• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
taky bych to nechala na večír, nerada bych se výletu vzdala :frowning2: už sem se těšila :frowning2: přeháňky nevadí jen aby to nepadalo po kusech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a gojgynku nám v nové sedajdě vyfoť :wink:
7. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
holky no a co víkend jak jste si užili? bylo fajně?

u nás moc, v s sobotu - jsme byli na rozhledně, pak na takové sváče v restauračce a v Nových Losinách v zámeckém parku :dizzy_face: :dizzy_face:
večer jsme si u dědy ogrilovali párečky a druhý den jsme byli ve Zlatých horách na znovu opraveném kostele. Jen to tam omrknout a projít a pak kousek tam odsud na Zlatorudných mlýnech. Tam se malá krásně proběhla, bylo to v lese, při výkladu byla hodná. No a při zpáteční cestě na parkoviště jsme se stavili v tamním srubu na kafčo, malá tam měla pískoviště, takže si vyhrála a my ještě pokecali. Na zpáteční cestě celou dobu spala až domů ,takže pajada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Dbré ráno
no stím počáskem na zítra to zrovna růžové není :unamused: večer budem chytřejší :wink:
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
a taky furt řemýšlím, jak to udělat zítra s Adámkovým obědem? Jak to budete dělat vy?
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Dančo u vchodu mají restauračku, tak tam s malou zajdu na polívku a je to, nic vozit nebudu, skleničky mi už mi taky nejí a ohřát se to tam dá těžko, takže budou bojové podmínky jako při každém výletě - sváča, čaj a něco na zub s sebou oběd za pochodu někde tam :wink:
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
dani ta restauraščka je vyhlášená prosla testem přípravy jídel pro deti a je na 1.místě na moravě..takže nemám strach tam dát detem jidelko, na páře ale je to jiná cenová kategorie.. :grinning:

napište vecír co a jak abych vedela jak to zpytlíkujem :wink:
7. črc 2009 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
jo a myslíte že mi tam mixnou menu pro gojgy????
7. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
no já bych to idela jako menu tak pro deti spiše ondrového věku, ale myslim že když řekneš třeba bez soli nejakou zeleninku na másle, a brambor tak snad vyhoví,sem na tu restauračku slyšela samou chválua abyla v testu (jak běží na čt1 navečer) tak tam testujou ruzne věci a taky testovali detské menu :wink:
7. črc 2009 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz
Luci nebo si vem skleničku a poprosíš je o ohřátí, to by měli udělat :wink:
7. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
JIří vidíš to jsem ani nevěděla jsen jsem si minule všimla že tam něco je a malá toho moc nesní s polívkou si na cestách většinou bohatě vystačí :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
čus buchty, kam valíte? :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky Siss - valíme do Olomouce do Zoo zítra ráno vlakem. Jestli chceš přidej se. Domluvíme se na spoji a jen s Dančou přistoupíme v Ústí nebo ve Třebové k tobě s malým :wink:
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
zolik: no tak to fakt nehrozí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by Tygr asi nepřežil, ale užijte si to tam :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
škoda - :wink: copak nezvládl by cestu nebo nemá rád cestování celkově?
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
zolik: no všechno, cestování...to vůbec nevim, jak bych vlezla do vlaku..jeho nejde někam postavit a tak, pak takovou dobu, pak samý cizí lidi, zvířata...to u nás vůbec nejde :unamused: on je nejradši doma, venku vydrží tak max. 2h a to ještě jenom v kočárku :unamused: možná tak za rok, ale ted teda fakt ne :unamused:
7. črc 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
škoda - ale chápu, že každý dítko je jiný a ne každý je cestovatel :wink: určitě nevyrážíme někam naposled tak až to s malým půjde tak se třeba přidáš :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
zolik: to je fuk, on by nešel ani do dětskýho koutku :wink: nebo pěšky před barák :wink: s nim se nedá dělat nic :wink:
7. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Najednu stranu buď ráda, že ti nikam neuteče když chce být venku jen v kočáře, naše mladá chce zase furt trajdat a udržet ji v kočáru aspoń na nákup a po městě je občas velkej problém. Prostě musí chodit po svejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
zolik: jako na něco to je dobrý, ale většinou je to spíš překážka :wink:

no nic kočeny, jdu si s ním lehnout, jsem KO :confounded:
7. črc 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
ok čau - jdi se natáhnout

já zrovna uložila malou, jdu si uvařit kafíčko a mrknout po něčem na mimibazaru pro Terku :dizzy_face: :dizzy_face: nebo i pro sebe
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
já baštim došel mi první vánoční dárek pro gojgy tak je po jídle, hraje si..(ne s tim dárkem) a uložím ji hajat
7. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
u nás se spinušká... :dizzy_face:
Kdyby zítra bylo počásko, jak dnes, tak ba to bylo super :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
fanuš to jo...kéž by
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
tak u nás se taky spinušká už od půl dvanácté :dizzy_face: :dizzy_face:

holky budem doufat,kolikrát už hlásili katastrofy a nakonec to šlo :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
nazdárek holky, hlavně si nezapomeňte i oblečení na převlečení kdyby něco, mají být fakt bury :frowning2:

zítra v 8hodin má být takto, co se týče srážek :frowning2: http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=mapa&c=25.5.2009%2013
7. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
no tak to tam není :sweat_smile: dejte si pod mapkou srážky a pak nad mapkou dvojitá šipka, pod kterou je napsané + 2 hodiny a proklikejte se až na zítra 8 hod ráno, čas je uprostřed nad mapkou
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
no nevím, no.... jestli to nezrušíme......... až by se nás sešlo víc.... Káťa, Léňa, Renča.... co vy na to? :confused:
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
no probereme to večer uvidíme jak bude... přece se nenecháme rozhodit počasím
7. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky, já bych jela hned, ale tohle fakt vypadá divoce, ty přívaláky, mají přecházet právě v dopoledních hodinách přes ústí a směrem na olomouc a tam dál :confounded:
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
no Simi, kdyby mělo celej den let, tak nevím, jeslti by to bylo vydařený, jako mít celý den děcka v kočáru a my lítat po zoo s deštníkem, no nevím no
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.