• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Dani nám pampersky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni je ze mě fakt kuchta :grinning: ale ten štrůdl je pohodička, hned je to hovový a dáme si do nosu. Máme tu jablka tak ať se jich zbavíme...jinak už to nikdo nechce jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
u nás vedou plenky z rossmana, mají gumičky vzadu a ještě pružné u lepítek, které jsou na suchý zip, ještě nikdy neprotekl v těch tesco byl každý druhý den protečený a pampers úplně o ničem :astonished: huggies jsem u malého nezkoušela :wink:
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
taky tu mám 3 jabka, ale zítra bude švestkový táč, už máme zralý jeden druh švestek, tak ať to zužitkuju :slight_smile:

ty děláš štrůdl z listového těsta, že? To je dobrůtka, babička dělala z taženého těsta, to miluju, ale je to děsně pracné, tak se mu vyhýbám :grinning:
9. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Kuba tuším udělal aa, nějak tlačil :grinning:
9. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
tak jsme po papání, mládě uloženo, bude chvíli klídek jupíííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
u nás se už taky hajá :dizzy_face:
jdu si dát obídek a spustím zase simíkovské dění :grinning:
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak Tánička dnes vypadá v pohodě, tak snad v sobotu opravdu odjedeme, myslete na nás. Já jsem se zase dala do úklidu a rozbil se mi vysavač :angry: mně to prostě není souzeno, člověk by tak rád uklízel, ale copak to jde? :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Jani tak to je dobře, že je malé líp :dizzy_face: :dizzy_face: a dovču si užijte :wink:

no a když je ti souzeno, že uklízet nemáš tak s tím nic nevzmůžeš :grinning: :grinning:

a fotečky malé jsou krásné - je to moc hezká kukačka
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
teď dávají v cestománii pořad o Korfu, tak sleduju, a vidím že nejdůležitější místa jsme snad viděli všechna, většinu z toho poznávám :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
díky, zrovna koukám na ty vaše (pokolikátý, už? :grinning: )
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
My tam teď Jani nic nového nepřidali, přidáme až teď po dovče příští týden - budeme dovolenkovat spolu :sunglasses: :sunglasses: akorát že každá na jiném cípu republiky. Takže ty taky foť ať můžeš hodit aktuální fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ted mi došel e-mail, že nám ta "naše" holčička v Africe poslala dopis a obrázky, tak jsem zvědavá :grinning: prý to někdy zkouší a píšou si o mobil a tak :sweat_smile:, no ta naše je určitě hodná:slight_smile:
já koukám na tu vaší dovolenou :dizzy_face:
A kam jedete?
9. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani to je milé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i to že takhle pomáháte na dálku :wink:

my teď jedeme na jihozápad čech - Kemp Babylon, takže se ti blížíme k domovu, ale nejblíž to tam odtud máme do Domažlic
9. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
jo a na dovče bylo báječně jela bych hnedka znova, ale nejsme rentiéři, ale až jima budem, tak si budu válet šunky co chvíli :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
tak si to moc užijte :slight_smile: a těším se na fotky :slight_smile:

my možná pojedeme ještě v září, včera jsem koukala na prosinec, to by bylo lepší kvůli penězům, ale cenově je přijatelný pro nás jen Egypt a ted jsem našla, že tam bývá v prosinci vítr a kolem dvaceti, tak to nevím, no nějak to dopadne :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Jani já být vámi tak Egyptu bych se s malou vyhla obloukem, je to co chvíli nějaká salmonela střevní chřipka. Jeďte raději v září na nějaký lastík třeba do Řecka nebo do Spanělska, je to krátký let cca 2 hodinky, ještě je teplíčko, vyhřáté moře a celkem civilizace :wink: my teď byli v Řecku a malá si to nádherně užila - však vidíš podle foteček
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
to je právě další mínus, no napsala jsem si poptávku, tak uvidíme, co mi bude chodit :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
no cestománie skončila se srdíčko pokochalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když je venku sotva 20 stupňů
9. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
no sem se žene zase nějaká bouřka :unamused:
9. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
to je v prdeli, debilní soused si vyřvával hubu a vzbudil malého po půl hodině, to s ním do večera nevydržím :angry:
pius jeden debilní kokt :angry:
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Tak brouček mi spinká a já mám klídek...on teda spinká už půl hodinky, ale já si teď hrála se svatebním oznámkem...bude jen internetové, budeme posílat mailem :slight_smile: takže kdo má mail, dostane oznámko :grinning:
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
teď jsem narychlo vyžahla kafe a mám z toho hovno, fakt jsem nasraná asi někomu dneska nakopu prdel, úplně tu osobu, které bych ji nakopala vidím :angry:

achich jo, chtěla jsem si uklidit a chvilku odpočinout, malý spává 2 hodiny, takže vždycky času dost, tohle je fakt na posrání :cry:

marky, já mám mail :grinning:
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Reni - to je teda fakt na pos.ání. :angry: :angry: děcka jsou pak protivné a je s nima k nevydržení

Marky já mám taky mejlíka :dizzy_face: :dizzy_face:

malá ještě stále chrupe a já si pověsila prádýlko. Zrovna jsem ho dověsila, začíná se zatahovat klasika :angry: :angry: :angry:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Holky písněte mi ho do IP, já si ho nepamatuju :wink:

JInak já teď douspávala, malej se probudil, ale s řevem a že teda jako vstávat se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě spinká :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Reni tvůj mailík mám, tak to tam máš :wink:
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
a já jdu číhat :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Máš to tam Simi :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Marky, krásné :grinning: jednoduché a nápadité, fakt takové se mi moc líbí :dizzy_face: super :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.