• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Janito je bomba!!!!!!!! Halvně ten boj neboto tulinkování se želvou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása
tak už fakt jdu dobou
7. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
no a já jdu tedy taky.....za chvíli se mi vrátí mangel z práce,máme dnes výročí svatby,tak jsem zvědavá,z čím se vytáhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no po pravdě...nic nečekám :wink:
7. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
jééééééé takto GRATULUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
jj,tu mi Verča zabavila,želvu.Ráda se s ní mazlíkuje :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou
7. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
ale kdyby jen,si aspoň maličko vzpomněl,tak se zlobit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
achoooj
jani krásné fotenky heslo jsem musela dávat na dvakrát, ale vzpoměla jsem si.....
jinak je tu hnusně a žima :frowning2:
8. črc 2009 v 06:43  • Odpověz
to by ta zoo teda byla na prd
8. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak u nás noc relativně v pohodě, večer jsem měla hnus křeče a srajdu...dělala jsem hranolky a po dlouhé době zase na oleji (jinak jen v troubě bez tuku) no a sežrala jsem jich stejně jak těch bez tuku :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky jak mě bylo zle :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: patří mi to, když jsem takový prase nenažraný, ale příště si dám bacha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já hned po probuzení uklidila a umyla nádobí, už se mi vaří květák na placky...dneska musím poklízet tak nějak průběžně...po obědě odjíždíme s těma tchánovcema, tak ať tu pak na mě po příjezdu nečeká bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Popíjím si tu cafo, malej si zatím hraje krásně sám, tak si to musím vychutnat :dizzy_face: :grinning: uvidíme, jak dlouho mu to vydrží a hlásím, že včera přišel na to, že má relativně pevný nožičky a vždycky vstal s pomocí něčeho nebo někoho a hned se pustil :grinning: a machroval :sweat_smile: :grinning: taky furt chodil a všeho se pouštěl...no byla jsem z něj na mrtvici :grinning: ale on se tím strašna bavil :grinning:
8. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
dobré ránko -

Luci - no dneska by to výletování opravdu za moc nestálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: necháme to až bude líp a bude moc i Jižní Morava ať nás jede víc :dizzy_face: :dizzy_face:

marky - dneska si užijte výlet - a Adík je teda šikulka když už se takhle pouští :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to máš definitvně po klidu :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
jé marky to musí bát prča ho sledovat jak se naparuje co? :grinning: :dizzy_face:
hany mi tu odmražuje mrazák, muím do obcjdou, hanymu budu dělat gulage sobě koprovku.....
gojgadlo se furt vzteká ale má smolíka
potřebuju vařit, vysát poklidit....
8. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
Ahojky Simi...to já to tak moc neřeším a naštěstí v tom našem pidi bytečku ani nemusím :sweat_smile: po očku ho sleduju stále a dokud neřve, tak ho nechávám :sweat_smile: :grinning: O zem sebou hází furt :grinning:
8. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Luci on je fakt pyšnej jak páv, jak se pustí, stojí a čeká, co bude a děsně se u toho tlemí :grinning: :grinning:

Jinak já dneska dělám ty květákový placky s brambůrkama, tak se těším :dizzy_face: nějak mi to zachutilo :sweat_smile: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj kočenky, já teda nevím, proč ten náš malý vstává v 6, já jsem jak můra, ale dobře mi tak, nemám chodit spát v 1, dneska půjdu dřív :grinning:

Dani už máme mimi, dala jsem mu jméno ervín :grinning: a už se mi podařilo je dát do postele společně, ta stará postel se jim asi nelíbila, či co, tak jsem jim musela pořídit novou :grinning:
8. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Ahoj Reni...nedočítala jsem, takže o čem to mluvíš?? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Marky, taky tu mám květáček, ale nemám brambůrky :astonished: a venku chčije, nechce se mi kopat v tom blátě erteple :zipper_mouth: :rolling_eyes: ale asi budu muset, nic jiného tu nemám :angry:
8. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Marky o Sims, s Dančou paříme :grinning:
8. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Ty jo, tak to hnus počasí vám nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu svítí mozol, relativně teplo, i když už ne takový hic, jako posledný dny a ptáčci zpívají :dizzy_face: A květáček dobrej :dizzy_face: dneska do toho zkusím dát ještě strouhaný sýr, snad to bude dobrý :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Jo taaaaak :grinning: :grinning: tak to už chápu :grinning:
8. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Tak květák skoro uvařený, pak ještě oloupat ty brambory a to nejhorší mám za sebou :dizzy_face: pak to teda ještě zpatlat a usmažit, ale to už nic nebude :grinning:
8. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
bože ten náš malý je vysavač, včera asi někomu upadl na zem kousek masa a malý to dneska objevil a teď jsem mu to dolovala z pusy :angry: kdoví kolik na tom bylo mravenců, teď jich tu máme hromady a lezou všude :angry:
8. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Reni :sweat_smile: :grinning: Ten náš je taky děsná popelnice...normál nám leze do talíře :astonished: musíme jíst teď na etapy (když je to něco, co on nemůže) a v jiný místnosti, páč on je úplně nepříčetnej, jak mu nedáš :astonished: :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Marky, to zní opravdu chutně :slight_smile: vždycky dělám jen klasicky smažený květák, ale vážně uvažuju, že zkusím něco jako ty :grinning:
takže čím to spojuješ? co do toho vrazíš? :grinning:
Reni - hlavně že Kubíkovi chutná,

naše mladá o víkendu přepadla do pískoviště a pusinu u toho otevřenou dokořán, písek měla snad až na mandlích :grinning: :grinning: a kdo do toho předtím chcal nebo šlapal taky nevím :sweat_smile:
autor
Reni já už smažený květák nedělala ani nepamatuju :sweat_smile: tohle je strašně jednoduchý a hlavně chutný...počkej hodím odkaz :wink:

Simi :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Simi, tak písek baštíme taky a ve velkém :grinning: minule malý šel s mrkvičkou po zahrádce a jako dresing si dával hlínu, pečlivě prohrábnul a zakousnul :grinning: jen jsem čekala kdy přijde k tomu hnoji :sweat_smile:

Marky, taky tak, nesmí vidět, že jíš :grinning:
8. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2845

A já dneska zkusím ještě dodat tam ten sýr :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
pomalu začínám pociťovat účinky kávičky :grinning:

malý je zase protiva, asi ta kusadla :angry:
8. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
My máme snad trochu klidu od zubisek, už je i o dost klidnější :slight_smile: Ale zlobí furt stejně :grinning: a na mě dneska nějak káva nefunguje :confounded: :grinning:
8. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
no Marky, to vypadá opravdu chutně :slight_smile: a s tím sýrem to bude super :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
malý je tak protivný druhý den :frowning2: ukňouraný a vzteká se, z toho má zas chvilky, že sedí a třeba čučí na telku, jako teď a to je takový balzám na nervy :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.