• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to je fajný nápad.....chce to akurát nějakou butylku na to......noooo
třeba tu luxferu s ďurkou..ale tu bych pak musela vymlátit
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
stejně to zase všechno vrazím do dětí :grinning:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
ale co já jim koupím k vánocům, když všechno mají??? :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
já bych taky chtěla sony mjú 980 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
ty jo reni jako to nezní vubec špatně 20 sem a tam a máme na vánoce třeba novou dlažbu ,nebo remosku nepbo prostě fůru věcí,ale zase když to hodíš jako měsíční pálku tak je cca 600Kč to já dávám detem 800kč měsíčně :pensive:
8. črc 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
Luci nějaká nádoba se najde, hlavně si to konto nevybírat :grinning: si vždycky v pondělí předplatím :wink:
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
no právě nevybírat hele já to fakt zkusim :wink:
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
no jak luxfera by šla.. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz
renat já mám první dárek na vánoce pro gojgy a to tu mluvící housenku od FP, už je i zabalená :grinning:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci ta se mi moc líbí, taky jsem na ni kukala minulý rok :grinning: u nás je to těžké, Kuba je poslední, zatím a podědili jsme hromadu věcí :sweat_smile: to už pak tomu děcku nejni ani co kupit :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
malý má 4 odrážedla :grinning:
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
nejezdí ani na jednom :grinning:

ale ti lachtani jsou skvělí, buď se na nich houpe sám nebo s Aničkou a fakt super, jsem z nich nadšená :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
renat to je fakt......ono je to furt dokola...já to asi budu řešit i oblečením..... zase nechci aby měla 15 dárků pod stromkem,,,,fakt 5max..jinak bych se nedoplatila.....a stejně.....je to o tom , jak tomu prdečkovi svítí očička a má radost že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
luci to bud emit S8rinka radost.. letošní vánoce si užijete....asi budeme mit letos chudé vánoce na dary ale za to oto všechno krásnější :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz
jj renat to chcem na chajdu...ale na to je čas ještě až příští jaro
jiři, vy budete ve velkém basráčku...jak jsem psala o dary a cenu nejde, ale o to jak to vidí to prťě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se vám ohlásit, že žijeme :slight_smile:

Markét, moc gratuluju a těším se na přípravy a všechno ostatní :sweat_smile: máme tady další vzrůšo :sweat_smile:

Jinak my se vrátili po týdnu z Písku, ale Tánička dnes měla horečku, tak na nás myslete, v sobotu máme jet na dovolenou do Krkonoš :frowning2: tak snad to jsou jen zuby.

No nevím, jestli to sem mám vůbec psát, ale dnes mě trochu píchlo u srdíčka(nebo jak to mám napsat :grinning: ). Viděla jsem z okna tu holčičku nad náma, je DALEKO mladší než Tánička a už chodí... My totiž ne. Už to tady ani nepíšu, jsme exoti, já vím :sweat_smile: no nějak to neřešíme, Tánička je lenoch, ale pak se kouknu na vaše fotky a říkám, jé oni už taky :grinning:

no my se rozhodli, že ted už na moře asi nenašetříme, tak pojedeme v prosinci, tak hledám a hledám. Aspon mám nějakou zábavu :sweat_smile: tatínka máme doma, tak si užívá své dcerušky, kterou navíc maminka vůbec nezajímá, tak jsem se pustila do velkýho úklidu, ale nějak mi dochází síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

no to je asi vše :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jiři vy budete mít ty nejkrásnější vánoce ve svém domečku a to je nad všechny dárky a dětem nejde o cenu dárku, radost jim udělá i dárek za stovku :wink:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak ještě po koupajdě načumuju.

My s manžou jsme takhle po 20 nebo padíkách za půl roku našetřili na půl dovolené u moře, takže odkládejte drobné a uvidíte že se vám to vyplatí. :wink:

Jiří - vy budete mít ten nejkrásnější dárek budete ve svém a spolu :dizzy_face: co víc si přát
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj janiííííí :dizzy_face:
símtě tánička má svoje tempo....sára sedí pořádně až ted a to bude mít rok
nevěš hlavu
jinak se uzdravujte ať si ty krásné krkkonoše užijete
8. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
jiřo a hlavně jiřan bude doma makat :grinning: :grinning: :grinning:
klukánci ho budou vídat častěji
simí to je fakt zítra navrhnu u snídaně :grinning:
8. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
sism ono se to fakt nezdá ale kačka ke kačce a jedém.. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Jani - min. týden jsem se potkala se známou, holčička je narozena v půlce března a taky neťapou ani o to nejeví zájem a chlapeček ze začátku dubna narozenej tak ten si taky lebedí jen v kočáře. Každé dítko je jiné dej jí čas :wink:
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
JAni proč by měl abýt tánička exot, jako už si určite mnohokrát slyšela tak má svůj čas, tak se tím netrap.. :wink:
8. črc 2009 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
Janinko Tánička je šikulka a chodit určitě brzo začne, kamošky malý chodil až v roce a půl, Táničce nic neuteče, neboj se ničeho :grinning:

hoď nějaká nová fota, ať se pokocháme :wink:
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
místo kafe si dám teda zmrzlinku :grinning:
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak dej...já měla utopence sem prasato ráno až se vyserouchám vlezu na váhu.....
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Reni - důvod se vždycky najde :grinning:
8. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Luci, já to udělala dneska a radost jsem neměla :grinning:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
renat kolik???? :grinning:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci 59 :sweat_smile: a je to 3 dny, kdy tam bylo 57kg :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.