• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky holky...dneska mám sraz ze základkou po deseti letech, takže hlídat bude tatínek...teď jsem zvědavá jak to zvládne :sweat_smile: :grinning: :wink:
Počasí je tady taky úplněna prd...chvíli pěkně a pak zase bůřa....ach jo a to mámejít s Kryštůfkem na hřbitov, prtože si ho na první část srazu beru s sebou, máme totiž už jednoho spolužáka mrtvého :frowning2: sebevražda :cry: :unamused:
12. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
já jsem si dneskanohy dobrovolně vytrhala strojkem...au au ...už jsem to dlouho nedělala, holila jsem je žiletkou a to mám za to :sweat_smile: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning: ,ještě,že ti nebrali humor,bo to by jsme byli ochuzené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Leni :wink: :slight_smile: ,ať ti srazík vyjde,hezky se bav :wink: :slight_smile:
Kryštůvkovi to moc na motokárách sluší :slight_smile: je to velikej kluk
12. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
já nohy vůbec neholím,bo mám tak světlé chlupáky,že nejsou ani vidět :grinning:
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
to se máš...to mě bůh nebo kdo to vlastně naděluje...vůbec nešetřil :angry:
12. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
mě toho vůbec dal nějak míň :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jsem se někde zadrbala,když se stála fronta :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
manža volal, že přijede domů až po 18hodině, tak jsem mu jenom řekla, že ho čeká překvapení.....a on prej že se už teď těší....kdyby chudák věděl :grinning:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Lumpi mě dal jenom na těch chlupech...jinde taky šetřil :angry: :grinning:
12. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
týjo babky já mám hnáty též jak orangutan a
pavli ráno si počtu to musíš napsat co manža jelikož jdu na noční od 18.30
12. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
PAvli to jsme asi všechny zvědavé co na to drahý :slight_smile:

Taky bych se měla odsrstit,když má být to teplo :grinning: :wink:
12. čer 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hoja tak mi odpolko hnípali a teď jsme byli v krámku pro šťávu a jinak nic :slight_smile: prostě se flákáme, ale co taky jinýho v tomhle hnus počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé holky já se tak těším na neděli k našim :dizzy_face: bude sluníčko a zahrada a bazének pro mládě :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a přidávám se do klubu chlupatic...musím se odsrstit, než vyleze oskar :sweat_smile: a bůh na mě moc nešetřil v chlupech a v oblasti zadku a stehen :grinning: :grinning:

Pavli tak budu netrpělivě čekat na zprávičky, co se doma semele :astonished: :wink:
12. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Jo a ještě si postěžuju, že mladej začíná trošičku nudlat a pokuckává, tak snad se to s příchodem sluníčka zlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
já se taky hlásím do klubu orangutánů a dále nenadělených :sweat_smile:

kde jsem ty časy, co jsem měla kozy velikosti E, teď s bídou B :sweat_smile: a ještě povadlé :sweat_smile: prdel taky žádná, na pysky bych si měla pověsit závaží, aby se do nich Jirka mohl balit, to by byl vážně spokojený :grinning: úplně to vidím, pysky jak dva chleby a páreček mezi :grinning:
12. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
pardon, klobásek, to bych urazila :wink: :grinning:
12. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Pavli, pak musím napsat reakci, já jsem zvědavá :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Ren ty jedeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
Kači nejedu, já jsem jak zchromlá kobyla :wink: od půl šesté pendluju a to jsem na večer slíbila sex, no nevím ale vidím to tak, že se nechám přelíznout a budu u toho nenápadně hnípat :grinning:
12. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ty víš jak v pátek podvečer pobavit :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Kači, kdy slavíte? Zítra nebo v neděli? Ha, malý tady mlátí s chůvičkou :confused:
12. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
teď mi volal Jirka, že jestli by mohl s klukama na ryby někam k břeclavi, že se tak v 11 vrátí, tak mu říkám, že jo, že sexík odložíme na zítra, prý si mám dát koupel a jak přijede, tak si mě přelízne :grinning:
12. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
V neděli jen pidi oslava,a pak příští sobotu s mamčinou částí rodiny a první týden v červenci s tatkovou částí rodiny :grinning:
12. čer 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
a máte nějakou pidi dortičku? a co vlastně Davča dostane? :dizzy_face:
12. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
musím dát Kubu do hajan, je grogy, ale pak přijdu, mám čas :wink:
12. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Jo budu mu dělat pudinkový dort s piškotama a banánem :wink: A dostane od nás houpacího šneka,ale ještě nedošel,takže až příští týden,MYlsím,že v pondělí max v úterý je doma :wink: Jinak od našeho taťky dostane dřevnou aktivní kostku a myslím ještě neco a od Tomového tatky velké gumové auto a dál nevím co :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
to bude mít krásné narozky, já valím s tím drakem do hajan, nebo mi poleze po hlavě :wink:
12. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Hola hej...hodně přemýšlím, že pojedeme k našim už zítra :rolling_eyes: neb mě má drahá polovička vážně už štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem z něj vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
tak utíkje,my čekáme na tatínka :wink:
12. čer 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
kači kakaový domek je též u mě zarostlý :grinning: :grinning: :grinning:
idu na nočáka čauec :wink:
12. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
pořád čekám až se manža vrátí z práce.....on to asi tuší nebo co :angry:
12. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
12. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.