• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
že jo Reni? taky jsem říkala, jedoduché výstižné, hezké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
a mám vzhůru kindrátko
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Simi já jsem vždycky tak ráda, když spí to půl třetí, to pak rychle uběhne a jde zase spinkat, ale teď to bude fakt vopruz :angry: no půjde spát v půl sedmé, to bych nevydržela ani já, ani on

včera dostal k večeři malinový pudink a tak mu šmakoval :grinning: zítra asi přijdou zase kašičky, už podruhé jsem je objednala z internet. lékárny a vyjdou dost levněji, než v obchodě :grinning:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Děkuju holky...bylo to jednoduchý a výstižný to fakt je :sweat_smile: :slight_smile:

To moje kindrátko ještě spinká...už hodinu a čtvrt :astonished:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
no malá si křikla a je zas ticho, tak já tam zbytečně nejdu, že :grinning: :grinning:

ještě třeba pár minut vydrží :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tak já jsem se rozhodla, že po těch prvních malýho narozkách, najedeme konečně na nějaký režim...jako že spánek, jídlo atd...zatím nemá žádný, tak ať se pomalu učí :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
NO Marky - to už by možná pomalu chtělo :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: nebudu to hrotit...on je stejně taková popelnice, že jakmile vidí jídlo, tak hned všechno chce a sní, tak jsem to zatím neřešila, ale začneme...asi kašičky na večeři atd...obědy už má, ale asi mu utnu i trochu přísun mlíka...no musím si to sepsat :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
I když trochu nějakýho toho režimu má...dopo chodí spát mezi 10-12 (záleží, v kolik vstane :sweat_smile:) a večer mezi 21-22hod (to když usne třeba kolem 17.hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:) no to je skoro pořád stejný :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Makry my by jsme bez režimu nemohli být s těma dvěma dětma by to bylo na palici :grinning: takže ráno vstane, dostane buď flašku s kaší nebo nějakou snídani, pak přebalíme, převlečeme, případně druhá snídaně, nebo svačinka :grinning: když se krmí, tak mám chvilku s váma a kafe
pak vařím a oni si hrají nebo zlobí, o půl dvanácté oběd a spát, jak se vzbudí, dostane svačinku a jdeme na procházku nebo k našim, pak něco poděláme na dvoře a má další svačinku kolem 17hod. v 18,30 koupando v 19 večeře a v 19,30 hají :grinning:
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak to máme Reni podobný. akorát chodíme spát okolo 20 hod :wink:

tak dítko už je tu se mnou, hodili jsme nočníkajdu s dvojtým úspěchem a až se mladá rozkouká půjdeme papat :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Reni tak se dvěma dětma už je to něco jiného :sweat_smile:

U nás se jí, jak se probudí...přisaje se, pak převlíkneme a přebalíme a jdeme si hrát. Máma si dá kafe a když je dítě dobře vyspaný, v klidu si ho i vypiju :grinning: jídlo zatím sám jíst nechce...když mu dáš něco do ruky, tak to za chvilku zahodí :sweat_smile: Ven chodíme dopoledne, nakoupit a nebo prochajda, i když třeba jen do města, jeho to v kočárku moc neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak většinou vařím, během toho dopo ho uspím, někdy třeba až po poledni, že se mu nechtělo spát...jí s náma, takže co mu dáme, ze svýho talíře nechce, asi si myslí, že je tam něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak si hraje, jí kdykoliv jíme my :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože je fakt popelnice...koupeme obden kolem 18:30 a pak už jen čekám, až odpadne. K večeři má mlíko, ale on ho má během dne tak nějak pořád, prostě žádný pevnější řád. Kaši jsme zkoušeli párkrát, ale on si dá pár lžiček a konec...už ho to nezajímá, i když chuťově dobrý. :sweat_smile: no a pak už má jen mlíko na usnutí

Jinak neberte tohle jako stížnost, to je jen info :wink: nepotřebuju rady :grinning: jen jsem se vypsala a jinak pohoda :grinning:
9. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Holky mám prosbu...jaký jídla jsou dietní?? Romeo má rozhozený tělo a potřebuje dietku. :sweat_smile: :zipper_mouth: děkuji
9. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Marky záleží jak má rozhozené tělo, jestli je mu po jídle těžko a blbě, nebo má střevní problémy.

Na střeva je dobrá rýže, brambory samozřejmě suché, dušené a vařené kuřecí maso. Např. kuřecí vývar s rýží, dáš vařit kuřecí stehno bez kůže a tuku a k tomu klasika mrkev, petržel, celer, až je hotovo, polévku scedíš, dáš do ní vařit rýži, klasika těch 18 minut zhruba, nebo tam můžet dát rýži už uvařenou, ale musí být dobře uvařená, přidáš tam klidně i tu vyvařenou mrkev, můžeš tam přihodit i pár brambor, to masíčko obrané a je hotovo.

Vynecháváš tuky, nebo dáváš opravdu minimum tuku. Nasaďte probiotika, v lékárně poradí, žádné mléčné výrobky, spíš bílé počivo den staré, masa pouze libová :wink:

hodím ti sem ještě odkaz na jedny stránky :wink:
9. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
holky, příští týden budou 30st. vedra :sweat_smile:

kuknite :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs&feature=channel
9. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Reni děkuju, tohle jsem potřebovala :wink: jsi zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
čus bus
marky posílám maila chci taky oznamko :wink:
renat dobré stránky :wink: uložím
9. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Marky, tak to jsem ráda, že jsem se trefila :grinning:

jdu dát duracella do hajan, je sice v poho, ale dám ho spát dřív, než bude přetažený :grinning: k večeři měl rizoto a na noc mu dám už jen čajík, zítra by mu měli přijít kašičky :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
renat odkud bereš ty kaše????
9. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci tady http://www.lekarnadomu.cz/skupina/deti-a-detska-vyziva-kase-50 :wink: beru tu humana banán třešeň, tu malý miluje a taky jsem tam vzala zrovna sunar
9. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
ty Humana jsou až na 3 straně :wink:
9. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
jdu dát Kubu do hajan, pak přijdu, dám si kávu a doufám, že tu někdo bude :grinning:
9. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
jj už jsem na str 34 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
anky: jééé...dík, to jsou dobrý ceny :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
u nás v Rossmanu maj levnější kaše o 3kč i příkrmy asi o 1-5kč.....
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci u nás ty Humana mívali taky v Rossmanu, ale kolem 60kč a teď je tam nemají vůbec, nesehnala jsem je v celé břeclavi :angry:
9. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
lucenek: ty jo, tak já kupovala z lékárny.cz a tam je to milionkrát dražší :angry: v obchodě nevim, to nák nesleduju tu cenu, jsem to spíš brala jenom z netu, až ted kupuju v kamenácích :wink:
9. črc 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
renat jo tak to se oplatí
Teri no to je sekec, pobčas jsou i akce....třeba Nutrilon kaše ty berem za 69Kč, chodím tam dost často
9. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
chojky, taky jsem jukla na ty stránky a příjde mi že to tam mají docela drahé. I v DM to mají levnější nebo stejně drahé, když si k tomu člověk přiúčtuje poštovné, tak by se mi to nevyplatilo

a u nás už se 20 min spí,na to že jsme teprve v 19 hod přitáhli domů, tak po půl už se chrápalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.