• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já mám na účtu big shit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: klasika jak jinak ale dorazí prašulíny z rychlé
8. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
no jako peníze ěčné téma, ale moc krát vám děkuji :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
jiřo nepůjdeš odpo ven?esli nebude scát????žašly bychom pro ty crosíky na leninku
8. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Luci zašla bych ale asi až tak kolem 15h.. ale stejne se obávám že pršet bude :unamused:
8. črc 2009 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz
hm...okej ti písnu
8. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
kam ste zdrhly????
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
se ták těšim na ty džíny..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
no jo si pokecám aj sama :grinning:
8. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
dobré ránko :wink: :slight_smile: všem.
díky za pochvalu Veru :slight_smile: foťák miluje :grinning: :grinning:
Dnes byla noc na pytel,asi milionkrát jsem vstávala na dudel :unamused: ,no a když jsem konečně usla,tak mě začala otravovat moucha....ta sviňucha mi pořád lezla po ksichtu,a když jsem rozsvítila,že jí plácnu,tak se schovala neznámo kam :angry:
No,a Tony si vzpomněl :wink: ,"dostala jsem" a ještě k tomu kaštánky :grinning: :grinning: No a aby toho nebylo málo,zařídil mi kosmetiku a nehtíky :zipper_mouth: ,koukala jsem jako puk :wink:
Je fakt,že si pořád stěžuju,jaká jsme ošklivá velryba :grinning:
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Luci,jako džíny jsou parádní :wink: ,kukala jsem a gojgule má vlasů.že by mohla rozdávat.Je to taková panenka :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Tak já konečně uspala mládě, už mi pil krev :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď dám spršku, ať jsem dneska vyvoněná, když už jedeme mezi lidi :sweat_smile: :grinning: Pak si oloupu ty brambory a oběd je napůl hotový :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
týjo jani to je teda mangel..hany to prdí :frowning2:
dělám ted zelíčko....gojgadlo spala od 8.30 po 10.15 :grinning:
no tak poo asi nynat nepůjde :confounded:
8. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
tak nakukuju,bo vařím.Dnes bude rybka z Norska,brácha byl chytat a dovezl.Ninka bude zas dělat držtičky,ona ryby moc nemusí,ale co,taky je potřebuje,tak se jednou do měsíce nezblázní.
Luci,taky jsme koukala jak puk,ale nečekala jsem,loni si taky nevzpomenul,nebo se na to vyprdl :confounded:
Mám se do týdne rozhodnout,jak a kdy na co půjdu,aby mohl pohlídat holky :wink:
Marky držím paleček,ať se oběd zdaří.Kam jedete na výlet?U nás to nějak nevypadá,zas od rána bouří,takže mi budeme doma,nebo poblíž domu,aby jsme to nějak stihli,kdyby nás to chytlo :frowning2:
8. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Dnes si musím umýt vlas,bo mě drape palice a mohla bych stáčet olej :confounded: ,poslední dobou musím mýt co dva dny.Prohlížela jsem v pc fotos a našla sebe asi tak před 3 roky,já se tak změnila...hrůza :unamused:
8. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
no jako to počasí :astonished: :astonished: :astonished: tu je modro a pere oskar....jako to mě vážně nasralo.....
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
jé Jani jako fakt to potěší když si chlap aspoˇv nzpomene....natož takový dar :dizzy_face:
já když kojila, tak si ráno umyhla hlavu a ve 4odpo byla mastná jak po týdnu..a to jsem je měl v hovinu stočené na klipsu....ted je to lepší, myju co 2 den
8. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Jani to je překvapení, kam pojedeme :wink: to vám řeknu, až se vrátíme :slight_smile: :wink: A počasí u nás už taky nic moc, sluníčko zalezlo a bouří, ale jedeme autem, tak neřeším :sweat_smile: A oběd se určo zdaří...brambory oloupané, těstíčko na placky už je taky hotové a chladí se v lednici. Mládě se v půl probudilo, ale vstávat ještě nechtěl, tak dostal ještě pocucat a pořád oba hnípou :sweat_smile: jak je tam s ním Romča, tak dokážou hnípat pěkně dlouho...odjezd máme ve 13hod, tak snad to stihneme :grinning:

Ty jo holky, já si muset mýt hlavu denně, tak mi asi hrábne...myju 1x týdně...občas 2x :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Právě mi volala Lucidka,jde na to dočištění :confounded: .Prý ráno na ultrazvuku už nic nebylo,ale jsou stále teploty :confounded: ,tak prý se raději podívají a případně dočistí.Anička je v poho,žloutenka se jí vyhla obloukem,jen dnes prý po kojení plakala a museli jí dokrmit.Luci všechny pozdravuje,už se moc těší dom.Tak držím palečky,ať to dobře zvládne :wink: :slight_smile: a pak už budou s Aničkou jen spolu :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Marky,tak to jo :wink: Proč mám takový pocit,že by se to mohlo týkat svatbičky? :grinning:
8. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Jé tak to jsem ani netušila, že má Lucidka takový potíže :frowning2: Tak na holky moc myslím a ať jsou brzy zase s námi :dizzy_face:

Jani nevyzvídej :grinning:
8. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
a že jo :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Neřeknu nic :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
tak já teda nebudu,no :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Zvědavko zvědavá :grinning:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
už se červenám :grinning: :grinning:
tak přeji hezký výlet :wink:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Děkuji...Romeo je vzhůru, tak jdu udělat kávu a čekat, až se vzbudí taky mládě :sweat_smile: zatím paaaaa
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
pa pa,piju Detox a řehtám se tu jak kobyla :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
marky řekni kam jedete?????
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
neřekne :grinning: :grinning: je tajemná jak hrad v Karpatech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jestli my jsme to tak trošku nepoodhalili :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
hmm uvidíme večír až se vrátí...
8. črc 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.