• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no když bude večer chcajdit o 106 tak to necháme na jindy to je jasný :wink:
7. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
no to je ny pytel :frowning2:
7. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
a ještě kdyby to fakt byly přívaláky, kolik lidí by asi bylo v restauračce :sweat_smile: mám o vás bobánky :pensive: :sweat_smile: :confused:
7. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
kurnik proč jsme nejely dnes?????
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Danča musela na to utahování těch zubisek jinak bylo v plánu jet v úterý :frowning2: :frowning2:

je to škoda dneska by to vyšlo ještě fajně
7. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my ve městě vyřídili skoro vše, co jsme potřebovali, ale to hlavní máme :slight_smile: Nakoupili jsme a před chvilkou jsem uspala dráče :slight_smile: snad bude spinkat aspoň hodinku, ale to je asi jen sen :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:

Zítra jedeme s Romčou a jeho rodičema na výlet, ale až po obědě, tak se ráno ještě nahlásím :wink: teď si jdu uvařit těstovinky a dám si omajdu :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
vždyť není všem dnům konec :wink: domůuvíme to třeba na září :wink: a tak aby jsem se sešly všechny z téhle části republiky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
no me se vubec nechce drandit v desti, nás Ondra by to s destnikem nebo plástenkou a plno kalužemi taky spatně nesl :confounded: .. uvidíme večer ale zase na druhou stranu ráno to může byt uplně jinak než večer.. čekám do 200hodin třeba budem vědět více..
7. črc 2009 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz
v září nemůže jířa kvůli stěhování a my plánujem taky ještě dovču

takže tam to bude asi napnutý

ale nevadí -snad to vyjde jindy
7. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ale máme ještě kousek července - celej srpen, tak proč to nezkusit jindy - vždyť ve všední den můžeme všechny a domluvíme se třeba narychlo :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
co tak příští týden..se má oteplovat ted bylo na ct24 počasí...zítra fakt na pikaču přívalaky a hnus...ukoazovali i tu mapu bouřek...morava je jasná :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
příští týden nee , jsem na dovče :wink: od soboty do neděle :wink:
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky tak na to kašlem určitě se o prázdninách najde ještě pár hezkých slunečních dní - chceme si to přece užít :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
oukej simi ten konec července noo jen já sem jasná 23,24,25 a26 a27 to máme poradnu...ale zase dělám čt, pá, sobota přípravy, neděle narozky, pondělí poradna, tak by zas vyšla středa :grinning:
7. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
nebo Luci až budeš mít po té hoňce a po službách :wink:
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
jj to vychází přelom července a srpna :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
dyk to by taky šlo
7. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
šlo no :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak uvidíme co na to ostatní a ten nahoře se snad taky umoudří a pošle nám hezčí počasí
:grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jj povalíme ven pak si dočtu
7. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
hoja
fanuš botky maj 37 mám je odložené do zítra nebo když jsem tam jela tak mi nějaká svině čorkla sárinčin klobouček co jsme měly k těm plavečkám :frowning2: tak jsem utíkala zpátky esli ho tam nenajdu a cesta do bamnkomatu byla 2x tak delší a fakt se mi nechtělo...at víš, ale zítra pro ně jdu :wink:
7. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Já právě uspala dráče, tak bude dneska zase dlouhý večer. Dýl už by nevydržel a dřív zase dělal cavyky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám já to s ním jednoduchý?? :sweat_smile: :grinning: Ale musím si užít té chvilky ticha :dizzy_face: mládě už je vykoupaný, tak pak ho jen zabavit, než padne...počítám zase kolem 22.hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň zase spí ráno :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
týjo ve 22h jsem tuhon já.. a mám tu košisko :angry:
7. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Lucinko moje děkuji, tak mi písni do ip č.ú. ať ti mohu poslet penízky,ju :wink: a částku
7. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
máš to tam... :wink:
7. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
tak u nás už se spinušká - definitivně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
u nás taky....dělám koprovku tamtu sem musela vylejt jak byla slaná..a tahle se mi zdrcla.....no nechápu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
achojky holky..tak jak se chystáte do Olmiku
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky u nás už se taky spinká, a ondra paří ješte poslední hru, měl tu mého bráchu tak to dohraje a jde se kupšit.. tak teda zooška se dokládá definitivně?? zitra teda nebude?
7. črc 2009 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
léni je to odpískáno na jindy...maj být pořívaláky a kroupy...zvláště olomoucký a moravskoslezský kraj
7. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.