• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já to mám takhle výhodnější, koupím víc balení, cesta do města a zpátky mě vyjde na 36kč a ještě tam utratím hromadu peněz za blbosti, které vůbec nepotřebuju :grinning:

u nás už půlka spí a druhá právě ukecává, že ještě není unavená, že ještě nepotřebuje spát :grinning: nějaká ochočená, prý dobře si to zapiš :grinning:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
lucenek: my už trošku vaříme i doma, ale je to bída..sní max. nějakou domácí polívku, jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak mrkněte sem, to padnete na prdel :angry:

www.lekarna.cz

jak jsem nenakupovala v obchodech, tak jsem nevěděla, že je to tak předražený :unamused:
9. črc 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
simi u nás se taky chrápe...musím ještě vytřít, zítra ráno šupajdíme na plavčo, tak se musím ještě odchlupit...no mám co dělat vzhledem k dnešnímu mému 3h spánku :pensive: :confounded:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
ona se mi tady vyplatí jen ta humana, ta je za levno, jinak ty ceny jsou stejné, jako všude jinde :grinning:

Humana je tu za 46 a u nás byla skoro za 70, teď ji pro jistotu ani nemají :angry:
9. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Reni ale tady mají poštovné za 109,- to se ti vyplatí? :confused: to musí být sakra velkej nákup :grinning: :grinning:

no u nás už se přestává pít i sunar, skleničky nejíme, kaše nechce ani domácí krupičnou, ještě že jí aspoň tvarohy a jogurty, jinak bych byla namydlená. Jí ale s námi a všechno. Jen když je teplo tak sní sotva polívku ale co bych po ní chtěla, když je jí vedro..
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
teri já trochu taky vařím doma....ale chci už víc po tom roce uvidíme :wink:
jdu mrknout na ten tvůj odkaz
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci to už bych padala na držtičku :sweat_smile: já bych měla žehlit, ale jako každý den se mi nechce, už mám uvařenou kávičku a relaxuju :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Téri týjo ty hami příkrmy za 39Kč 200g je sekec, tady stojí 26-27Kč :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Simi poštovné mají 89 :wink: a když koupím 4 kaše, tak se mi to opravdu vyplatí :grinning:
9. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
lucenek: no fakt maras, nechala jsem jim tam pěkný prachy :pensive:
9. črc 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
siss - tak tam jsou ty ceny drsný, ještě že jí mladá normál stravu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
renat no měla jsem tři cafata....
jo a dneska jsem dvacku dala bokem :grinning:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Teri a tos nekoukla ana příkrmy jinam????
ještě na mimáči je jedna borka ta to vozní z německa taky zalevno ti hodim odkaz vydrž
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci já 35 :grinning: začala jsem vyšší částkou, ještě si musím vymyslet, co si pak pořídím

do čeho jsi to dala? Máš pokladničku? :grinning:
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
lucenek: já to dřív brala z mýho obchůdku, jenže tam měli jenom Hami, a na tý lékárně maj mega výběr, hlavně hippu..tal jsem nějak jinam nečuměla :unamused: no teda, jak koukám, tak jsem na tom provalila možná i tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=155194
terko projed to má toho víc a super výběr hlavně HIPP :wink:
renat nee do hrnku...zatim :grinning: :sweat_smile: ale nevemu nebuj :grinning:
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
terko to určitě tisíce....... :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
luci: díky moc, mrknu :wink: já se snažim ty skleničky omezovat, ale jde to blbě :unamused: jako ovocný neřešim, ale to maso-zelenina...když my to asi neumíme uvařit, aby to nebylo tak nějak hustácky nebo nevim :confused: navíc, jak neumí moc kousat, tak fakt hned šavluje..i když by to třeba jinak jedl..jako je to lepší, ale jde to fakt ztuha :angry:
9. črc 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
luci: hjůůů..německý, který tady nemaj..jdu si něco objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Terko to chápu...holt bud budeš skleničky brát dál, nebo to nějak spytlikujete...ale to oidnaučování to je fakt těžko..... :unamused:
9. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
lucenek: jako tolik mi o ty prachy nejde, i když samozřejmě by to bylo bez toho lepší, spíš se bojim, aby nák normálně začal jíst než půjde do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nj, příště už budu chytřejší, a ač jsem levá na vaření jak šavle, tak to budu kombinovat od začátku :pensive:
9. črc 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
teri právě má šupa výběr i toho co tu není ty cornflakesy pro mimáče a tak......jako fakt výběr
jako sice to je popsané německy..ale podle obrázků se dá poznat co to je
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
HOja hoja, i u nás e chrupe :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Teri je to o nervy, ale chce to čas a on se zlepší, Anička taky blila ze všeho možného :angry: ale teď už je to dobré :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
hoja Dani, jak jsi postoupila? Už jsi je dala do kupy? :grinning:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Markýýýýý to oznámko je božííííííí, to jsem ještě neviděla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt originalita :wink:
my měli takovou klasiku :wink:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
terko to je fakt...já třeba dělám polívky..ty Hami mám sice nějaký doma...ale víc dávám svoje, teď jsem dělala tu dětskou svíčkovou (recept od Mindy), pak zkusím tu polívku cos dělala ty.....nevím jak se jmenuje...je to ta z pigmentů
No máš na to rok a něco......tak se obrň a zkoušej...třeba maminy pro první příkrmy když je vařily, tak je zamražovaly do ledových kostech, nejdřív jenu na chuť a s postupem času přidávaly 2-3 kpstky třeba namraženého špenátu, pak k tomu přidaly 2 kosty brambory...a mrkve...a jelo to...takhle nevyhodíš celou porci, páč zkoušíš od minidávek :wink:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Reni :grinning: už jsme šu:kali, 2x :grinning: , měla jsem nr. párty a teď se na něj vrhnu se svatbou :grinning: :wink:
9. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.