• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to je blbý....ale co...vzpomíná se s nostalgií na všecko....ať na to dobré, nebo zlé......
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Peti, Jirka taky nestihl, chyběli mu 2 minuty :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
jo renatko dokuchtila rajskou s marky a sedla na bus a vyplašila řidiče :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
no ten byl pěkně vyplašený :grinning: furt se mě ptal, jestli je mi dobře a jel se mnou jak posranej :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
vůl měl na to šlápnout :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Martin o 5 :grinning: Prej u druhýho už se nenechá poslat domu "ykušenýma PA, co na tuty věděly, že to bude nejdřív večer a určitě to stihne(ještě se smály :sweat_smile: ) a Čenda se narodil 14:50, volala jsem mu 14:20, sobota, volně průjezdná Praha a stejně nestihl. Pa z toho byly docela paf, šlo to děsně rychle, prej jsem rodila jako druhorodička :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
niky já taky 4h od příjmu a prav. konrakcí :grinning:
sice mě pak kuva bolel podvozek, ale byl to nejkrásnější den v mém životě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Peti, to aby jsi podruhé přišla do porodnice už týden před termínem :grinning:
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
jj, bylo to nádherný :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Mě to vyvolávali,ale měla jsem prej dobře připravené porodní cesty. Druhé budu rodit už v Táboře, tak to bude blíž, žádnej předpokoj, kam nemůže tatínek. Máme od ledna novou porodnici, krásný 3 porodní pokoje, kde jsi od začátku až do konce, tak se docela těším :wink:
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
holky, já jdu hají, jsem fakt hotová :sweat_smile: tak si hezky porodíme, jdu pohladit a opusinkovat děti, dobrou noc děvčátka :grinning:
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Papa Reni :wink: Já půjdu spát až ráno, to bude sakra dlouhá noc, když to tu mám takové jaké to tu je (to slovo nechci psát, abych to nezakřikla :grinning: )
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
niky tak slož hlavinku na stůl nebo kopýtka hore :wink:
taky jdu pro dnešek brou
10. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
asi to tak dopadne :wink: Dobrou
10. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
achoooooj
to čučíte co???
čekám marky, mohla by být vyspaná do růžova :grinning:
11. črc 2009 v 06:14  • Odpověz
hola hej jdu na cafo..kdo si dáááá?renat kde si??????
11. črc 2009 v 06:36  • Odpověz
jířa beztak vychrapuje po akci babucha jednááááááááá
11. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
autor
Ahojky...Luci provokace, jo?? :grinning: Náhodou, ono je jedno, kolik toho mladej naspí, stejně jde spát ve 22hod :sweat_smile: prostě padnul jako vždycky :sweat_smile: já dokoukala Harryho a pak jsem se natáhla vedle malýho, jako že půjdu spinkat :rolling_eyes: Já nemohla zabrat :astonished: ještě v 0:30 jsem čuměla, pak někdy asi dorazil Romča, to už si moc nepamatuju a v 1:40 mě probudil malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale pak už se spalo až do rána a budíček v 8hod, takže zbytek už relativně dobrý :sweat_smile: Dneska jdu kuchit ty závitky, tak snad se zadaří. Kuře včera dopadlo dobře, ty brambůrky byly luxusní, víte, že mě maso moc nebere :sweat_smile: :grinning: No mám tu cafo, ještě jsem se ani nenapila a už cítím, že si půjdu odložit :sweat_smile: :grinning:
11. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Tak hlásím, že zatím si odložil jen malej :grinning: Ale to přijde, i když kafe už mám vypitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dítko už se samo nudí a leze tu zase po mě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jinak jsem se rozhodla, že nebudou závitky, ale jen plátky...nechce se mi tu lítat jako debil a navíc už stejně neteče teplá voda, tak ať není moc nádobí :sweat_smile:
11. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:
11. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Dobré ránko Dani :slight_smile:
11. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky holky, hlásím se z probdělé noci.. ale bylo superněěěěě, kámoška ještě dospává a já už tu přivírám oko od 6.30 a šla jsem spát v 3.30 :grinning:
11. črc 2009 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Jířo...koukám, že pařbička neměla chybu :wink: to je super, ale chci vidět, jak vydržíš celý den :grinning:
11. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Já bych totiž umřela :zipper_mouth: je ze mě docela spáč a ještě mít dítko k tomu na krku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi proto nechodím pařit :grinning:
11. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
já to nakonec zvládnu posledně jsme spala jenom 2hodiny a přisla odpoledne krizka ale dobré.. možná se podaří jít spát odpoledne, ne že by nebylo s kým ale nevím jak to bude s Ondrou sice on je zaltičko a nechal by me vyspat ale nikdy nevíš co se může stát tak spíš jako že nespíš :slight_smile:
11. črc 2009 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak takové spaní taky znám! Tak na tebe mylím :wink: Halvně, že se vyvedlo :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jiři, taky to tak mám, Anička sice chodí sama i na dvůr a tak, ale i když vím, že by byla doma a byla by hodná, stejně bych spala jen na půl očka
No a už nám to začíná a asi Anička za chvíli začne chodit ven sama :sweat_smile: začne chodit tady do parčíku, kde je hřiště pro děti a já budu trnout strachy :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
No jasně, to chápu...taky bych nezabrala pořádně :zipper_mouth:

Tak kafe zabralo a je mi hned líp :grinning:
11. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
mám kávičku a vstávala jsem v 7,45 :grinning: brouček si konečně zase pospal, nakoupila jsem a asi dneska udělám rajskou a kuře s nádivkou :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Marky já čekám na účinky :grinning: malý si hraje s krabicí, někde objevil Aniččinu čokoládku merci a vidím, že je ožraná i s papírem :angry:
11. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.