• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dobré ráno!
U nás to v noci fcelku šlo, akorát se vbudil o půl 7, ale vylezli jsme v 7:15 :sweat_smile:
Lucinko ještě jenou děkuju, máš to u mě :dizzy_face:
9. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Lišky rostou u budějovic a dostali jsme je :grinning:
9. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj Dani :dizzy_face:

tady se snídá, ale malý zlobí, všechno zahazuje :angry:
9. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
simi super váha já měla taky 60,7 ale ted nevim jdu se zvážit ale ještě jsem neserouchala :grinning:
9. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
takže moje aktuálka je 58,0kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Luci jenže ta váha už je minulostí, tu bych brala. Musím se do toho po dovče obout, ať jsem zase do konce srpna kočena. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
jo simi tři kilečka to půjde.....
jen blbé je to že čím mín chce člověk shodit, tím víc se mu nechche a hreší že? :grinning:
9. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
tak nějak bohužel, taky si říkám kam zmizela pevná vůle ze začátku roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kolik sis navážila?
9. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak my vstávali až teď!!! :dizzy_face: brouček, i noc byla dobrá...no vůbec bych se nezlobila, kdyby to tak bylo pořád :sweat_smile: no já vím, jen sny :grinning: Teď se tu po mě sápe a nechce si hrát sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si ani to kafe nevychutnám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad ho to přestane bavit, i když nevím nevím, už to na mě zkouší i s brekotem :sweat_smile: hajtra malá :grinning:
9. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Luci, tak to je super, jsme šlank, relativně :grinning: chtělo by to dolů ještě 5kg, abych se mohla pořádně nažrat :grinning: bez výčitěk :grinning:

teď taky žeru jak zjednaná, ale s výčitkama :grinning:
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
já jsem po snídani, po kávičce a jde na mě spaní :grinning:
9. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
aha jsem to nějak nedočetla - LUCi, Reni jděte se zakopat obě, jste vyšší než já a lehčí, vy hubnout nepotřebujete, to já bych se měla stydět

Marky - dobré ránko
9. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
renbat jo 5 kilo dolů :grinning:
konečně usla jdu na to cafo
9. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Simi stydět se není za co, i kdyby jsme měli 80kg, na váze přece nezáleží, to jsou jen naše sny :grinning: a já mám jistotu, že štíhlá nebudu, všichni kolem mě jsou tlustí, mám k tomu dispozice a abych nebyla tlustá, musela bych hodně celý život držet diety a změnit úplně stravování :grinning: jednou to přijde a budu mít pneumatiku :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
hele simi tys toho za naší éry hubnutí dokázala nejvíc dala jsi dolů 10kilo...tys to vyhrála s tvou vůlí
hpja marky..další taková provokaterka :grinning:
9. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Marky, taky malá chobotnice, co? Náš malý teď chvilku čučí na pohádku :grinning:

no a když jsme u toho, co dneska vaříte, kočky? :grinning:
9. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
renat já mám segoš ze včera :wink:
9. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Já dneska netuším co uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic tu nemám a venku chčije a chčije :rolling_eyes:

A chobotnice to je...furt tu haleká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
tady se oskar může přeškubnout :grinning: obloha je úplně modrá, vymetená :grinning:

Luci segoš já ráda :dizzy_face:
9. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
marky já musím dělat nákupy tak na týden...too by mě neba furt ráno chodit ven balit malou sebou......ted hany nebývá skoro vůbec doma, to by byl pěkný opruz
9. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
No tak to se máte Reni, tady je humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: A segoš já taky ráda, ale jelikož furt kojím, tak si ho radši zatím nedávám :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
tak tu se to honí a je celkem chladno
jj zelíčko nedělá dobře.....
9. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
U nás dnes budou vepřové plátky a těstoviny :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Marky, jednou se dočkáš :grinning: já to vidím na dnešní večer s Campari, zapnu si Simíky a budu se u toho lehce opíjet :grinning:
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Dani, co dělá Adámek, že nám pořád utíkáš? :grinning:
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
já se těším na to rizotko, hodně dlouho jsem ho neměla a mám na nej chuť :dizzy_face:
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
vyžaduje pozornost různými způsoby, většinou příjde, vezme mě za ruku a někam mě vleče :grinning:
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Dani to je dobrý způsob, ten vždycky funguje :grinning: taky si mě malý někam odvádí, ale za nohavici :grinning:
9. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
taky musím pomalu začít kuchtit...
Reni na simíkách posledních pár dní taky nějak ujíždím :sweat_smile: představ si, že mi v té 3jce nejde v jednom městě vytvořit jinou domácnost :angry: , musím té mé frajerce zbalit místního šamstra :grinning:
9. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
fanuš símtě okopčíš mi to????chtěla bych taky simíkovat
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.