• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já tyhle placky miluju jsou fakt dobrý, dělám je poměrně často :dizzy_face: :dizzy_face: a květáček i brambůrek mám doma taky, tak že by? :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Jo Simi, udělej je taky, budeme mít dneska stejný obídek, jako by jsme jedli spolu :grinning:

a už mi to zase visí na noze a kňourá :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
moment, musím jííííííííííííííííít :astonished: :astonished: :astonished:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
malá je dneska taky nějaká protivnější než obyčejně - ani Dáda nepomáhá :grinning: :grinning: :grinning: se asi těšila do ZOO nebo co :grinning: a teď je uražená
8. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Reni doufám, že to s tím sýrem bude dobrý :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Tak dneska jíme spolu :dizzy_face: :grinning: to beru :grinning:
8. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Marky to bude dobrý, asi sýr taky koupím a přestalo pršet, tak asi pak zajedu pro ty erteple a k tomu okurkový salát :wink:
8. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Tak okurku nemám, škoda...taky bych si k tomu dala salátek :dizzy_face: no snad příště :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
a asi i květákovou polévku, ať si může dát i malý a pro mě to bude zkouška, první smažené jídlo, dám si jen trochu, radši :grinning: při nejhorším se pos.ru :grinning:
8. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
já mám sejra ještě v mrazáku, tak ho tam přidám též nebo ho nastrouhám nahoru, ať se to nelepí na pánev :dizzy_face: :dizzy_face: a k tomu čerstvou zeleninku a brambůrek :dizzy_face:
tak chvíle klidu zase, malý tancuje :grinning:
já teď malou na chvilku překecala křupkama a piškotama a dádou a kolíčkama, tak je taky klid :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Já mám taky klídek, malej mi tu visí na prsu a kouká, jak píšu :grinning:
8. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Simi Dádou tou zpívající panenkou, nebo cd? Kolíčky jsou výborná věc :grinning: Teď ukazuje prstem na Terezku se Simčou a řehtá se a už jim nabízí chleba se sýrem :grinning:
8. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Marky - ty víš jak zklidnit dítě :grinning: :grinning: pověsíš ho a je klid :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
tak jsem se zvážila a fuj, přibrala jsem :sweat_smile: no kadím na to, hold na stáří šlank nebudu :grinning:
8. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Reni - DVD máme doma 2 a střídáme je a je většinou klid

a kolíčky u nás fungujou na 100% kolikrát nic jiného nepotřebuje ale zase je lovím všude :grinning: :grinning:

a chleba se sýrem si dáme rádi :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
já chcu taky sims :grinning: prosím
mražák odmražen lednice vymyta a gojgy řve idu ji uspat pak si dám cafo a jsem jen váááše
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
tak to je fajn, náš malý hrozně rád ostatní krmí :grinning: bože ten má ale den :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Já to naše dítko teď tahám z podstolu a on se na mě tlemí a čeká, co bude...sápe se tam po prodlužováku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po velkém počítači...asi mi z něj hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
ahojky holky já dneska vařím plnené papriky a rajskou omáčku.. jinak jak v noci zabuřeloéo tak jsme vsichni vyskočili s postele a ondra doskočil až do naší tak jsem spali všichni spolu, ale docela to šlo, alý se v posteli točí jako hodiny, ale dává nám prostor občas se premístil k nohám :grinning:
8. črc 2009 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz
jo a jinak včera jsme si koupili dlažbu na schodiště..už se ták těším jak tam bude položená

kuknite http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2995114&vReferer=
8. črc 2009 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, asi jdu na oběd k vám :grinning:

Luci, já to neumím vypálit, jinak bych ti to hned poslala :sweat_smile: Ale Danča mi nechává od manžílka vypálit Sims 3, tak určitě vypálí i tobě :wink:
8. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Jiři, já se taky kolikrát vzbudím a mám obě děti v posteli, vůbec netuším, kde se tam vzali :grinning:

jdu kuknout na tu dlažbu :grinning:
8. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Jiři to bude krásné :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
budemem mit bukové zábradlí tka snad se to bude hezky lícovat..díky Reni :grinning: zase mi včera srdce zaplesalo nad novou věcí, jenom se pak nesmím podívat na konto :unamused:
8. črc 2009 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
jiří krása ta dlažby
renat jj písnu fanuš
bouřka tady? v kolik????sem vytuhla :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Jiří krásná dlažba - vy to tam budete mít nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale mocinky vám to přeju a ať už se brzo stěhujete do svýho :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Jiři, na konto se taky nemůžu dívat, moc peněz tam nemáme a je jich tam fakt čím dál míň :confounded: dneska budu objednávat plot na dvůr, který oddělí dvůr od zahrady, pak chci ten pokojíček pro děti, pak se mi sere myčka :frowning2: a potřebuju dodělat terasu :rolling_eyes: mám pocit, že mi ty penízky na to stejně nevyjdou :angry:
8. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Jiři já vám to přeju, závidím a nezávidím ty starosti kolem :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.