,ať už je jen dobře,chtěla jsem napsat fajne :wink: ,pořád mluvím jak tatar :grinning: :grinning: :grinning: ,plzeňáci nechápou :grinning:
12. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Luci budeme cvokat spolu, malý si dal 1,5 knedle s omáčkou a masem, pak tatranku a celý plát melounu, asi 20 tyčinek, těch tenkých, lítá tu jak trefený, je protivný a já padám na hubu, zavezu ho k našim a hodím šlofíka, jinak to nevidím :grinning:

Bundavina je Lanštorfské jídlo, je to mladá mrkvička, brambory, kedluben nakrájené na kostky podušené, do toho čerstvý hrášek, zahustit smetanou, k tomu noky a třeba párek a to je žrádelko. Já si teda budu dělat bez smetany, jen trochu mléka a místo párku vařené kuře, už se na to těším, já to jídlo míluju :dizzy_face: dochucuje se to lehce octem, cukrem a solí
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jani, nazdárek :dizzy_face:

jo Pavlince taky obr gratulace :grinning:

děcka malý tady zase oblézá a chce mňam mňam :sweat_smile: vzal si další tyčinky
12. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
jani nekecej :grinning: ještě pořád syndrom pohádky jo?počkej příští rok..jak s náma budeš na víkoš :grinning:
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
čusík Reni :slight_smile:
kukala jsem,jakou sis pořídila parádu na břiše :wink: ,všichni nosí pírsink(nevím jak se to píše),tak ty sis řekla,že je to okoukané a pořídila sis vyšívání? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Snad už budeš v poho,posílám ti virtuální řízeček :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Luci jako fakt :grinning: :grinning: :grinning: bo se mi to děsně líbilo :grinning: :grinning:
přemýšlím,co bych sežrala :grinning: :grinning: to to odpo pěkně začíná.Budu si muset asi najít nějakou fajnou domácí práci :grinning: ,je jí tu dost :grinning:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: si pojedla dneska kašu vtipnou
Kubík je žrout otesánek.....
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
ne ne,měla jsem masíčko na gyrosu a hranole :grinning: :grinning: :grinning:
spíš kecám z hladu a nemůžu se dočkat na kočárek.Takticky jsem ho nechala poslat ke kámošce,aby to zas nepřišlo,když by byl Tony doma.takhle mi zkazil radost s naušničkama,měl je dostat k narozkám a posel z PPL přijel opožděně a Tony už byl doma :zipper_mouth:
Andy spí a za sna saje....asi se mu zdá o mamince :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Reni,Kubula je bezednej jak studna :grinning: :grinning: :grinning: to je apetito :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
kočík je super já si taky vybrala golfiny už ukážu je
12. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
12. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
ukaž :wink: :slight_smile:
já tomu moc nerozumím,ale do chipolina jsem se zamilovala.Jen tak jsem si brouzdala a vybírala spíš jen tak,co se mi líbí,ne na tech.parametry.Vybrala jsem jich několik,ukázala Tonymu,neřekla,kterej je můj favouš a řekla mu,kdyby si musel vybrat,jakej by to byl a on se mu líbil ten samej :grinning: :grinning: :grinning: Problém byl finance,tak jsem šla pomoct kámošce a bylo na něj :wink:
12. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Luci,pěhnýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: a in :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mega hustýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem postižená pubertální dcerou :grinning: :grinning: :grinning:
Je moc pěknej,ty jsi na tu filajovku :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jani já na parametry,
zdvojené větší kola (sníh, písek)
velký koš
lehké (cca 8k, ne 10 a víc
polohování do úplného lehu a nohy, krytá bouda zezadu (někdy bývá jen bouda a jak položíš dítko tak tam nic není...a tahle má okýnko i :wink:
12. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
mě ten ihahák nějak moc nefrčí :angry: ,než se načte stránka,to je doba :angry:
12. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
jo mám lila avent hrnek za 140kč novej :grinning: normálka cena v drogerkách 349kč i s hubičkou..na učení pití :wink:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
to vytuním do šedo fialkové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se fidim ouplně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
já malé objednala po švagrovce lahvičku s ušima :wink: ,už si drží lahvičku,ale protože používáme MAM,tak oni jsou široké a blbě se jí drží,no a pak misku s lžičkou.Vydrž,najdu a ukážu :wink:
Kukala jsem na hrnky,je to hrůza ty hrnky....teda ceny :confounded:
12. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
tady hnusně fučí a poprchá, to je hnus :angry:

Jani, jj vyšívání a hned na několik místech, to víš, žádný troškař :grinning: a ten vyrtuální řízeček ti jednoho krásného dne osladím :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
kukni na seznamu....počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
tady se to taky honí chvilu pere oskar pak je buřa........ :frowning2:
ukaž jani dopere pračka posvačíme a jdem na chvilu na kyslík
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=917168

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=454924
Reni,já to myslela v dobrým,jakože,aby se ti nestýskalo.....bojím,bojím,já za uši nechcu :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
na lahvi zatím bude dudel,bo Veru by se utopila :wink: ,pospíchá,aby jí to táta nesežral :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
no a misku doporučujou od 9měsíců,ale my jí užijeme určo dříve :grinning: :grinning:
Včera předváděla dr.,jak brouká a piští a její oblíbený hele :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
u nás je taky počasí na guvno a ještě k tomu zima,mám na nohou chlupatý ponožky :grinning:
12. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
já mám chlupatý nohy

tady se lámou stromy, spadla jedná obří haluz o pár baráků dál
12. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.