• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jiři ten je šikovný :slight_smile: a čekám na Markétku, venku je zataženo, kdoví kdy zase začne chcát, tak tam ani nejdem, malý protivný, tak už se moc těším, až půjde spinkat :grinning:
8. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
holký já asi tušim....třeba jak psala že byla podat sportku,m tak vyhráli..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jako fanuš crosíky mám doma písni pak adresu, páč doufám, že nejsou proklepté..včera ten klobrc a dneska brutus slejvák :grinning:
8. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
tak já se přidávám takky na číhajdu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
teda tu je účast jako za porodu on line :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Hola hej, jsme dom :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, tak s tou sportkou jsi mě dostala :grinning: :grinning: věř mi, že to bych vám tu vykřičela :grinning:

Takže: Janinka měla pravdu :dizzy_face: Týká se to svatby :wink: Pořád nám do cesty na matriku něco lezlo (proto jsem to nechtěla říct dopředu :wink:) ale dnes už jsme tak konečně dojeli (je to u našich) a konečně máme ofiko zaregistrovaný termín, papíry podanné a já pilně pracuji na přípravách :dizzy_face: A proč s námi jeli tchánovci? protože si beru "občas" neschopu, který ještě nedal auto do servisu a potřebovali jsme odvoz :sweat_smile: no tak jsme jim konečně ukázali, kde bydlí naši, poznali se s babičkama a super. :slight_smile: Jinak prstýnky budou teď po výplatě, příští měsíc oblíkneme Romču a kytky a bude to. O jídlo se postarají naši, takže pohoda jazz :sunglasses: :grinning:
8. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
no když nás o to LUcidka připravila tak budeme číhat aspoň na Markétku s čím příjde :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Jé holky, takhle jste mě nevyhlíželi ani před porodem :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
tak blbě nekecej a povídej nebo už to nevydržíme :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
No však to tam máš :grinning:
Marky gratulka převeliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy bude to slavné datum? :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
Děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 19.9.2009 v 11hod :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
to se vdává i kamarádka a myslím že taky v 11 hod. Krásné datum máte a září je nádherný měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Nakonec jsme se dohodli, že to uděláme letos. Probrala jsem to s našima (přeci jen od nich potřebuji pomoct finančně, i když jen formou půjčky :zipper_mouth:) a dohodli jsme se, že to nějak zvládneme. Bála jsem se i o Aďulku, jak ten to zvládne, ale ten je den ode dne lepší a lepší a s babičkama už si i hraje a tak, tak i on to snad zmákne :slight_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Simi datum vyšlo fakt hezký...a taky doufám, že i počasí nám v tom září bude přát :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
to víš že zmákne a z tebe bude co nevidět vdaná paní :dizzy_face: :dizzy_face: vítej do klubu slečno čekatelko :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
my měli svatbičku taky v září a vyšlo to parádně. I celý víkend kdy jsme slavili ještě s kamarádama bylo parádně, tak určo to vyjde i tobě :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Děkuji :dizzy_face: to je hezký- slečna čekatelka :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: už se na ten stav moc těším a zároveň se těším, až to bude za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Tak září je fakt super měsíc, co?? :wink:

Musím za malým, ale musela jsem ukojit vaši zvědavost :grinning: Zatím paaaaaa a pokusím se nakouknout později :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
pá Marky a díky za podrobné info. Holky nevěděli o co přišli, že nevydrželi :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
no marky tak gratulka k ofiku :grinning:
já tě dostala se sportkou? a co mělo znamenat to IP :angry: :grinning:
8. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
šmíruju a lítám za malým, Marky, moc gratuluji :grinning: to je fakt krásné datum a bude to za chvilku :slight_smile: už se moc těším, škoda, že nebydlíš blíž, šla bych tě povzbuzovat na radnici :grinning:
8. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
no téda Janička má ale čuch..
gratulace k pevnému termínu... :dizzy_face:

luci sem ti volala, pak jsme sli ktobe zabušit na dveře(resp. na zvonek) anikdo nči..byli jsme tam kolem 14.10 :pensive:
8. črc 2009 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
ty foleeee,já jsem fakt vědma :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se přidávám ke gratulaci ofiko termínku a na vaši počest jsem udělala maso v hořčici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je to moc krásné datum a v září bývají nejkrásnější fotky :wink:,Aďulka je veliký kluk a určo to zvládne.Už se těším na fotečky.Malému budete také kupovat něco spešl?
Je jak já se těším,mám svatby moc ráda.To my připomíná,že bych už mohla vytvořit album té naší :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Holky děkuju moc :dizzy_face: jsem ráda, že to bude za námi :slight_smile:

Aďulka bude mít asi košili a vestičku...mám něco vyhlídnutýho, tak se na to musím juknout :slight_smile:

Luci IP dobrá, ne?? :sweat_smile: :grinning:

Reni bydlet blíž, tak jste všecky zvané :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
8. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Marky - mi umíme pít to by ses nedoplatila, ale těšíme se na další společné akci že ti připijeme na šťastný, spokojený manželský život, že jo ženský? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Marky to bys nás tam měla víc než příbuzenstva :grinning:

dítě se mi kapku zklidnilo, tak teď dostal večeři a půjde hají, už aby spal, nebo mě dneska fakt jebne :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
:dizzy_face: Jéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: tak to se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: A jak ty umíš pít jsem viděla teď...2 sklenky a už ti to povídalo :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Reni KUbik už spi, dalal jsem jim dneska sladké jednohubky tak si pošmákli, kubik mel bříško jak paša.. já taky a ondra ani nemluvě :grinning:
8. črc 2009 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
no vidíš aspoň tam bude veselo a řeč nebude stát :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Jasně,ale já moc pít neumím :grinning: :grinning: :grinning: Stačí my málo a stává se ze mě zvíře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,komediant hadr :grinning: :grinning:
Dnes je to rok,co jsme našla kolejnice jako krávy.Pamatuju si,že měl Tony taky odpol.,jako dnes a když přšel z práce,tak jsme cvakli test,poslali ho mý mami emilem a tel.jsme jí vzbudili,že má na emilech překvápko a ona za chvíli volala,proč jí budíme kvůli nějaký tužce :grinning: :grinning: :grinning: Tenkrát jsme se řehtali tak,že nám tekly slzy :grinning: :grinning: :grinning:
No,když se daří,tak se daří :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.