• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Dani na týden k našim :slight_smile: mamča si vzala dovču, tak si užije malýho a já aspoň změním prostředí. Potřebuju to nechutně nutně :sweat_smile: :pensive: nebo mi z Romea hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Leni ty taky perlíš :grinning: :grinning: :grinning: to je jak Jířa v týdnu přála tchýni k narozkám a ona je má až příští měsíc :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
jasně! chápu, kdy odjíždíš?
12. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
V neděli ráno, ale hodně uvažuju nad odjezdem už zítra...fakt jsem vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Marky to je taky dobrý :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Leni však jsme se jí nasmáli :grinning: byla to denní dávka humoru hned ráno, jak jsem zapla počítač :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
No holky asi jdu hajat.....jsem grogy a chci být zítra fit...když už dneska nic...manžel si v šatně dole v baráku sestavuje RC model auta, tak aspoň budu mít klídek u telky :wink: :slight_smile: papapa
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Lenio dobrou a zítra si to fakt užij :grinning: :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leni dobrou
12. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Díky :grinning: :grinning: :wink:
autor
Dani já to balím taky :slight_smile: uklidím to prádlo a padnu. Dobrou a ráno jsem tu :dizzy_face: :wink:
Já jdu taky kukat. Brou kočeky
12. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dani, Marky, Luci, ta oná věc je super věc :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Reni?????????? :confused: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Marky, ta co jsem po ní tak dlouho toužila, drahý mi ho koupil po návratu z nemocnice :grinning:
12. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Reni ymslíš toho oného?Toho mám též,kupovali jsme si ho spolu,sama jsme ho snad ještě nevyužila :wink:
12. čer 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj sem tu
konisko jedno nešlo dlouho
Jinak noční běs jsme jezdili do 3h do rána no masakr...a hany jel na chatu stejně bych nespala tak tu jsme samy
odpo asi do zoo nejdem je tu zima a hnusně tak to vidím na prochajdu jen tak
jdu dočíst
13. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
léni ty jsi éro....ale to znám taky se mi to stalo :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
konečně ten kůň zase jede :slight_smile:

takže MM přišel ve čtvrt na deset, ruku zavázanou, protože se mu smekla akučka a udělal si do dlaně tak trochu větší dírku.....utahanej jak kotě.....a hned se ptal na to překvapení.....jsem měla těhu test schovaný v dlaních a pomalu jsem je otevřela....a on "to jsi jako těhotná?" a já na to "ne jako a ne já, ale my jsme těhotný"....a on na to "ty vole....a to jsem si myslel, že už mě dneska fakt nemůže nic překvapit" a sednul si v kuchyni na sedačku a spustil "tak to budu muset nějak vymyslet v pokojíčku a asi i obývák budeme muset trochu předělat, no to zas bude práce" a já se ho zeptala, jestli mimčo chce a on že ho ani nenapadlo že bychom ho neměli chtít že je jenom zaskočenej, ale že to zvládli jiný a proč ne my a že se tím jenom trochu změní naše plány, ale že je rád :slight_smile: no a pak jsme nemohli ani jeden usnout a plánovali jsme co a jak v bytě předěláme a co a jak bude s novým autíčkem atd....prostě super večer
13. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
jé pavli tak to je supeeeer, že na tu druhou variantu ani nepomyslel :wink:
13. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
lucenek jsem moc ráda....
tak ahojky, my za chvíli razíme na slavnosti piva :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
pavli tak si to užijte již ofiko ve 4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kaj je zbytek?????
13. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
no ženský :frowning2:
13. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky všichni. Včera mě opět zradil zub tak jsem se byla podívat na zubaře a na korunku mám zatím zapomenout a nemyslet na to.
Pavlí tak to gratuluji a reakce tm byla super.
A zbytek musím dočíst :grinning:
13. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
No konečně to frčí :angry:
Pavli jsem to přelousla jedním dechem, až e mi zalily oči slzičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: manža to vzal opravdu suprově :wink:

U nás je hotovej lazarov!!! Mangel leží s rýmčkou :grinning: , tychýňka má vyřízlé bradavice na noze a na ruce, tak je zafáčovaná, tchán je týden po operaci. Mamča má skříplej nerv na páteři a berou jí křeče do celé pravé ruky, no a taťka je po zánětu tl. střeva. Jen já se zatím držím :confused: :sweat_smile: :sunglasses:
13. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Luci a co ty na šichtě? Říkáš honička jo :confounded:
13. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: Kurnik Reni si asi toho klacka budu muset taky pořídit :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
fanuš teda lazarov
jo honička ale takové pi*oviny....no maras...
jakého klacka myslíš uměláka??? :grinning:
13. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
si udělám cafo a čavera se po půlhodině vzbudí mě jebne fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.