• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no poteče studená, teplá nee.....
to bude
nic valím máme nejvyšší čas páčes
10. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
tak a kde máme zbytek? Já jdu za chvíli kuchtit, musím zamísit těsto :sweat_smile:
10. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás noc super, fakt jsem se dobře vyspala :dizzy_face: a brouček vstávat až v 8:30 :dizzy_face: :dizzy_face: no ale taky usnul až ve 22:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nemůžu mít všechno :sweat_smile: Teď jsem musela narychlo umýt nádobí, včera jsem to nestihla a dneska má začít odstávka teplý vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude zase hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc s tím malým :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chci to vidět :confounded:

Tak jsem si konečně uvařila kávu, mladej se zatím nějak zabavuje, tak jdu dočíst :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Tak ta vaše němčina mě hned po ránu pobavila :grinning: :grinning: Něco málo bych i porozumněla, ale jinak jsem v háji :sweat_smile: :grinning:

Luci koukám, že budete bez vody...se máte, že máte kam jet :unamused: My budeme bez teplý vody 10dní a to je plánovaná odstávka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Koukám, že už jste zmizeli vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já si tu pokecám. Netuším, co dneska uvařím, ale chtělo by to něco lehkého kvůli Romeovi. Asi dojde na ten vývar a co k tomu netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu juknout na MMB
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Tak stejně furt nevím, co hledat :sweat_smile: a jdu si asi odložit :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Tak odložit jsem si ještě nebyla, dítko se tu na mě pověsilo a už se mi ani nechce :sweat_smile: :grinning: A už je tu zase :rolling_eyes: :sweat_smile: Jo a musím říct, že už chodí čím dál víc bez opory a strašně ho to baví. Pořád se pouští a zkouší to. Je až s podivem, jak pevné má nožičky :sweat_smile: málo kdy padá :sweat_smile: šikulín můj :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Holky moje zlatý, mě už ten monolog fakt nebaví :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Tak koukám, že si tu stále budu povídat sama :sweat_smile: Já jdu za chvíli budit Romea, konečně dneska veze auto do servisu (vozí ho tam už 2měsíce, ale omlouvá ho ta chemo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:) no a my pak pojedeme s Adím nakoupit, ale ještě pořád nevím co :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Marky můžeš mu udělat třeba brambory s masíčkem v alobalu, jen to lehce potřeš olejem, ta kapka by neměla vadit, masičko dáš libové, cibule jen trošku, ale ochutit můžeš pepřem a solí, jen z kuřete stáhni ten tuk, co vidíš, jinak ho tam moc není. Taky můžeš posipat trochou mleté papriky.

Taky mu řekni, ať si vezme smectu, trochu se to sklidní.

Ještě popřemýšlím, co bys mu mohla připravit k obídku :wink:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
A Adámek je tedy šikulka, když už ti tak běhá, na to, jak si furt ležel :grinning: chodí jako nejmladší :wink:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Reni ty jsi prostě poklad :dizzy_face: :dizzy_face: A jaký masíčko?? nebo je to jedno??
10. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Reni to mi povídej...Adík dlouho vypadal, že se mi může na nějaký pohyb vyprdnout a během 10dní začal po zemi lézt, sednul si, stoupnul, si a začal chodit o nábytek :sweat_smile: a během chvilky se začal pouštět a včera kolem té 22.hodiny vypadal, jak kdyby trénoval chůzu :sweat_smile: pořád běhal po ložnici bez držení a strašně se tomu smál :grinning:
10. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Jo přečetla jsem si to pořádně a koukám, že masíčko kuřecí :grinning: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
můžeš mu dát kuřecí buď prsa nebo stehno, vepřové libové, zbavené tuku, třeba kotletu nebo plecko, nebo svíčku, ale ta je drahá, taky hovězí, ale to spíš třeba vařené, taky králík by byl super

přílohy brambory, maso můžeš udělat i dušené ve vlastní šťávě, na sucho na teflonce opečeš maso, hodíš do kastrolu, dáš k tomu třeba mrkev a podleješ vodou, podusíš a zahustíš moukou rozmíchanou v troše vody, nebo moukou nasucho opraženou lehce do hněda, ale fakt jen lehce, tím pokrm zaprášíš a povaříš. Podáváš třeba s rýží nebo i těstovinama. Ale ty spíš, až když se to trochu zklidní.

Výborné jsou borůvky, ty zabírají nejvíc, může buď syrové, nebo piškotovou bublaninu pečenou na pečícím papíře s borůvkama
10. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno!
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Reni ty jsi fakt poklad :dizzy_face: Tak zapeču to maso v alobalu, to bude jednoduchý a ty brambůrky :dizzy_face: Děkuji děkuji děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj Dani :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
taky jestli máš v troubě gril, tak třeba vykoštěné kuřecí stehno, rozklepat na řízek, osolit, nasucho opéct na pánvi, jen tak na rychlo, šoupneš do trouby a griluješ, asi 10minut, ale kontrolovat, aby se to moc neusušilo, před doděláním dáš plátek 30% sýra, k tomu brambory, případně můžeš i br. kaši, ale jen z vody :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ty brambůrky můžeš dát k tomu masu do alobalu, ať je to chutnější :wink:

hoja Dani :grinning:
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
co to řešíte za dietu
Marky a chce to ty probiotika, v lékárně určitě poradí, jaká :wink:
autor
Gril mám jen v mikrovlnce. A br.kaši z vody?? :astonished: to radši jen brambory :grinning: :grinning:
autor
Dani Romeo má rozhozený trávení, tak mu nasadím dietku. Po všem je mu těžko, chodí často atd. Potřebuje pauzu :sweat_smile: Žádný mastný jídla atd, ale vůbec se v tom nevyznám. Reni děkuju, stavím se tam :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Reni ty brambory do toho alobalu až uvařené, že?? a jak dlouho se to tak peče??
no v mikrovlnce ještě lepší :slight_smile:
acha, takto jo. Tak ať muje brzy fain :wink:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Dani :dizzy_face: určo bude...když přestane chlastat kafe na litry a bude trochu normálně jíst, tak to bude dobrý hned :slight_smile: :grinning:

Reni v mikrovlnce lepší, jo?? tam jsem gril použila jen asi 2x a to na Romčovi klobásky :grinning:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Marky do alobalu syrové, nasáknou tu chuť masíčka a bude to žrádelko :wink: nakrájej je na tenké plátky a dej je tam pěkně ve vrstvě, porci, jakou Romča asi sní, na to trošku cibule, na to masíčko, zabalit a upéct :wink:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
no hlavně to kafe vynechat :grinning:
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Tý jo Reni, to zní děsně chutně :dizzy_face: :sweat_smile: normoš se mi sbíhají sliny :sweat_smile: :grinning: Na to asi bude nejlepší to prso, co?? když z toho mám udělat takovou zapečenost :sweat_smile: a sobě teda bez cibule, ale já si to zase můžu víc okořenit :grinning:
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.