• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
asi ji půjdu vzbudit :sweat_smile:
10. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
když ona je tak krásná když nyná :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
no jo ale co bude dělat v noci :grinning:
10. črc 2009 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz
jiři už je ready...splala tři hodiny..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jako tohle je poprvé v životě denní spánek tak dlouho :sweat_smile:
už idem ven
10. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
jdete ješte na prochzku?? já jedu na ten barák mamka uz jede pro mě tak zatím páá

jinak je šikulka Sárinka :dizzy_face:
10. črc 2009 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz
Ahooooooooooooj holky,co se za dobu mé nepřítomnosti stalo?
10. črc 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
čustééé
kačí myslím, že nic zásadníhoi krom toho že Lucidek je v prodce byla na dočištění a má furt teplotyx, jinak malá je okáááá
a Romeo od marky má dietku, je mu šoufl z papů......
Jiank sem dnes doma, měla jsem jít s jířou zakalit, jenže milostpán ač to věděl 3 dny dopředu musí nutně dělat vodu...kopat teplou do kuchyně, páč nám nepoteče a maj být vedra, tak uvažujem, že pojedem na chajdec v té době.....no a když mu volám kde je, tak že to musí stihnout pro mě a pro sáru, abychom měly tady pohodlí, sem mu rubla s telefonem,...... :angry:
10. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
:pensive: ..co se dá dělat.. vodě a chlapovi asi neporučíš :grinning: :pensive: :pensive: příšte bobe :frowning2:
10. črc 2009 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
já vím Jířo, ale věděl to....ještě ráno jsem před ním volala segře jestli by mi malou pohlídala...a slyšel že ne..... :pensive:
10. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
10. črc 2009 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz
no jdu žehlit ten megakoš ještě nakouknu
jiřií užijte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Tak my s malým usnuli v 17:30...já se probudila o hodinu později a on ještě další 3/4hodiny spal :sweat_smile: no dneska jdeme asi pozdě spát :grinning: Tak si jdeme hrát :grinning: pa zítra :grinning:
10. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak jsem tu
je tu někdo???
10. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky :wink: Zdravím z noční. je tu někdo????? :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
čau Péťo jak válčíš???
10. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
koukám na fotenky Čenda je drak co..... :grinning: :grinning: a jaké má super odrážedlo
10. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
já sem tu ještě Luci čekám na kámošku a přivali sebou ještě jednu :grinning:
10. črc 2009 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
jé tak budete silná trojka co????
10. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
no snad jo, právě mi psala už su nachystaná tak 20minut no to je nekonečné, Jirka na mě kuká jak péro z gauča.. :grinning:
10. črc 2009 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
téééda úplně ti závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj Luci :wink: Válčím dobře, nechci to zakřiknout, ale přes den mi to tady vyklidili, mám tu jen 2 lidi (ze4) a jsou v pohodě :wink:
Čenda je drak, to jo. Odrážedlo je půjčené, kdzž jsme byli na návštěvě, chystám se mu ho teprve pořídlit, zrovna včera jsem koukala a nějak se mi nic nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A máme pokrok, chodíme na nočník, jsme schopný být přes den docela bez plíny, i kakání se mu na něj daří :dizzy_face:

A co u Vás? Sárinka bude mít za chvíli rok, to to letí. Loni jsme netrpělivě čekala až s makak porodíte, to sjme byli na letním táboře a dělala sjem si srandu, že aˇž se vrátím, že na mě počkáte :grinning:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo odrážedlo je dobrý kup...to mám pro gojgy na rok..i když ještě nechodí nooo.zas do vánoc bych to nevydržela jí to nedat....tak počítám že do 2m začne chodit......
Teda čenda je šikula takže plíny už máš doma na okrasu co?????
taky jsem si všimla že gojgy méně často přebaluju...nějak má delší intervaly :grinning:
Ani mi nemluv letí to jako sviňa :sweat_smile: před rokem joooo to byly časy....jo a budu tu bulet 26.7 ve 20:57...hany bude v rachodtě tak tu budte, budu totiž rodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sem pak volala renatce....kolem třičtvrtě na deset...asi si myslela, že ji prozváním, když mi to dlouho nebralal :grinning:
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
:grinning: Já ho nemohla najít :grinning: byl spadenej pod gaučem :grinning:
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
jo jo :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Čenda je fakt boreček :dizzy_face:

Jiři, ještě jsi se měla pro nás fotnout :wink:

Marky tak kdy půjdete spinkat? :grinning:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci, to budou vzpomínky, když tě to chytlo :grinning:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jo byly..jak sjem si psala kontrakce a fanuš říkala že rodim natuty teda její mamka :grinning: :grinning: :grinning: si to všecko pamamtuju..aj že dopo jsme byli na hřbitově a já se krutila už tam :grinning:
10. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
na porod se nezapomíná :wink: Chudám Martin, kdzž dojde řeč na porod, tak do něj všichni rejpnou, že to nestihl :grinning:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo to si pamatuju

jé já se zahleděla na telku, nějaká ženská tam rodila :grinning:
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
děkujeme za pochvaly :dizzy_face: Však vy máte taky krásný a šikovný dětičky :wink:
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.