• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Reni tak na to, aby vynechal kafe, mi řekne, že zase tak špatně mu není a že stačí změnit tu stravu :grinning:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Jo a jak dlouho se to peče??
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Nebo asi udělám vepřový masíko a zítra kuřátko. Mám u tchýni na mrazáku, ale uvidím...
10. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Ale to se asi dělá dýl...a mohla bych tam to maso dát na kousky, nebo musí být plátky??
10. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Marky záleží jak to máte rádi, já mám radši stehno, prsa jsou suchá, stehýnko zůstane krásně šťavnaté, ale to záleží na vás, peče se to asi hodinku a půl při 180st, nebo hodinku při 200st., ale rozpálené trouby :wink: cibule mu dej fakt trošku, jen na chuť nebo i žádnou :wink:
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Děkuji děkuji. Tak já dám teda ty stehýnka :wink: i když sobě asi prso, to já radši :grinning:
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
můžeš klidně i na kousky, bude to dřív hotové a zůstane tam víc šťávičky, když dáš plátek kuřecích prsíček, tak rozklepat, když kousky, tak ani není potřeba, můžeš to namíchat ty kousky i s kousky šunky, nakrájet na kostičky, bude to barevné a chutné, šunku dušenou
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
záleží na tobě, co vám bude víc šmakovat, z toho stehna by bylo dobré stáhnout kůži, ale pokud to má jen lehce, ne akutně, že by chodit třeba 5x za den, tak to může být i s tou kůží
ale nasaďte ty probiotika, on má zničenou mikrofloru
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
taky zkus ty borůvky, jestli je má rád, syrové jsou výborné, může si je dát i lehce oslazené a rozmačkané

taky vařená mrkev a rýže dost staví, stejně jako ty brambory
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Ne, zase tolik ho to netrápí, ale střídmější stravu uvítá :wink: Reni já tě nemít :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kouknu i po tom vepřovým mase a uvidíme, co se s tím dá dělat. K tomu teda cibulku (trochu :wink: ) sůl, pepř, papriku a když to budou ty kousky, tak taky tu hodinku na 200st, nebo radši trochu míň??
10. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
můžeš mu i nasucho upéct brambory, jen je oloupej a rozpul na poloviny, tou řeznou větší stranou nahoru, tou kulatou dolů, budou ti stát jako mističky, posolit, pokmínovat a dozlatova upéct, je to dobrůtka, ještě větší s máslem a česnekovým tvarohem, ale to teď nemůže :grinning:
10. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
bude stačit i 45min, určitě :wink:
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
uvidíš, kdyby to nebylo, tak to tam můžeš kdykoliv vrátit :wink:
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Reni ty jsi fakt poklad!!!! Co ty všechno nevíš :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
zítra mu můžeš udělat vepřové závitky

rozklepeš maso, posolíš, popepříš, potřeš plnotučnou hořčičí, dáš tam proužek šunky, čtvrtku vařeného vejce, trošičku cibule a proužek mrkve. Zabalíš do závitku, spíchneš párátkem nebo zavážeš nití. Opečeš nasucho na pánvi, nebo bu pánev jen vytřeš tukem a opečeš dozlata po všech stranách, hodíš do kastrolu, zaleješ do půlky vodou, dáš masox a dusíš. Jak je hotovo, zahustíš moukou a podáváš s rýží :wink:
10. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Tý jo Reni, od tebe vypadá všechno tak děsně snadně :sweat_smile: A když to pak chci dělat, tak už se mi to tak snadné nezdá :zipper_mouth: :grinning: a z jakýho masa ty závitky??
10. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
hovězí zadní by bylo ideální, ale pokud nemáš, může být i vepřové, třeba plecko :wink:
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
nebo i kuřecí :grinning: prsa, nebo koupíš i vykoštěná stehna :wink:
10. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
k masu, když ho dusíš můžeš přidat i mrkev. To jak na té vymaštěné pánvi, uděláš maso, tak tam hodíš mrkev, lehce ji tam pohoníš, posolíš a přihodíš k masu :wink: zahustíš buď moukou rozmíchanou ve vodě nebo nasucho opraženou moukou :wink:
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Tak super, plecko mám na mrazáku :slight_smile: Tak dneska ty stehýnka s bramborama a zítra závitky :dizzy_face: Jsi fakt borec, Reni :dizzy_face: A k tomu ten vývar s rýží a to by bylo, aby nebyl klid :grinning:
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jo vzpomínám si, když jsem s tebou dělala tehdy to hovězí na plátky a ty jsi mi taky říkala, ať to zapráším moukou, ale neřekla jsi kolik :grinning: :grinning: tak jsem to zasypala a pak jsem k tomu musela přidat snad litr vody, abych to zředila...jinak v tom stála lžíce :grinning: Asi radši mouku s vodou :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky všechny :wink: :slight_smile:
Jdu podat echo od Lucid:
Předně Vás všechny moc pozdravuje.Je stále ještě v nemocnici,nakonec došlo na dočištění(včera).Zvládla to i s Ančí na 1s*,ale v noci zas stoupla teplota,tak jí ještě domů nepustili.Doufá,že už se to stabilizuje a mohli by jí pustit zítra.Až se doma zaběhne,ozve se a pochlubí s Aničkou :wink: ,koukala jsem,že manžel přidal další fotečku :wink:
Tak vyřízeno,a můžu jít obědvat :wink:
Odpol mi dorazí návštěva a já doufám,že ještě vyrazím i ven a pak se ozvu,pa
10. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky, mě normálně trefí, dobalím a volá nám ten chlápek, ke kterýmu máme jet na chalupu, že dnes zjistil, že má na jeden termín dva lidi! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápete, to? A jestli by nám nevadilo, že bysme bydleli někde jinde. V nějakým bytě. Tak jsem mu řekla, že ne a zkusí tu druhou pani, to se opravdu může stát jen nám... :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
hojteee
jani týjo to je pako ten chlap...v bytě to můžete být doma
jani pozdravuj Lucku teda že si ji tam nechávaj.....ty poplatky pak :confounded:
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak jsme to zrušili, hlavně že jsme to měli zamluvený od ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
tý to je hnus kvůli idiota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Tak jsme doma :slight_smile: Nakoupili jsme a bude se vařit :slight_smile: Teď jsem si oloupala brambory, pak je jen nakrájím, ale to až se vrátí Romča. Když jsme funěli do kopečka ke tchánovcům (pro brambory) tak zrovna odjížděl s tím autem, takže jídlo budu dělat až dorazí :slight_smile: Koupila jsem kuřecí čtvrtky, ať je toho masa víc, co nesní, tak dojí k večeři :grinning:

Jani to je hustý :astonished: fakt super dovča!! Toho chlapa potkat, tak ho asi trefím!! :rolling_eyes:

Jani-lumpi, Lucidka pozdravuj a ať je tu brzy zase s námi. Jdu juknout na tu fotečku Aničky :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Tak Adýsek se mi po hodině a čtvrt probudil a se super náladičkou :dizzy_face: hóknul na mě, tak tam dojdu a on sedí na posteli a tlemí se :grinning: :dizzy_face: to je probuzeníčko :dizzy_face: no a teď si tu hraje. Já si připravím ten obídek a počkáme na Romču, jestli někdy dorazí :sweat_smile: ale už se na to moc těším :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
marky to je fajné ne?
já dělám oběd na zítra gojgy mi překbapivě usla, neb spala cestou z plavča...natáhla bych s e taky...ale to bych musela vypnout jídlo
10. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Tak to vypni a natáhni se :wink: mě se chce taky samozřejmě, ale až teď a to už je mladej vzhůru :sweat_smile: :grinning: co nadělám :grinning: Dneska se pokusím aby neusnul odpoledne a šel dřív večer, ale uvidíme, jak to dopadne :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.